Roham térképek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Wyvern, témanyitás ideje: 21.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Sziasztok, felmerült bennem pár kérdés, észrevétel, ötlet.Közösségi rohamtérképen rengeteg VCM Gildblade úszkál ami nagyon jó mivel sok játékos tud gyöngyöt szerezni, várni szinte sosem kell rájuk. Behemóth térképen viszont nagyon nagyon kevés a Leviathan. Jó lenne ha itt is esetleg megtöbbszöröznék a Leviathanok számát. Esetleg lehetne a következő módokon:
    • Ugyanannyi Leviathan mint Gildblade, így esetlegesen ellehetne törölni hogy agresszívak legyenek.
    • Dupla ennyi Leviathan de maradnának agresszívak.
    Nagyon sokat kell várni a Behemót megjelenéshez és ugye Leviathant lőni alig lehet mivel sokan vannak fent 0-24-ben....:mad:
    Lehetne kicsit kedvezőbbé tenni az arányokat szerintem.
    Másrészt a téli fény használatát is engedélyezhetnék a rohamtérképeken, elvégre itt lövünk elég sokat elittel, főként közösségi rohamtérképen. Nem is értem hogy miért nem lehet használni :eek:
    Napkalóz rohamtérképről nem tudok mit írni, de úgy tudom ott sincs olyan sok Sunbrust.
    További jó szelet!.
     
    Tøsɦįbą® és Naksi kedveli ezt.
  2. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Egyet értek az ötleteddel és a fénymappon is lehetne több Sunburst mert kevés van de nem nagyon kevés csak ekvesen vagyunk rajta ugy mondom. Bár a gyöngyjutalmukat is lehetne feljebb vinni bár sose lesz az.