Repeszeső és sasszem

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -avantasia-, témanyitás ideje: 3.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -avantasia-

    -avantasia- Fórum-zöldfülű

    Lejjebb vihetnék a repeszeső és a sasszem árát,mert szerintem nem reális,hogy 1 repeszeső/sasszem 40 gyöngybe kerül a piacon a különleges tárgyaknál.Szerintem 1 db esetén 1 gyöngy lenne érte a reális ár,hiszen 1 lövéssel ellövöm azt az 1 db-ot,amiért kifizetek jelenlegi áron 40 gyöngyöt.
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Azért az 1 gyöngy az nagyon kevés lenne.
     
  3. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    A 15 vagy 20 reálisabb lenne.
     
  4. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    szerintem az ára bőven jó (láda,mojo,event lelkek úgyis adják) , a licitnél kellene az 1 db. felvinni mindnél (sasszem ,repeszeső,kémtitka) 50-re és bőven megérné rá licitálni mint az 5000 elit golyóra
     
  5. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Át bőven meg felel ő akkár 30 gyöngyért is lehet venni és ez bőven meg felel így is több ezer van a hajón és ha meg nem telik rá akkor nagyon harcolni se tudsz ha meg igen akkor meg heti 60k -70k gyöngyöt rá tudsz áldozni