PvM szerver

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Lionskull[HUN], témanyitás ideje: 8.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szerinted kéne ilyen szerver?

  1. Nem, kalóz vagyok, pusztuljon, aki gyengébb! XD

    42.5%
  2. Igen, sőtt csak ott játszanék!

    27.5%
  3. Fölösleges, a jelenlegi szervereken kell ez valahogy szabályozni...

    30.0%
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én érdekes módon pénz belenyomása nélkül fejlődök... Kitartás kéne, nem csak a sírás!!!
     
  2. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Mindjárt gondoltam, hogy ez neked sírás... Aha, kitartás... Mindjárt áttelepítem a számítógépasztalt a mellékhelyiségbe :) Mert kb így lehet "kitartással" haladni :) Arra nem gondolsz, hogy van olyan ember, aki nem csak ezzel játszik és nem tud/akar napi 1-2 óránál többet játszani, de mégis szeretné élvezni a játékot? Nekik hol marad a játékélmény? Tilos kikapcsolódni? Aki nem kockul és mégis játszana az csak sír? Nehéz felfogni, hogy nem mindenki kívánja a szabadideje jelentős részét feláldozni egy virtuális játék kedvéért? Játsz úgy ahogy mi és nem megy akkor irány máshova? Gratulálok! Az ilyen játékosok miatt mind te, nem halad sehová egy ilyen kezdeményezés!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.14
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Te már csak tudod, hogy én hogy és mennyit játszok. Én is dolgozok és nem minden időm a gép előtt töltöm. Van családom és vannak barátaim is akikkel ugyan úgy élek és találkozok. Szóval erről ennyit. Rólad csak azt tudom elképzelni, hogy feljössz, kilőnek 4-szer 5-ször és mérgedben inkább kilépsz és ilyen értelmetlen ötleteket találsz ki... :D
     
  4. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Ha megnézed a szavazás állását akkor számodra is nyilvánvaló lehet, hogy ezzel a megállapításoddal nem mindenki ért egyet. Neked értelmetlen, mert(gondolom) te szereted a pvp-t, míg ez másnak egy tök fölösleges nyűg és szeretné, ha csak opcionális lenne. De hát ez szíved joga. Ha megvalósul egy ilyen - szerinted - értelmetlen javaslat, akkor gondolom senki fog fegyverrel a hátad mögé állni, hogy gyerünk, játsz azon a szerveren is. Nem regelnél oda, mint ahogy én is elkerülném a muszáj pvp szervereket. Ez van! Máshogy szeretünk játszani. Más részét élvezzük a játéknak.
     
  5. YiSan

    YiSan Utánpótlás-írogató

    Lionskull,oke,tegyukfel PVM szerverek vannak mindenhol,jol lehet fejlodni,profiul felszintelsz,fullos lessz a hajod,utana mitcsinalsz ha mar mindened meggvan?PVP-zel,nah te ezt akarod elvenni tollunk,es oke,peldaul cska 6/tol felfele lehetne PvP-ni,akkor szted lenne valaki 6/en alul?te meg nehany jatekos aki 2napja kezdte a jatekot,tehat 3-4honap alatt egy nagyoon kemeny hajot igy osszedobnal.A masik meg az,hogy mi a jo abban hogy ennyire megkonyitsuk a jatekot?Gondold el,most peldaul azt szeretned legyen egy fullos hajod,pif-puf,megvan,kb 3het alatt megunnad.
     
  6. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Ajj... teljesen elbeszélünk egymás mellett :) Nem, lehet soha nem lenne fullos hajóm, mert nálam nem ez a játékcél. Esetleg valami távlati. Ha valamiért valaha fullos akartam lenni, akkor sem volt más vele a célom, mint az önvédelem. Az én tempóm kissé öreguras és van úgy, hogy hónapokra hagyok a fenébe egy játékot, mert belefásulok(nem nem azért mert kilőnek folyamatosan, teljesen más játékokkal is ugyanígy vagyok), de 1-2 hónap múlva azért jól esik ismét elővenni. És lehet sokan élveznék, hogy van egy kiselitjük vagy aranyhajójuk és nem azt érzenék, hogy "ide lőjetek, itt a könnyű viadalpont" tábla van a nyakukba akasztva. Neked most az egészből ahogy látom az jött le hogy fejlődni akarok zavartalanul hogy aztán én lehessek a király :) Nem erről van szó. Élvezni akarom a munkám gyümölcsét arra, amire én akarom és nem ellövöldözni az összehajtott elitlőszert, mert állandóan akad valaki aki belém köt, ha kell ha nem... Senki ne kényszerítsen már engem arra, hogy ha kell ha nem, kénytelen legyek harcolni. Mert először csak egy köt belém, és ha azt megúsztatom, akkor felordítja a fél klánt és onnantól el van szúrva az egész estém. Ebből én köszönöm, nem kérek! Szeretnék semleges, magamnak játszó játékos maradni, akinek van néhány barátja és jól ellövöldöznek maguknak együtt! Ezzel senkitől nem veszek el semmit, azt hiszem. Hol írtam én olyat, hogy kötelező lenne ott játszani? Neked is csak azt tudom írni, magamat ismételve mint fentebb: ha nem akarsz egy ilyen szerveren játszani akkor NEM regisztrálsz oda. Ez még nem vonja automatikusan maga után hogy más se fog, mert nyilván van még olyan akinek a pvm és a lassú, de érezhető fejlődés okoz örömet. És piff-puff meguntad? Te lehet piff-puff megunnád, mert neked a játék értelme másokkal harcolni. Nekem nem. Élvezném az eventeket, élvezném a 10x feletti térképeket. Könnyítsük meg a játékot? Igen ezt egy tipikus, úgymond "jaj nem már, ha én szenvedtem vele akkor más is szenvedjen!" jellegű beszólás. Az ilyeneket inkább nem kommentálom, mert sértődés és topic zárás lenne a vége! :)
    És lehet hogy félreérthető voltam, de nem írtam olyat, hogy 6/ alatt nem lehetne megtámadni senkit... ott is lenne pvp csak épp ellenség és pvp játékos ellen.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.6.14
  7. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Szépen lassan csak kibújik a szög a zsákból! :rolleyes:
    Neked teljesen mind1 sőt nem is célod hogy fullos legyél, de ettől független neked csak és kizárólag az NPCzés a játék célod. És csak azért egy teljesen új szervert akarsz ahol ezt háborítatlanul megoldhatod o_O.
    Miért nem azzal jössz inkább hogy csináljanak egy másik, nem kalózos de hajós játékot? :D pl. SeaPeace néven ahol nem támadhatsz meg senki más játékost, nem lophatsz, csak az NPCket lőheted :cool: Hiszen ezt akarod! Csak ez már teljesen más mint amiről a Seafight szól. Teljesen más játék volna. SeaPeace, ez jóó :D
    A Seafight már 8 éve sem arról szólt, hogy NPCzel, persze kell, de a lényege mindig is a pvp harcok voltak, melyet te teljesen elvennél!
    És ne mond hogy elbeszélek melletted mert nem! Jó te megadnád a lehetőséget rá hogy csata is legyen, de pff. XY bekapcsolja a PVE módot botozik 1 hétig, senki nem tud vele mit csinálni, majd röhög a markába és mint aki sokat foglalkozott vele üt mindenkit az összegyűjtött gyöngyből :D Cifrázhatod még napokig, akkor sem lesz jó ötlet. És ha már a szavazást említetted, én csak azt látom hogy egyértelműen ellene vannak 75% mindenképpen!
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  8. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Ez csak az aktív játékosokat feddi le, és azokból is csak azokat, akik írnak néha a fórumra. Egy szerveren nem igazán van több 1000-nél több aktív játékosnál és van vagy 8-10x ennyi, aki már nem játszik. 22%, aki egyetért az ötlettel, az szerintem a 6 összeurópai szerverre kivetítve pont kitesz egy szervernyi aktív játékost és akkor nem számoltam be azokat a potenciális játékosokat, akik szívesen játszanának talán ha nem csak úgy lehetne játszani ahogy most! Ez bizony, nem csekély mennyiség.
    Zavar, hogy nekem a Seafight jön be? Hát istenem, senki sem hibátlan :) Most attól még nem fogom az accomat törölni, hogy te lenézel mert utálom a pvp részét... :)