Plusz csp

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Saracen, témanyitás ideje: 9.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Amikor először találkoztam a Martalóc napokkal és megnéztem az event ablaknál a Dávid trofétát/sülyesz el egy legalább 10 szinttel magasabb játékost/ akkor elgondolkoztam egy kicsit, hogy hogyan rakhattak be ilyet amikor kb csak a nagyok" jáccanak ami legalább 11/-től kezdődik, aztán ma megkaptam ezt a profétát egy 14-es szintű játékos elsülyesztésénél úgy, hagy én 20-as szintű vagyok azaz nem olyan szinthez van kötve akkor mi alapján mérik itt a szintet?
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia, csatapont rangsorhoz van kötve, ugye maga a Martalóc napok is a csatapontokról szólna :)
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    De..értem én azt, csak hogyan számolja nekem 20 szinten azt a profétát, hogy semmisits meg egy 10 szinttel magasabb játékost amikor én 20-as szintű vagyok és egy 14-es szintű játékost löttem ki és megadta erre lennék kíváncsi :)
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mint írtam csatapont rangsorhoz van kötve.
    Pl.: ha te most (10) Nyakfelmetsző vagy, akkor ennek a feladatnak a teljesítéséhez legalább egy (21) Altiszt-et kell elsüllyesztened.
     
  5. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Ja! vagy úgy jolvan köszi szépen :)