Visszajelzés Polgárháború 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 15.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Polgárháború 2019 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ~ŁÿñX™~

    ~ŁÿñX™~ Fórum-zöldfülű

    A "szolón érméje" csak álom! Kb. 30 NPC-ből egyszer sem kaptam!
     
  3. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    2019-11-15 19:43:25
    Megszerezve: 63723 x Gyöngy.
    2019-11-15 19:43:25
    Megszerezve: 5 x Szolón érméje.
    2019-11-15 19:43:25
    18x Régensflotta hírnevet szereztél.


    2019-11-15 19:24:12
    Kaptál 4090 TP-t (tapasztalatpontot).
    2019-11-15 19:24:12
    10x Régensflotta hírnevet szereztél.
    2019-11-15 19:24:12
    Elsüllyesztetted Tiantang Zhanshi hajóját.
    2019-11-15 19:24:12
    Megszerezve: 3 x Szolón érméje.


    Nem álom!
     
  4. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sőt a dizi se álom:

    2019-11-15 15:13:58
    Megszerezve: 7 x Szolón érméje.
    2019-11-15 15:13:58
    Megszerezve: 1 x Wolfric harcosa.
    2019-11-15 15:13:58
    Megszerezve: 83512 x Gyöngy.
    2019-11-15 15:13:58
    Kaptál 164738 TP-t (tapasztalatpontot).
    2019-11-15 15:13:58
    28x Régensflotta hírnevet szereztél.
    2019-11-15 15:13:58
    Megszerezve: 1 x Kristályeső.
     
  5. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    SEAFIGHTWAR
     
  6. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Valami nem ártana állítani az eventes admirálisokon mert végig csak egyetlen játékost lőnek, például engem. Mindegy ,hogy az elejé n vagy a végén érek oda, azonnal engem lő. Az , hogy a legtöbb hírnevest lövi, nem érvényes, alig van 1000 hírnevem. Így elág nehéz eventezni, ha 100k-s sebzés éri folytonosan a hajómat...
     
  7. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    én is igy jártam,probálkozz levenni a bérencet tegyél őrt fel meg szuperpáncélt
     
  8. Ragnar1983

    Ragnar1983 Utánpótlás-írogató

    jó lenne ha nem csak szolón érmét lehetne váltani platonról hanem forditva is mert egy igy elég érdekes
     
  9. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    a csapattól függ hogy mit tudsz váltani :)
     
  10. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Hát sajnos ez nem igaz. Én szolón érméket kapok és csak szolón érmét tudok váltani a piacon.
     
  11. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    én a piros hajókat lövöm igy platont kapok.. és azt tudom váltani szolonra..
     
  12. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    Arra gondolni sem merek ,hogy a fejlesztők így beleavatkoznak egy "polgárháború" menetébe,Gondolom sima és szokásos figyelmetlenség a részükről. Remélem a fórumpásztorok már jelezték a hibát feléjük.
     
  13. Spartacus-HUN

    Spartacus-HUN Fórum-zöldfülű

    Ez az én meg a kék hajókat lövöm szolónt kapok és szolón érmére tudom váltani a platónt amit nem is kapok sehonnan akkor most ez hogy van?
     
  14. Spartacus-HUN

    Spartacus-HUN Fórum-zöldfülű

    Az eggyik oldalnak müködik normálisan az átváltás a másiknak nem? Nem kellene ezt kijavítani kedves fejlesztők?
     
  15. {KaDeRSiZ}

    {KaDeRSiZ} Fórum-zöldfülű

    A királyi martalóc platont ad.. Tiantang Zhanshi pedig szólont.. ha te a zhanshit lövöd akkor szólont tudsz platonra.. ha amartalóct lövöd akkor platont tudsz szólonra váltani.. az ellenfél csapatának az érmélyét piacon tudod megszerezni a saját csapatod érméjének váltásával!
     
  16. bnor

    bnor Törzsjátékos



    Szia! Ismételten írom, hogy nem lehet szolón érmét platónra váltani a piacon. Csak platón érmét szolónra. És ezt jó lenne ha javítanák, mert a design 900 szolón és 900 platón érmébe kerül.
    De ha nem tudunk váltani, akkor a mi csapatunk nem tudja megvenni a mostani állás szerint.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.19
    -Honey- kedveli ezt.
  17. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    Pontosan, hiába van meg rá a szólon érme ha a másikat nem tudjuk összeszedni.
     
  18. Spartacus-HUN

    Spartacus-HUN Fórum-zöldfülű

    Pont ez a baj hogy nem így van ahogy írod! Zanhasit lövöm és szolónt kapok de nem tudom beváltani platónra hanem platón érmét tudnék váltani szólonra amit ostobaságnak tartok hisz azokat kapom a hajókbol is!! Ezt kellene ki javitani!!!!
     
  19. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Tudunk a problémáról, már jelezve lett a fejlesztőknek, remélhetőleg a holnapi napon javításra kerül.
    Ezzel kapcsolatban felesleges több hozzászólást írni.
     
  20. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép estét.
    https://prnt.sc/py6y4c ez normális ?? o_Oo_O
    Mert nem hinném, hogy ez az 5 ember ennyit összedett..:cool::cool: