PVP mód

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: NATUR100, témanyitás ideje: 14.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. NATUR100

    NATUR100 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Két ötletem is lenne.
    Az első a rangsor teljes átalakítása. Jelen pillanatban is vélhetőleg többen használnak segédeszközöket. (liga, napi tp rangsorok, AT, sentinel). Az én meglátásom szerint nem a tiltás/debuff a megoldás, hanem értelmetlenné tenni amit csinálnak... Nem értem miért nem nyúl a már használt eszközhöz a Management. Korábban a "kistestvérek" bónusztérképeket csináltak a rang és liga miatt, mivel ha visszaemlékszünk, dupla annyit nyomott a rangba az elitpont mint a tp. Kivették az elitpontot, átalakították a rangrendszert, láss csodát senki nem virgozott és caprizott a liga miatt.
    A korábban Barney által említett kapitány küldéseket és gyorsításokat túlgondolva (bár hasznos az ötlete nagyon is), miért nem veszik ki a bónusztérképekből a tp-t? Ha nem ad tp-t a rangba a térkép, senki nem fogja fejetlenül gyorsítgatni a kapitányokat. Nagyon régóta felváltotta a korábbi térképeket a virgo/capri/sagi/cancer, akár át is lehetne alakítani a jutalmakat. A kapitányos előnyszerzést ezzel meg is oldották. Mivel vélhetőleg voltak lásd pve amerika 6milliárd napi tp!!!! nem teljesen fehér esetek is, ki kell találni új rangszámítást, de úgy hogy ne lehessen előnyt szerezni, csak aktív kézi módban. Lásd csoportos vagy egyéni rangsorok eredményei stb. (összesített megint nem jó, mert ugye az npc elsüllyesztésben megint lehetnek "nem fehér" esetek).
    A másik ötletem a PVE-PVP móddal kapcsolatos lenne. Debuffolt játékos csakis pvp módban léphessen be (aura használata nem lehetséges). Illetve nagyon sokan aurában vagy PVE szerveren is PVE módban játszanak. Mivel ez egy kalózos játék lenne, miért nem adunk egy bónuszt is azoknak a kalózoknak, akik kardban/aura nélkül játszanak. Pl 10-20% több jutalom NPC/láda/szörnyekből, párhuzamosan lehet nerfelni(csökkenteni) a jutalmakat amit adnak, de akkor is motiváltabbá tenné a játékosokat. A lehetőséget ezt megvalósítva ugyanúgy meghagyja azoknak akik nem szeretnének vele élni.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.23
    [balazs]HU és sárkányos kedveli ezt.
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Valóban jó lenne ha a rangokon változtatnának!! De hát ki tudja majd 1x ez el jő!!