Régi BM-ek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 5.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Az ötlet csak egy alap, amit a fejlesztők tovább farigcsálhatnak. Részemről jól esne egy kis nosztalgia a régi Bónusztérképeken és így született ez az ötlet. Egyéb javaslatokat szívesen olvasok.

    A vén kalózok visszatérnek.

    Az event alatt 4 NPC-vel lehet találkozni a tengeren.

    Tiamat NPC: Kristályok és Zöld pecsét. 30% esély, hogy Csonthajó NPC jelenik meg.
    Dark Mojo NPC: Ékkövek és Piros pecsét. 30% esély, hogy Coronis NPC jelenik meg.
    Csonthajó NPC: Gyöngy és Kék pecsét.
    Coronis NPC: Gyöngy és Sárga pecsét.

    Feketepiacon a pecsétekért beváltható lenne a régi zöld, piros, kék és sárga bónusztérképek, de mindegyikből MAXIMUM 1db.
     
    toni171bg[FMF]1, ***Jani***, .AVP. és 6 más kedveli ezt.
  2. meteor86

    meteor86 Aktív író

    ez nekem is tetszik.:)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  3. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Támogatom, jó ötlet!
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  5. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Nagyon jó az ötlet! A régieknek nosztalgia, az újaknak újdonság:) Valószínűleg megpezsdítené a most kicsit ellaposodott játékot!
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Az ötlet nem rossz, kicsit tovább gondolva még jó is lehet ;) A játék viszont nem ettől fog felpezsdülni ;) Nekem nem laposodott el a játék. :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A téli BM-ről megfeledkeztem! :) Tény, hogy kezdetleges, de akkor kicsit mozgassuk meg magunkat, ha tetszik az ötlet. :) Én nosztalgia miatt találtam ki, de ahogy Giba is írta: az újaknak is lenne valami régi, de új! :D :p
     
  8. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Nekem is tetszik. Jó lenne még egy nosztalgia event. A BM-eken természetesen legyen eső is.;) Az event állhat ennyiből is de a fejlesztők eldönthetik akarják e még valamivel fűszerezni.
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, az nem egyszerűbb ha az npc, pecsét helyett egyből a BM-et adja utolsó és top sebzésre? Persze lehet ez is olyan mint mikor lelket kell gyűjteni.
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Pecsét vagy lélek az mind1, csak azért lett a pecsét, hogy ne mindig a lélek menjen. :) Én azért gondoltam, hogy a piacon lehessen venni 1 darabot mindegyik BM-ből, mert a top és az utolsó sebzésnél sok kicsinek nem lenne esélye. A nagyobb hajók, meg rettentően megszednék magukat gyönggyel. Ez a 4 bm testvérek között is fél milla gyöngyöt ad kb. :) Lényegében ez kicsinek és nagynak is jó szerintem.
     
    meteor86, gyapika, kopoltyu[HUN] és 3 más kedveli ezt.
  10. Hiei

    Hiei Utánpótlás-írogató

    Fantörpikus ötlet :p Nagyon jó lenne :))) Támogatom :p
     
  11. YOOKI(HUN)

    YOOKI(HUN) Fórum-zöldfülű

    ötletnek jó de max 1 db az karcsu a max 5 vagy 10 db az sokkal jobb persze 100 pecsét 1 bm
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Azért vegyük figyelembe, hogy ezek a BM-ek nagyon jól adtak mindent. A 10 az már nagyon sok lenne.
     
  13. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    1 bőven elég bemutato szempontjábol. Ennek a fejlesztésnek nem az a lényege hogy meggazdagodj, hanem hogy megnézd milyen volt. Jo otlet, de nem kell. Ugyanis a BM, ha hiszed ha nem, ugyan az mindegyik. Miért? mert mész rajta és lovod a hajokat. Ebből a szempontbol nem kellene bevezetni, de támogatom.