Puskapor

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: kecsó, témanyitás ideje: 22.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Sziasztok arra gondoltam ,hogy majd jön pl: a téli vagy egy másik hosszabbnak ígérkező event , akkor jól jönne a játékosoknak egy kis puskapor(itt elsősorban azokra gondolok akik kicsik) mert az "említett" játékosoknak (nem csak nekik)elég sok ideig tarthat kivinni egy sagit vagy még a caprit is a cancert meg ne is mondjam....

    Na most az 1 dolog hogy 145 ft. ért vehetek 150 puskaport,de hogy is mondja... az elég kevés, nagy méreteket idézve meg 14500 ft. ért nem veszek 15 k port amit alig 1 hét alatt ellövök.....

    Úgyhogy arra gondoltam hogy mint az event lőszert nagyobb eventeknél berakhatnának direkt ilyen puskapor/páncéllemez csomagot 5-6,7-8 esetleg 10k ft ért és 25-30,35-40 k port lehetne venni elég kedvező áron ami a BP. illetve játékosok részéről is jó lenne mert : "Hiába rak be valamit a BP. drágán ha senki nem veszi de ha jó áron rakja be a kellő mennyiséget lesz rá vevő"!
     
  2. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szia. Én csak annyit fűznék hozzá ,hogy a bonus térképek elég szép számmal adják a puskaport gondolok,virgo 3,5k capri 5k, sagi 7k, cancer 6k és 1 kis idő rászánás és nem lesz gondod a puskaporral. De ha megakarod venni ám legyen. Én sok mindent vettem már de puskaport az nem és nem is fogok.
     
  3. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    szén, kén meg egy kis salétrom :D itt a recept, keverjen mindenki magának :D
     
  4. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Tudod nem az idő raszánással van a baj ( ha a saját szemszögéből nézem), hanem a bm- ek számával ;) és tegyük fel ha kijön 3 hét alatt egy capri, akkor már "örülhetsz a fejednek", de ami jön belőle 5-6 k puskapor és ha azt csak eventre lövöd el, akkor is max 2-3 napot bír ki és megint nullán vagy..... ;) :cool: :(
     
  5. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Teljesen felesleges

    Én nem bő toltak soha életembe, de összeszedték annyit hogy egész végig be van nyomva és nem fogy (mármint mindig visszajön a kilőtt összeg valahonnan). Különben is van amikor tudsz gyöngyért venni pp-t.