Retro eventek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 23.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    nekem mindegy hogy fizetési oldalról vagy a tengeren lövöm meg a hajót de legyen valamilyen módon elérhető
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Támogatom, jó ötlet! :D
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  3. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Jó, neked mindegy... de vannak, akik még akkor sem áldoznának forintot az óhajtott dizijükre, ha lenne rá lehetőség. Én azért hajlandó lennék egy-két régebbi diziért, ami tetszik perkálni némi HUF-t, na de ezzel nem mindenki van így. :)
     
  4. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    igaz
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  5. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!
    Jöhetnének a régi designok, nekem is hiányoznak, bár én szívesebben szerezném meg tengeren. Még egy olyat is el tudnék képzelni, mint a Spectare esetében volt, mikor piacra rakták gyöngyért...:)
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  6. ♫♪♫ףimbøø×♫♪♫

    ♫♪♫ףimbøø×♫♪♫ Fórum-zöldfülű

    Támogatom az ötletedet.:):):pDe én, attól tartok, hogy az ilyen gyöngybe kerülő desingok, nagyon sok gyöngybe kerülnek, így a kisebb hajók, nem nagyon tudják megvenni:(:confused:...Persze van akinek könnyebb a dolga, gondolok én most a botosokra,(nem rád értem:p), meg akik pénz költenek rá...De a kicsik is, megtehetnék a rendelést, csak hát, nem mindenki teheti meg sajnos.:confused::(:(...De, talán ha Bigpoint, is kedvezményezne a gyöngy megállapításával, annak még a kicsik is örülnének.:):);).A második ötleted, a desing meglövés...Nos, én ezt is támogatom néhány helyen, néhány helyen pedig kicsit ellenzem.:p:p:confused:..Mert gondolj abba bele, hogy a kicsik a 1k-2k lövéssel nem nagyon tudnak, desing hajókat lőni...Ilyenkor szokott az jönni, hogy "Lépj klánba, és majd ők segítenek, vagy kérj segítséget néhány kalóztol" vagy egy másik ötlet, néhány kalóztól "Ha bele teszel egy kis pénzt, akkor megtudod szerezni"...Csak az a baj, hogy a kicsiket, szinte nem nagyon fogják máshová felvenni, csak a kisklánokba, amit a többi nagy klán lő...Ami a rendelést illeti, az meg persze *Nem mindenki teheti meg sajnos*..De attól még támogatom az ötleteid.;);):D:p

    További Szép napot.:)
    Szia.:p
     
  7. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia:)
    Nagyjából én is így voltam annak idején, valószínűleg ezért nincs egyik sem...:D
    Azt azért még hozzá tenném, bármilyen formában tennék is be, a kicsiknek nem lenne könnyű megszerezni sem így, sem úgy (gyöngyért esetleg, ha rég gyűjtögeti, vagy éjjel-nappal csilli). Ez mindig is így volt és valószínűleg így is lesz. Pénzért nyilván mindenkinek ugyanannyi, csak esetleg nem egyformán érinti a pénztárcát, de ez már más kérdés...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.14
  8. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Klànja vàlogatja :)
     
  9. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Hát nem tudom...
    Részben jó, részben nem.
    Jó, hiszen nekem is volna olyan dizi ami nincs meg, de szeretnék, függetlenül attól hogy megszerezhettem-e volna (játszottam-e én már akkor vagy sem).
    De azért ezek a tényleg régi dizik, meg úgy általában az összes azért valamit elmond a gazdájáról. Tehát ha valakit egy Dutchman diziben látok, egyrészt irigy vagyok :D, másrészt tudom hogy nagyon régi játékos, és vagy piszok mázlista, vagy sokan szenvedett azért a diziért! Mert nem volt egyszerű megszerezni. Azért lássuk be, hogy a mostani eventekből elég egyszerű diziket szerezni. Főleg ha meglehetne venni. Ezzel a régi dizik 'értékét' rontanák.
    Egyébként régi dizik, jó a legtöbb sok bónuszt nem adott, de van azért ott pár régi ami miatt kérdéses, hogy ékköveket is adnának? Vagy csak simán a diziről van szó?
    Mert akár ékkő nélkül is szívesen látnám a piacon a boko diziket is, én akinek nem sok boko dizije van :D. De ezzel megint értékét vesztenék, főleg azok számára akiknek megvan, még ha ékkövet mi már nem is kapnánk hozzá.
    Szval ha be is tenném a régi diziket, legalább olyan, hanem nehezebben megszerezhetőre csinálnám. Pl: 300millás hajó, gyöngyért nagyon bukta lenne, hozd el 5x top sebzésre/utsó lövésre, és megkapod a dizit. Vagy valami hasonlóan nehéz...
     
    |SZITUS| kedveli ezt.
  10. ☆Fєяi☆

    ☆Fєяi☆ Utánpótlás-írogató

    Jó otleted támadt , mint mindig ;) Szóval egyetértek , remélem továbítva lessz.
     
  11. Brisingr

    Brisingr Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Mielőtt bárki letámadna, hogy ezt egyszer írták, előre elmondom, hogy tudom.
    És ez a téma, pontosan arra a témára vonatkozik.
    Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha mit tudom én, 1 héten egy olyan event lenne, hogy minden eddigi létező designt, (vagy a legtöbbet) beraknák, NPC-nek. Persze kb 50 milla élettel, és elég nagy sebzéssel, de meg lehetne szerezni őket. Arra gondoltam, hogy olyan 25-30% esély lenne rá, hogy megkapja az illető. Kérdezhetitek, hogy vajon hogy lehetne ezt megoldani, hogyha 50-en lövik azt a hajót. Arra gondoltam, hogy mint egy téli eventen, (a múlt évire gondolok) a kilőtt hajóból, pl 3 csomag esne ki, és mint írtam, 25-30% eséllyel az a bizonyos design lenne benne.
    Várom a véleményeket :)
    Üdvözlettel: Brisingr
     
  12. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Jónak jó lenne egy ilyen event, de szerintem aligha lessz ebből valami.. De azért támogatom, eleve támogattam az "alap" ötletet is :)
     
  13. Brisingr

    Brisingr Utánpótlás-írogató

    Igaz igaz, de mint egy remek film mondata: Sose add fel a reményt :)
     
  14. -szittya-72

    -szittya-72 Járnitanuló

    :) A dizi ötlet nagyon jó!:rolleyes: Pláne retro eventtel egybekötve! :D
     
    KABÓCA kedveli ezt.
  15. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Nem is lenne baj ha vissza jönnének a régi eventek de az se lenne rossz ha az NPC-k be vissza jönne a kristály :) :p
     
  16. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Nem rossz ötlet, de a játékkészítők már azon munkálkodnak hogy újabb és újabb eventeket hozzanak játékba amiben még senkinek nem volt tapasztalata. Relative ez is jó dolog, de arra kevés az esély hogy a régi designokat és eventeket visszakapjuk.
    Ezt leszámítva természetesen támogatom. :)