Javaslat PVE beállítás funkció és PVE erőltetés kis térképeken.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: acsai.milán, témanyitás ideje: 7.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Lehet csak én vagyok ezzel és 1-2 ember, de kezd piszok unalmas lenni, hogy a nagyok 1 Milla HP-val és 700K VP vel szedik a kicsiket 300+k sebzéssel. Hozzák vissza PVE-t 1/ re mint eredetileg is volt, és 2-3-ra is. És az is jó lenne, ha PVE beállítást raknának a beállítás menübe, mert leírhatatlanul idegesítő/unalmas az, hogy próbál az ember csinálni BÁRMIT is, és jön valami debella illető, aki végigmegy mindenkin a térképen. Teljesen emberellenes már a játékmenet és játszhatatlan. EU-3 ról csináltam uj accot EU 2 re, hogy tudjak játszani haverokkal, de nem lehet, mert jön minden flexelsős nagy, és kiszed mindenkit. A folytonos PVP eventek is elrontanak mindent, nem lehet normálisan farmolni eventek alatt. Régen kaptam olyan választ is, hogy a b.o.t-osok miatt szednek sokan le mindenkit, mert azt hiszik, hogy mindenki azt tolja, de ez már nem elfogadható, hogy minden nagy a kicsiket farmolja.

    No offense senkinek, de mindenki menjen a saját súlycsoportjába, és szenvedjen ott. Hagyjuk a másikat is érvényesülni.

    Nem vitatéma, vagy valami, de már nagyon idegesítő, és játszhatatlan így.
    11 éve játszok majdnem, de ennyire rossz játékélményem még sose volt a vizeken.
     
  2. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv!
    Mi nem mondhatjuk meg a játékosoknak, ki hol játszon, ez egy ilyen játék, ha pve térképet szeretnél, EU7 szerver PVE térkép.
    Természetesen jeleztük a fejlesztők felé e problémát, többen is jelezték már.
    További szép estét!
     
  3. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Nem értem a problémád, te ugyan úgy megtennéd ezt az ő helyükbe ha kellene a süllyesztés a szezonhoz, szerinted hol lőjék ki a játékosokat ha 1-5ig kell 910 süllyesztést megcsinálni ?? Vagy netán várják meg a nagyobb hajók amíg egy hasonló szintű lemegy oda, mert akkor napestig várhatnának lent elég sokan..Továbbá annyi még, ha szeretnél eventezni "farmolni" akkor jelentkezz klánba játsz emberekkel, és akkor nem lesz ilyen gondod, hogy egyedül játszol, ez régen is így ment és most is..Ráadásul eu2 nem olyan mint eu3 mert ott kb másfélszer annyian játszanak mint eu2n..:cool::cool:
     
  4. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Kikérem magamnak, én nem csinálnám, mert engem nem érdekel a szezon. És szerintem pont ez a problémája a játéknak, hogy televan PVP event részekkel, és a szezonba is PVPzni kell elég durván. Most hogyan játszon bárki is, ha folyton szezon van? PVP feladattal.
    Teljesen értelmetlen a szezonra támaszkodni/védőfalnak felemelni, mert attól, hogy szezonba kell a süllyesztés, az nem oldja meg a kisebbek problémáját, hogy folyton a tenger fenéken vannak a szezon imádó nagyok miatt.

    És ezért is írtam, hogy no offense senkinek se, de tényleg ne a kicsiken farmolja senkise a mocskos szeon feladatokat, mert játszhatatlan a játék egyeseknek ez miatt.
     
  5. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Most nem azt akarom, hogy minden PVE legyen. csak lehetne visszahozni, hogy 1-2-3 az PVE lenne mint régen, vagy lehetne egy olyan opció, hogy aki nem akar az bekapcsolja, hogy PVE módban van, vagy valami ilyesmi. Én semmi extrát nem szeretnék, csak eventezni a haverokkal, farmolni, fejlődni, azt ha úgy van, akkor néha nagy térképeken PVPzni. De így semmi élvezhető nincsen, hogy foylton csobban mindenki.

    U.I: most egyikünk se fog kezdeni uj accot EU7 en, csak ez miatt. Mondjuk ezlrt is kérdeztem supportot, hogy accot lehetne-e átvinni szerverek közt, de mivel nem, így nem... Pedig ha lehetne, akkor EU7 re átraknánk akkor.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Régen is ilyen volt csobban az ember ,ez játék fantázia kalóz játék ,kalandról szól és harcról ,csobbanás benne van pakliban , ez kalóz játék nem holmi babusgatásról szóló játék:)
     
    ░pityesz░ és fresser75HUN kedveli ezt.
  7. fresser75HUN

    fresser75HUN Fórum-zöldfülű

    igaza van ,nem pátyolgatós játék ,aki csobban így járt. :)
     
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Ha 1-2-3 PVE lenne, akkor sem tudnál ott lent fejlődni (nincs gyöngy, korona, yulong, safanad), eventezni sem tudsz, hisz az eventek 5/-től kezdődnek (ami ugye már nem lenne PVE map). PVE módban akarsz játszani, akkor tényleg ott van EU7. Meg amúgy is, ha be lehetne kapcsolni a PVE módot, akkor az összes progis PVE módban lenne, annak meg semmi értelme.
     
    sárkányos és ░pityesz░ kedveli ezt.
  9. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Ja, könnyű mondani, ha már vagy valahol. De aki most kezdi, az cseszheti az egészet. Undotító ami megy. Most meg csak ezért PVE szeróra átmenni meg felesleges. Szimplán a full PVP eventeket és szezont kellene megoldani, hogy játszható legyen annak is, aki nem akar folyton harcban lenni. Látom mindenki félreérti. Itt nem arról van szó, hogy mennyire babusgató, meg peaceful legyen a játék, de így roadtul nincs értelme elkezdeni se játszani, ha folyton csobban az ember. Meg ha valaki fizeti az EU7 es accok felhúzását arra a szintre ami most van EU2n, akkor máris megyek, mert nincs az az isten, hogy csak azért pénzt és szenvedést verjen bele az ember az uj acc kezdéséhez ez miatt. Mert bezzeg accot átrakni meg már nem lehet. Pedig nem lenne nagy agytudomány..
     
  10. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Igen köszi. benne van a pakliban, de hogy? Jön a nagy, lecsap 300k sebzéssel, és konkrétan minden fél percben zaklatnak, anélkül, hogy SH ba be tudna menni, mert konkrétan aki nem PVP b*zi, annak csakis az SH a játszható térképrész. És ebben igazam van. Nem lehet semelyik térképen se csinálni semmitse anélkül. hogy le ne űznék az embert a játékról.
     
  11. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szerintem ezt felesleges feszegetned tovább, inkább írj supportra és majd ők továbbítják az ötleted, ezt a topicot meg ha te nem zárod, akkor majd valamelyik fórum moderátor fogja, mert már kezd elmenni a kijelentésed a "trágár" szavak felé! :)
     
  12. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Nemigaz nem lehet rendes véleményt BG játéknál írni, mert egyből megcsapnak érte. Kifejtettem a véleményem/bajom és az ötletemet.

    És nem feszegetem, mert nincs mit, mert ez egy common téma, amit elnyomnak a P2W nagyok és a grindoló maxosok miatt, mert ők vannak fölényben, és a kezdőket meg a kicsiket nem nézik semmibese. És ebben is igazam van. Minden játéknál ez van, csak inkább elhallgattatják az ilyeneket, mert rossz színt tüntet fel. De mindig.

    Nem tudom, mi lenne akkora probléma, ha nem csak arról szólna minden, hogy a nagyok visznek mindent, és a kicsik meg néznek a tengerfenékről, mint a guppi. Azt se lehet csinálni, hogy mindenki átmegy EU7 re, mert akkor szétmenne az egész. A nagyok meg nem tudnának kit lőni/farmolni szezonhoz, eventhez.

    Hozzátenném, igen képzeletes kalózjáték, de egy kis realitás lehetne benne, azzal, hogy a valóságban se lőttek le 1 hajót vagy 60x csakmert kellett nekik, meg mert ugyanott éledt ujra. Teljesen el van nyomva a kisebbik fele a játékosoknak.
    És gondolom teis csak véded magad, mert nekedse lenne kiket lődözgess, ha nem lehetne. Sőt, fogadok minden PVP emberke negatívozná a témát itt, és ellenezné, mint te is. De fogadok vannak nagyon sokan akik unják a folytonos úszást miattatok, csak az ő bajuk se érdekel senkitse.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv!
    Kérlek, ez egy ilyen játék, fogadd el!
     
  14. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Ne kérj senkitse. Nem csak én vagyok az egyedüli aki így gondolja. De mind1. Nem firtatom tovább a dolgot, mert úgyse csinál soha senki ellene semmit. Pedig évek óta gond. A nagyok nyernek, a kicsik meg szenvednek. érjétek be a nagy játékos állománnyal. Monjuk ezt nemis kell mondani, mert úgyis elég.
     
  15. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Mit gondolsz, a "nagyok" honnan indultak? Senki nem úgy kezdte a játékot, hogy egyből "nagy". Sok játék és türelem. Ezt javaslom neked is!
    Legyen szép estéd!
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  16. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Sok játék és türelem. Oké. Megnézném te hogy bírnád a félpercenkénti úszást, sose farmolást, és a szinte semilyen előrehaladást a játékba :') De mivel adminról van szó, semmise lehetetlen. De a hozzám hasonlók, segítség nélkül szenvednek, csak nem érdekel senkitse, mert ""haha de vicces, úszik a gyerek, kapjuk el megint, igaz csak egy vizsgát akar befejezni, haha""... Ennyit a logikáról is :3

    És még sokatoknak áll feljebb, mert azt akarjuk, hogy ne csapjatok ki amikor csak megláttok... Vicces... Mind1, a sokaságon kívül legalább van 3-4 rendes ember is minden szerveren.

    Amugy mindenhol ezt csináljátok. DO ban is ugyan ez a probléma, SUB ba is... Majdnem minden BG játéknál.. Hehe

    Igazat adni meg túl nehéz, főleg ha vesztesz vele valamit ;) És ez nem neked szól.

    |<>| Peace |<>|
     
  17. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Amit eddig leírtál, ebbe semmi igaz nincs amiben veszítenénk! Ugyanis ha kicsi ha nagy elkell fogadni az úszást, és nem hinném, hogy egész nap 1 ember lő téged Nonstop..
    Sose farmolás, lehet farmolni harc közben is vagy akár harcon kivűl is, fent említett barátok, ismerősök, klánok a segítségedre lehetnek, de ha nem teszel ellene akkor felesleges vitatni ezt! ;)
    Nem hinném, hogy ezt csinálná mindenki a másikkal, hogy "ohh ez biztos vizsgázik lőjük ki állandóan" feltételezéssel..

    Ha ennyire nem tudod elviselni, hogy kilőnek illetve nem szakítasz időt arra, hogy játsz csapatban akkor, hogy várod el, hogy segítsenek neked ?? Én is a 0ról kezdtem és itt még arról beszélek, amikor még kilövés után csiliből kellett szedni az életet, és csak úgy tudtál tovább menni, és ott szenvedés volt meg harc volt még egy csiliért is, nem úgy mint most, hogy kilőnek és 1000 élettel illetve 50% élettel visszalehet jönni.. Mert szerintem te már akkor feladtad volna, amikor első kilövés után, keresned kellene csilit, hogy játszhass.. De minden csak akarat kérdése, ha nem tudod elfogadni, hogy kilőnek akkor ne is folytasd a játékot, mert hidd el, volt, van és lesz is rosszabb! ;) :p:p
     
  18. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Attól, hogy nekem van egy bizonyos "beosztásom" itt a seafightban, nem azt jelenti, hogy egyből erős hajóval kezdtem.
    Sajnos, én is átestem mezei játékosként, azon, amin most te, vagy ti, de türelmes voltam, társakra találtam, akik segítettek a fejlődésben - nyílván voltak nehéz pillanatok, de nem adtam fel. Pihentem egy kicsit, aztán folytattam tovább, ez a játék erről szól.
    Több éve játszom én is, és nem azért tartok ott mezei játékosként, ahol tartok, mert admin vagyok, vagy éppen mi, hanem azért mert sok álmatlan éjszakákat foglalkoztam a hajómmal, és meglett az eredménye. :)
    Játszani kell, társakra találni, össze kell fogni, és menni fog.
    Bármi kérdésed van, tedd fel itt, írj supportra, mi segítünk, ahol tudunk.
    Legyen szép estéd!
     
  19. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató

    Énis játszottam annó, és igaz, sokkal gázabb volt, abból a szempontból, hogy az ujraéledésért is kb nyaggatni kellett egymást.
     
  20. acsai.milán

    acsai.milán Utánpótlás-írogató


    U.I: Pedig igen, van amikor 1 egész nap 1-2 ember kerget ide oda, és 1db küldit nem lehet megcsinálni miattuk, meg még SH ba is lehetetlen eljutni, mert ott várják az embert. Ja és van akivel játszak, de nem mindegy, hogy őis ugyanugy süllyed, vagy pedig olyannal játszok, aki nem fix mindig van fent és tud is segíteni rendesen.