Visszajelzés Rémálom porontyok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: DonMaterial, témanyitás ideje: 3.4.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Rémálom porontyok eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...

    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. .y1.

    .y1. Utánpótlás-írogató

    Vanhu harci maszkot hogyan lehet szerezni? Gyanus királyi teherhajó NPC-t hol találok? Hol lehet találni Gyanus teás láda tárgyat?
     
  3. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Szia én is azt a próbát kaptam : Halvány fogalmam nincs . De a leirást olvasd el Event.
     
  4. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Fátylas Őrző
    • Minden játékosnak, aki legalább 1% sebzést okozott, kis esélye van Vanhu harci maszkot vagy Sárga Tojásalattjárót szerezni.
    • Az utolsó lövést bevivő játékosnak, aki legalább 1% sebzést okozott, kis esélye van Vanhu harci maszkot vagy 3. szintű bástyaágyú receptet szerezni.
    Csak kicsit olvasni kellene az event leírást!:cool:
    Továbbá, Fátylas Őrző npc-t, Gyanus Királyi teherhajót, nehezen lehet találni mert nagyon ritka!
    Ezt a tárgyat pedig (ha jól informálódtam akkor..), a event ládákból szerezheted meg kisebb-nagyobb eséllyel! ;)
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Szerintem nagyon kevés a Álcázott harcos npc, alig alig lehet találni. Már jó ideje keresgélem több térképen is voltam de nincs. Pedig a próbához kellene. Nem fogom tudni teljesíteni, mert nincs a másik meg lejár a aura, és az sincs már. :( Köszönöm. Ázsiai szerver.
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Turórudi111

    Turórudi111 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok Megaszerveren is ugyan ez a helyzet sajna
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Dupla jelzést kérlek ne csinálj! jelenleg jelezve van a probléma.
     
  9. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Ez egy ismét egy olyan event kezdés ahol nincs npc! Nem is értem a fejlesztőket hogy itt mégis mi volt az elképzelés mikor ezt megálmodták? Húsvéti eventnek ez egy akkora kapufa, vagy nulla hogy rá se tudnám rajzolni egy A4-es papírra! Event kulcs korlátozva rögtön kérdezném is minek, és miért? Ja küldik talán jók de az előbb felvázolt problémák miatt képtelenség azzal is haladni!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Már jelezve van a probléma.
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    Szerintem meg szuper az event. Az igaz hogy nincs mit lőni, meg a küldiket nem lehet megcsinálni. De végre nyugisan lehet hajókázni. meg napit csinálni. Húsvétkor meg úgyis full részeg lessz mindenki... :) De most komolyan ezt az eventet alulmúlni szinte lehetetlen feladat. de tuti lessz próbálkozás
     
    $Vitéz$, borisz55 és sárkányos kedveli ezt.