Rohamtérkép NPC jutalmai

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: kecsó, témanyitás ideje: 20.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Ahoj, Kalózok!

    Nem tudom, volt-e már ehhez hasonló felvetés, amennyiben igen, akkor kérem az illetékest, hogy törölje ezt a topic-ot. Ez inkább csak egy kezdeményezés lenne, mint ötlet.

    A rohamtérképeken (Napfény (ha még ez létezik), behemoth, illteve magasabb szintű rohamtérkép(ek)en nem tudom mi a helyzet) az NPC-ből szerezhető jutalom annyira csekély, hogyha valaki gyöngyöt akar farmolni, akkor azt nem az említett térképeken teszi. Néha fel-fel járok behére, de nincs fent rajtam kívül senki. Esetleg vissza lehetne állítani a rohamtérképek relevanciáját, ha az NPCk nem csak gyöngyöt, hanem koronát, yolong & safanad érméket, illteve egyéb hasznos dolgokat is adnának.

    Ezenkívül az admirális(amatera,behe,stb..) megjelenési limitjét is lecsökkenthetnék 100-ra, esetleg 50-re.
    Az admirális is adhatna esetleg változatosabb jutalmakat a gyöngyök mellett. PL: különböző tiszteket egy-két napra (trénerek, 5.-ös altiszt,sámán,inas,stb..), esetleg ékköveket(hajóba, állátba), érmék, stb...


    Véleményeiteket várom kommentben, támogatásotokat like formájában!
    További szép napot!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.22
    Köyble, -Ria- és sárkányos kedveli ezt.