Piactéri ötlet.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: CaptainGod, témanyitás ideje: 7.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Nos az utóbbi időbe eléggé eltűntek a régi dizájnos eventek, vagy a régi "kalóz vezéres dolgok" és szerintem sok játékos igen csak áhítozik a régi dizájnok megszerzéséhez,
    Az ötletem 2 változata következetőről szólna, a régi dizájnokat bekellene rakni, napi licitre, ami úgy nézhetne ki, hogy az adott licit 24 órán át tartani, akár reggel 8tól 8ig, hogy ne csak az éjjeli baglyok, akik akár még 1 telefonról való licitálást sem engedhetnek meg maguknak, a másik ötletem pedig a hétvégén való, 2 dizájn behozatala lenne, akár óránkénti licitre, akár napira, így mégse lenne meg olyan sok játékosnak, szóval nem veszítene az eszmei értékén sem, viszont lenne értelme az aranynak, xy szint után is :) de akár ezt a licit ötletet, még gyöngyben is eltudnám képzelni, akár úgy, hogy ki írja a jelenlegi legnagyobb összeget, akár nem :D
    szóval:
    Ad 1 verzió:
    -Napi licit, 24 órás licit, 00 vagy 06-08as végzéssel kezdődéssel,
    -Hétvégi napi/órás licit, a régi dizájnok és 1-1 új lehetőséggel akár :) ez 1 kis színt vinne a rég elveszett fizető eszközünk életébe :D

    Ad 2 verzió:
    Saját dizájn piacra dobása :D akár belehetne vezetni, 1 ilyen sajátos aukció házat, amibe a saját dizájnjainkat lehet eladásra feldobni :) pl gyöngyben vagy akár koronában :) (yulongban szerintem túlzás lenne,) de akár lehessen választani, és akkor kinek mire lenne szüksége :D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.20
    -Ria-, sárkányos, -Honey- és 3 más kedveli ezt.
  2. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Rengeteg régi dizájnt lehetett megszerezni az utóbbi 2-3 évben. Vagy kalóz jutalomban vagy a kalózvezérekben vagy csak simán az event piacon, sőt a havi tagsággal is. A kalózvezéreknél meg nem csak a régi dizájnokat rakják be, hanem a bokosokat is. Jelenleg a IX kalózvezérek zajlott le ami már alapból 36 dizájnt jelentett.
     
  3. Wrathque.

    Wrathque. Fórum-zöldfülű

    Hamar piacterrol van szo, megpedik a kezdooldalon levo piacterrol ahol licitalni lehet a cuccokat, en nagyon kihaltnak eszlelem, mivel nagyon keves mennyisegu loszerre( 5k), krisire, stb lehet licitalni, a jatekosok igy hanyagoljak... en arra gondoltam hogy hamar az aranynak is elegge keves a jelentosege a jatekban, fellehetne dobni azzal a piacteret es az arany erteket is hogy nagyobb mennyisegu cuccokra lehessen licitalni, mint pl 5k elit loszer helyett 50-100k legyen, 10 krisi helyett meg 50-100 krisi, stb igy az aranynak is lenne erteke.. meg piacteren is kicsit aktivabbak lennenek a jatekosok! :)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Igen, valamit lehetne vele kezdeni mert amúgy tök feleslegesen van bent :D
     
  5. -Ria-

    -Ria- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    A tengerről nyitható piacon, boltban, a hajók&házikedveceknél nem értem, miért vannak bent 0 készlettel rendelkező dolgok. Ha nincs, nem lehet rendelni, akkor ne foglalja már ott a helyet, ne kelljen 10-15 dolgot feleslegesn megnézegetni.

    Köszönöm: Ria
     
    Scorpio.2.Hu, -janos-, Naksi és még 1 ember kedveli ezt.
  6. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok piacra gyöngyért koronáért bérenc 3 -as szintűt nyugodtan belehetne rakni mert egyes kettes bérenc már gyenge ,sőt gyengébb játékosoknak is nagyon jó lenne bérenc 3 as.
     
    Scorpio.2.Hu, -janos- és sárkányos kedveli ezt.
  7. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Sziasztok! Ha már piac. Szerintem visszahozhatnák, hogy a felesleges holmit el lehessen adni. Nem terheli a hajót de bizony idő mire a sok szutykot átnézi az ember. Bár régen sem mindent lehetett eladni.
     
  8. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Ez támogatom
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
  10. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Hali! Egyetértek én is vagy legalább le lehetne dobni a hajóról (pl: 50 fontos ágyú, semmire nem lehet használni még bontásra sem)
     
  11. Amok-CDF

    Amok-CDF Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Lehetne berakni a játékba olyan piacteret ahol játékosok tudnak saját tárgyakat meghirdetni pl nem használandó agyúkat bővítményeket diziket stb ami másnak felesleg lehet hogy valaki szívesen megveszi gyöngyért vagy koronáért
     
    sárkányos, _Mr_ és !Pain! kedveli ezt.
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm ötleted, továbbítom.
     
    _Mr_ kedveli ezt.
  13. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató


    A Bp nek ebbe semmi biznisz nincs. Hiszen ha át adják szinte inygen a bővítményt hogy fog a kicsi rendelni ? ( Érted a logikát ? :)
     
    Naksi kedveli ezt.