Retro eventek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 23.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Sziasztok!

    Arra gondoltam, ha már így bejött az ékköves fejlesztés akkor lehetne olyan eventeket behozni amik régen voltak a játékban. Kb. két hetente egy hétvégére be lehetne vezetni 1-1 ilyen régebbi eventet ugyan úgy ahogy akkoriban volt, max csak annyi változtatásban, hogy az életet növelni egyenes arányban a jutalommal. Így lehetne olyannak is szerezni dizit akinek nincs olyan sok.
     
    clydeツ, Spongee™, kecsó és 6 más kedveli ezt.
  2. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Jó ötletnek tartom támogatom :)
     
  3. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    jo lenne..
     
  4. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Jó lenne... kéne egy hellhammer:cool:
     
    _Sakál_ kedveli ezt.
  5. *Ðŗųįđ�®23*-HUN

    *Ðŗųįđ�®23*-HUN Fórum-zöldfülű

    Támogatom ! kéne a burning dutchman dizi :D
     
  6. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Ez jó ötlet.
     
  7. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Támogatom, jó ötlet! ;)
     
  8. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Alapjában véve az ötlet jó, de ez már "lerágott csont" sajnos. Ha jól emlékszem akkor több topic is volt a régi eventekkel kapcsolatosan és mindig az volt a végeredmény, hogy az akkor volt és hiába is szeretnénk a régit, már nem lesz. Az új fejlesztéssel meg szerinem mindegy, hogy milyen diziben vagy, mert ha esetleg megszerzed amit szeretnél utána meg az ékkövek pakolása kerül gyöngybe, no meg a fejlesztése amiről még nem tudunk pontosat:)
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    De ez is egy ékkő szerzési lehetőség lenne, csak dizikkel. :D
     
  10. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Szia Szitus!
    Engem személyszerint nem a régi eventek érdekelnek, hanem azok desingjai(Colombus, Hellhammer,Frostibe) ezek.:) persze jók lennének a régi eventek, de elsősorban...LEGYEN MÁR EGY HELLHAMMEREM:oops:
     
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én is a dizik miatt írtam ezt az ötletet. :)
     
  12. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Relax! Ha sokan szeretnék a diziket akkor tuti, hogy valami csomagba berakják a rendelési oldalra, mint ahogy volt már erre példa más esetben is. Ergo szerintem régi event nem lesz, de a dizik talán. ;)
     
  13. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Jóvan főnök.
     
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Nem rossz ötlet! :) Kell egy Ghost Killimatu, de sűrgősen. :D
     
  15. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Igazából azért lenne jó az eventes rendszer mert így is kicsit élvezetesebbé tennék a játékot lehet hogy nem lesz belőle elég hasznuk de legalább nem a monotonság megy a játékban! És visszatérhetnének a régi designok amik ennyi játékosnak tetszenek! Na meg nemmindenki fizetne értük ki pénzt, holott szeretnék a designokat!
     
  16. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    nekem egy red baron kellene :p
     
  17. meteor86

    meteor86 Aktív író

    támogatom az ötletett szerintem is jó lenne egy kétt régi dizi
     
  18. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Valóban jó lenne, ha meglehetne szerezni a régi designeket valamilyen formában. Meg kellene adni a lehetőséget azoknak is, akik régen nem tudták megszerezni őket valamilyen okból, szerintem sok játékos szeretné a régebbi designeket. :)
     
    Spongee™ kedveli ezt.
  19. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nekem is az kéne! :D
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  20. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Jó ízlésed van, fegyvertárs! :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.