Javaslat plussz kövek a hajóban!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Zoli-65, témanyitás ideje: 13.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zoli-65

    Zoli-65 Fórum-zöldfülű

    sziasztok szerintem a hajóba 3 plusz kő jó lenne !1 különleges 1 támadó 1 védekező! mit szoltok
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Persze hogy jó lenne!
    Jó lenne plusz 12 kő is ; merjünk nagyot álmodni!

    -Úgyis ugyanaz az esély a bevezetésére...
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Üdv!
    Kataszrófálisan csapnivaló egy ötlet ,ezt ugye te sem gondoltad komolyan ! :mad:
    Nem elég a meglévők felszintezése ugye , jelenleg 34-re? Beállításonként így is 6 darab plusz 2 speciális (dizi 4 +1 kedvenc 2+1):(
    Lehet tele vagy ca$h-el ,de más játékos nem biztos !:cool:


    Még talán azt el tudtam volna képzelni ,hogy a sok felesleges speciális-t fejleszteni egy bizonyos szintre !;)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Lehet, hogy félreérted Zoli-65-öt (vagy én) ? Vannak annál roszabb ötletek is, minthogy fel lehetne tenni 8 követ a jelenlegi 5 helyett ; a "meglévők felszintezését" ez nem igazán érintené, csak esetleg kevesebb hajókonfigurációra lenne szükség. (Persze, a játék része az is, hogy választanunk kell a lehetőségek között.)
     
    Zoli-65 kedveli ezt.
  5. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Szia !
    Érintené igen is ,mivel gondolom nem 1.-es szintű kövek lennének betéve pluszban ..mert ha ez így lenne akkor minek is 34-re fejleszteni a meglévőket ...
    Semmi értelme plusz köveknek ,mert az zsebbe nyúlós lenne !(és az idő milliomosoknak is bajos lenne )
    Szépen nézne ki elhiszem 2 speciális meg 6 ilyen olyan ...de akkor az igazi ha az fel is lenne húzva arra a szintre ...
    A mostani megszerezhető kövek amit pénzért veszünk ,azért hogy ott tartsunk ahol egy zsák ára 1800 huf kb +/- azt hiszem amiben ugye 30-as hajó kövek vannak ..nem akarok most matekozni de csak ismételni tudom magam zsebbe nyúlós lenne a plusz kövek berakása felszintezése..
    Nem mindenkinek van ideje eventezni és várni vagy szezont csinálni hogy max értékhez közeli köveket kapjon !
    Mert akinek ideje van annak pénze nem biztos és vagy fordítva ..és mint tudjuk itt sokat számít a pénz a tiszta játék kézzel történő művelése!
    Ki így tudja megszerezni ki úgy ..de ne állítsunk már akadályokat a játékosok elé plusz felesleges dolgok behozásával !
    8-10-12 órát dolgoznak az emberek a 24-ből és csak a maxot számolva marad alvás után 4 órája hogy mást csináljon ,tehát eddig dolgozott aludt de még nem evett és nem foglalkozott a családjával ..az igaz hogy most 16 órád van a játékban mire eljön a -10 % de a 4 óra vagy a 8 édes kevés azoknak ,akik dolgoznak és családjuk van
    Aki meg mondjuk rá ér és otthon van egész nap és 16 órából játszik amennyit csak tud ,mert betudja oszatni az idejét ,annak igen jó lenne ha meg lenne minden is null forint ráköltéssel.
    A bigpoint tudja ,hogyan lehet közösnevezőre jutni ,hogyan legyen jó minden játékosnak úgy hogy ne szenvedjenek hiányt
    Vannak fejlesztések közte sok jó fejlesztés és meglévő ,amikre szüség van de ez amit az előző felhasználó írt kukába való ötletnek tartom és tartja sok meglévő játékos!
    Bocsánat ha nyers voltam és elnézést kérek érte ,nem állt és nem áll szándékomban falhoz állítani senkit vagy estleg akár megsérteni ezzel a gondolatmenttel ,amit lerhattam!


    Üdv!
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.