Visszajelzés Polgárháború 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 15.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Így van! Ez miatt hagytam abba én is az eventet, sajnos rossz oldalra álltam, így buktam! Korábban ez két oldalas event volt, nem pedig egy, sajnos nem figyeltem magam sem, így se küldik, mivel azok is egy féle hírnévpontra lettek kitalálva, se hajó, se dizi! Örülök hogy ez végre ma feltűnt, külön köszi az észrevételt.
     
  2. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Miért kell feladni valamit ami hibás? Nem olvastok amúgy? Írták hogy holnap valószínűleg kijavítják ezt és tudtok TI is váltani érmét, addig meg tudjátok lőni az eventet, max nem vásároltok még.... De ha ilyen a hozzáállás ne lődd és több marad nekünk ha már ilyen jó event lett ez. :rolleyes:
     
    -Honey- kedveli ezt.
  3. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Lenne egy 100 pontos kérdésem. A szezonhoz kellene teljesiteni 2-4-8 napi próbát az eventből. Eddig minden tiszta. A bökkenő ott van , hogy csak napi 2 próbát irnak jóvá a szezonban és igy csak 6 lehetséges próbát lehet teljesiteni az event végéig. Ezt ki matekelte igy ki? 3x2 az 6, 2x3 is 6 és elmondom , hogy 2+2+2 az is 6.
     
  4. Gyularombolo

    Gyularombolo Utánpótlás-írogató

    Keptelenseg teljesiteni, de akkor minek teszik be ???? nem is erte
     
  5. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Hibas az Arena rangsor hogy lehet egyes jatekosoknak 20-30 ezer pontjuk van??? Kerem nezetek utana mert ez nem fer a tobbi játékosokkal szemben!
     
    Nightmare69HUN kedveli ezt.
  6. Nightmare69HUN

    Nightmare69HUN Fórum-zöldfülű

    ez amúgy Eu 6 szerveren is ígyvolt első nap.. szóval nem tudom mit bugoltak de megelőztek a listán... és ezáltal kevesebb cuccot kaptunk a kelleténél.. szóval szerintem is utána kellene nézni minnél hamarabb és ha tényleg történt bármiféle bug akkor az illetőket büntetni majd a jutalmakat jóváírni az ő jelenlétük nélkül!! Kellemes napot :)
     
  7. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szeretnék érdeklődni, hogy mikor javítják a piacon az érmeváltást? Másfél nap van még az eventből, és még mindig nem lehet platón érmét váltani.
     
    -Honey- kedveli ezt.
  8. PiratesHold˝˝hu˝˝

    PiratesHold˝˝hu˝˝ Fórum-zöldfülű

    ez engem is érdekelne
     
  9. Spartacus-HUN

    Spartacus-HUN Fórum-zöldfülű

    Szia a probléma még mindig fenn áll mai nap lehetséges hogy ki javítják? Nemsokára vége az eventnek!
     
  10. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    Sokunkat érdekelne, de kb semmi nem történt, és holnap vége az eventnek....
     
  11. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Ideje lenne valamit tenni ez ügyben.
     
    -Honey- kedveli ezt.
  12. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Örülök, hogy már válthatunk platón érmét, köszönjük. Viszont nem korrekt az ára. Az event alatt a másik csapat 1 platón érméért kapott 4 szolón érmét. Mi meg most 4 szolón érméért kapunk 1 platónt. A dizi 900-1000 platón érme, ami 4 ezer szolón érmét jelent. Végigjátszottam az eventet, de még 4 ezer szolón érmét nem sikerült szereznem. A tobbi megvásárolható elemről nem is beszélek. Igazán nem korrekt így betenni 1 nappal a vége előtt, úgy, hogy a másik csapat egész event alatt máshogy váltotta az érméket.
    Szeretném kérni, hogy még gyorsan próbáljanak valamit tenni ez ellen.
    köszönöm

    csak hogy számokat is írjak:
    Vegyük alapul hogy 900-900 érmébe kerül a hajó. Mi most 900 szolón és (900x4) 3600, összesen 4500 szolón ésméért tudnánk megvennei a dizit, míg a másik csapat 900-225, összesen 1125 érméért vette meg. Azt hiszem van egy kis különbség.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.19
  13. PiratesHold˝˝hu˝˝

    PiratesHold˝˝hu˝˝ Fórum-zöldfülű

    Eggyetértek ez így nem korrekt velünk
     
  14. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Ez felháborító, ráadásul a megmaradt érméket átváltották 4x annyi szolónra így a kompenzációban is 4x annyi jutalmat kapnak, szerintem a minimum az lenne, hogy a kompenzációnál ez a csapat 4x annyit kapjon.
     
  15. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Kedves moderátorok!
    Kaphatnék valami reagálást a fent említett problémámra, mondjuk így hogy már vége az eventnek?
    Köszönöm
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztük a problémát a fejlesztőknek még az event ideje alatt. Innentől kezdve az ő döntésük.
     
  17. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Hát persze. Köszönöm.