Sába üstje 2022. 03. 31.

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: Nickholas, témanyitás ideje: 2.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Komolyan így néz ki? Azért fizettem, hogy egy újabb, feldolgozott változatot kapjak, erre idecsapnak a játékosoknak egy ilyen félkész terméket. Mintha valaki Paintben rajzolta és színezte volna. Nem lehetne ezzel valamit kezdeni? A régi sokkal jobban néz ki.

    Régi Canoris : [​IMG]
    Kimosott.... akarom mondani újjáépített: [​IMG]
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Pontosan ezért nem is veszek egy ládát sem, amíg nem köhögnek ki magukból egy normális dizit. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne... Ez a Canoris egy kész vicc, színtelen, ocsmány.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.6.22
  3. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Sajnos vagy nem sajnos, de ez lehet vita tárgya is. X játékosnak nem tetszik, de Y játékosnak meg igen. Valaki megnyerte és örült neki nagyon (tudok is ilyen játékosról). Lehet a következő pont neked fog tetszeni és az meg másnak nem.
    Semmi gond nincs a véleménnyel, ezt csak azért írtam le, hogy nem minden design tetszik minden játékosnak.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Abban egyetértek, hogy egy dolog mindig megfogja osztani a közönséget. Viszont azt is tudom, hogy általában 1db 100 ládás csomag nem elég ahhoz, hogy jó eséllyel induljak egy dizis nyereményért. Szóval közel 20ezer forintért szeretnék valami komolyabb dizit kapni, amit tényleg büszkén viselhetek a tengeren. A fent említett külső pedig egyáltalán nem olyan. Szubjektivitás ide vagy oda, mindenki tudja, hogy ennél tudnak jóval jobbat is. De úgyis felesleges itt papolni erről, mert negatív kritikát nem lehet írni illetve ha lehet is, úgysem érdekel senkit. Részemről lezárva ez az ügy.
     
    sárkányos és ░pityesz░ kedveli ezt.
  5. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Egyáltalán nem azt írtam nem lehet negatív dolgot írni. Csak arra értettem, hogy másnak pont ez tetszik. Legközelebb lehet pont olyan lesz ami neked fog megtetszeni, de a másiknak nem. Természetesen értelek attól, hogy jobb tervezést is készíthettek volna a fejlesztők. Örültem is a hozzászólásnak/kritikának akár negatív volt vagy sem.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönöm a reakciót! Talán a jövőben ennél vonzóbb alkotások születnek majd. Nyugodt tengert, szép estét! :)
     
    Lord kedveli ezt.