Régi designok.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: drobert, témanyitás ideje: 18.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. drobert

    drobert Járnitanuló

    Sziasztok.
    Arra gondoltam, hogy be lehetne tenni a régi designokat is(mint ahogy bent van a hajóknál a ghost rider, supremacy, stb),amikre nincs alkalom újra megszerezni, mint például helhammer, abbadon, bomberbee, stb..
    Szerintem a régi játékosok is örülnének neki, hogy így megszerezhetnék a hiányzóakat, az új játékosok meg végképp, hisz nekik esélyük se volt megszerezni.
     
  2. alektra

    alektra Utánpótlás-írogató

    jo ötletnek tartom
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Voltak eventek az utóbbi időkben, ahol lehetett régi dizájnokat szerezni pl. a sokak által szeretett Burning Dutchman vagy éppen a kis Picasso dizi. Egyébként egyetértek, jó lenne valami kis nosztalgia. Például a Ghost Dragon/Kilimatu/Kokelau/ trió (egyike) eléggé jó lenne :)
    Szóval támogatom.
     
    Shtuby kedveli ezt.
  4. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Támogatom az ötletet, egy Ghost Kokelau jó lenne eddig csak 3 játékosnál láttam közel 10 év alatt. De a Wolfship, és a Hellhammer is ritkaság számban megy.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  5. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    jó ötletnek tartom ! :) igy a régiket is megismerhetjük
     
  6. Zoli-65

    Zoli-65 Fórum-zöldfülű

    Üdv... én pedig a Csempészek Királya dizire tartanék igényt :D így 2022 re :p ritka gyönyörű dizi.. és szerintem ritka darab a játékban... talán pár játékosnak van csak meg
     
    ░pityesz░ és sárkányos kedveli ezt.
  7. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia, akkor én pedig https://prnt.sc/4ih611w7VWpO ezekre a desingokra mert ezek régebben jól néztek ki a tengeren, és most is jól néznének ki, ha bent lenne biztos örülnének páran! ;);)
     
    Zoli-65 kedveli ezt.
  8. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Jelezzék a fejlesztők felé valami formájába ha lehet ( event,VIP piac,csomag ként ritka fajta diziket rakjanak be néha)
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  9. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Vagy akár betenni minden hétvégén a piacra random ilyen retro npc-ket 2 napra, és aki szeretné megvenni őket megveszi, gyöngy, korona, youlong, safanad, vagy éppenséggel aranyért! :D:D;)
     
  10. ¤$¤Sárkány¤$¤

    ¤$¤Sárkány¤$¤ Fórum-zöldfülű

    Nagyon jó lenne , támogatom én is:)
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Én is támogatom!!
     
  12. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Nemzeti design-re sajnos nem sok esély van, természetesen jelzem azért. Olyanokra több esély van, mint ahogy írtátok a "Csempészek Királya" vagy egyéb Retro design, de VIP alkalmakkor, esetleg megpróbálom "gyöngy, korona, youlong, safanad"-ért legyen bent néha valamilyen retro design.
     
  13. pamacs19971

    pamacs19971 Utánpótlás-írogató

    Az Abaddon dizi nagyon jó lenne. :):):)