Rendeléssel kapcsolatos

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: hurilaci10, témanyitás ideje: 17.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Janeeee

    Janeeee Fórum-zöldfülű

    Egyetértek, én csak Paysafel szoktam vásárolni, inkább leveszem a pénz a kártyámról, aztán elmegyek veszek egy paysafet, és biztos ami biztos abba az adatok nem mennek el, csak levásárlod a kellő mennyiségű pénzt.:) Jobb, mint a kártyával való fizetés.:):cool::p
     
  2. *Kirov*

    *Kirov* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy külföldi bankkártyáról (angol font) szeretnék rendelni, PayPal-on keresztül. Amit vásárolni szeretnék annak forint-ban van megadva az ára. Tudok rendelni? Hogy váltják át, ha át tudják váltani? Csinált már valaki ilyet?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Átváltják, nem számít, hogy mivel fizetsz, vagy hogy miben jelenik meg az összeg. Magát az árfolyamot nem tudom neked megmondani, de kb a normál banki árfolyam (ugye bankok között is van különbség). Szóval nem sok értelme volna neked külön átváltani és forinttal fizetni.
     
  4. *Kirov*

    *Kirov* Fórum-zöldfülű

    Köszi