PVE opció

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -avantasia-, témanyitás ideje: 3.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -avantasia-

    -avantasia- Fórum-zöldfülű

    Lehetne egy olyan opció a tengeren minden játékosnál,amit bármikor ki-be lehetne kapcsolni.Az opció lényege,hogy aki bekapcsolja,az támadhat más játékosokat,és őt is támadhatják.Aki kikapcsolja,az nem támadhat más játékost,és őt sem támadhatják.Ez korrekt lenne szerintem,mert így sokkal jobban lehetne fejlődni a mindenkinek.Jelzem:az ötletem szerint minden játékos számára elérhetővé kellene tenni ezt a lehetőséget,nem csak a kisebb játékosoknak.
     
  2. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia! Nem jó ötlet mert a játék maga nem erről szól. Ez egy kalózos játék. 6-os szintig amúgy is ott a kezdeti védelem, ha éppen csilizgetni akarsz. Azzal, hogy nem támadnak az npc-t szörnyet ugyanúgy ellophatják, ha már kilőni nem tudnának. Akkor hogy is fejlődnél? Régebben nem csak 1/ volt PVE térkép :) de annyi volt a többi mapon a játékos, hogy redcorsart is elvétve találtál...mellesleg amint elébb írtam ugyanúgy el tudták lopni az npc-det :)
     
  3. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    szia nem jó ötlet . semmi értelme nem lenne a játéknak hogy bekapcsolod azt végig farmolod az életed és csak akkor kapcsolod be 5 percre amikor tele vagy BM élettel minden féle elit lőszerrel stb ... na meg 20/-ren bekapcsolod azt a mardukról nem tudod lelőni az ellenséget
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem jó ötlet.
     
  5. -avantasia-

    -avantasia- Fórum-zöldfülű

    Miért,annak van értelme,hogy kis hajóval feljövök,és végigjavítom az időt,és semmit nem tudok csinálni,mert mindenki kilő?A kezdeti védelem meg csak 1 órán belül érvényes,vagy azon belül is addig,amíg nem lövök npct vagy szörnyet.

    A másik dolog meg az,hogy mindig csak azoknak a játékosoknak kedveznek a játékban,akik csak más játékosokat lőnek.Sajnos sokan vannak,akik szinte már nem is azért játszanak,hogy fejlődjenek,hanem azért,hogy más játékosok fejlődését hátráltassák.Ideje volna végre azoknak a játékosoknak is kedvezni,akik fejlődni akarnak,mert már nekik/nekünk is kijárna egy ilyen újítás.Pontosan azok szólják le az ilyen ötleteket,akik már erősek,és csak a kicsiket lövik.Az eventek sem kedveznek soha a kis játékosoknak,így egyre jobban lemaradnak.Mindig minden csak a nagyobb hajók mellett szól.
     
  6. -MANNER-

    -MANNER- Utánpótlás-írogató

    Aki 5-ös szint alatt lenen azoknak még oké de a fentieknek nem. Én nekem megvan minden a hajomon fullos és még így is farmolok. Van amikro kilőnek ez van a játék értelme az hogy csatázz. Sajnos a bigpoint arra alapul hogy rendelj rendelj és akkor leszel erősebb.