Patchday

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: The_Massacre[HUN], témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. The_Massacre[HUN]

The_Massacre[HUN] Junior szaki

Miért került ki a közösségi rohamról a yulong jutalom?

2. sárkányos

sárkányos Junior szaki

Szép napot!! Hát ez érdekes lesz!
    • Előkészítünk egy új fizetőeszközt, melynek neve "Big Point." További informáicók hamarosan.
    A Seafight csapata Ha van pld 1 pay safe cardom talán fel sem tudom használni!! a későbbiekben Sejtelmes információk annyi szent , de hát majd meg látjuk.

3. Apolló

Apolló Team Leader Team Seafight

Semmi olyanra nem kell gondolni, ami az eddigi "fizetőeszközöket" vagy akár a valós pénz felhasználását befolyásolná. Olyanra kell gondolni, mint a "gyöngy" vagy a "korona", tehát játékon belüli fizetőeszközről van szó. De az infók majd jönnek. :)

4. sárkányos

sárkányos Junior szaki

Köszönöm a válaszod!! Így már nem olyan sejtelmes!!:)

5. dudka1

dudka1 Haladó

Érdekelne, hogy hol találok információt az új rohamtérképről. köszönöm

6. Apolló

Amint aktiváljuk a térképet, a fontosabb infók is kikerülnek a fórumra (már előkészítettem).

7. ddfwssd

ddfwssd Fórum-zöldfülű

Ha hamarabb kerül ki én tuti nem panaszkodnék, sőtt nem írnék a supportra sem, kisujj eskü :D

8. Apolló

Nem fog hamarabb kikerülni. :) Ha megmondják, hogy mikor kerülhet ki leghamarabb, akkor korábban nem tehetjük ki. :)

AlexBailey kedveli ezt.
  9. DIVISIO53

DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

sziasztok tudnátok nekem segíteni abba hogy az új rohamtérképhez a próbát hol tudom felvenni, és bigpointcoinsot ? :D

Utoljára szerkesztett: 21.11.20
  10. #big-ben#

#big-ben# Junior szaki

hétfón kiderül szombati dátumal

11. Apolló

Akkor kerül ki, amikor ki kell neki kerülnie. Nem én döntöm el, mit mikor teszek ki, eldöntik helyettem a feletteseim. Ezen kár és felesleges is vitatkozni.

12. Apolló

Minden kiderül a maga idején. :) Ezek a játékelemek még nem érhetők el, de amint aktiválódnak az éles szervereken, a fórumon is megjelenik a megfelelő leírás róluk.
    Előzetesen már elkészítettük a leírásokat, de felsőbb utasításra csak akkor jelenhetnek meg a fórumon, amikor ezek az újítások a játékban is aktívvá válnak. Szóval: türelem, hamarosan minden kiderül. :)

DIVISIO53 kedveli ezt.
  13. DIVISIO53

DIVISIO53 Utánpótlás-írogató

Köszönöm

Az oldal megosztása