Sába üstje

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Denghezik, témanyitás ideje: 13.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Denghezik

    Denghezik Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Tegnap vettem egy 30 db. Vahnu ládát tartalmazó csomagot. El is nyomtam mindet. Itt nem volt hiba. Azonban a szezontrófeákban csak 26-ot mutat, holott már elötte is volt 4 vahnu ládám. Tehát ha jól gondolom, most 34-et kellene mutatni.
     
  2. Gyularombolo

    Gyularombolo Utánpótlás-írogató

    nem kell, tevedsz. csak azt szamolja amit megvasarolsz , amit mar egyszer megvettel mar levonta
     
  3. Denghezik

    Denghezik Fórum-zöldfülű

    de a 26 még mindig nem 30
     
  4. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Szia!

    Ahogy én látom rendesen működik, legalábbis a mi szerverünkön nekem jól mutatja. A 2. szezon 2020.01.01-én kezdődött, azóta vettem összesen 12 db-ot (ebből januárban 10-et). A szerezz jelen esetben azt mutatja, vásárolj. Bár akár kaphatnánk is valamiből, azt is számolnia kellene, de mostanság ilyen nem történt. Nem a bedobott ládákat számolja.
    A szezonnál 3 része van ennek, az elsőhöz kért 10 db-ot, amit azonnal jóváírt a megfelelő részhez, amint megvásároltam. Megkaptam érte az 1 törekvés érméjét még akkor. Most vettem 2-őt és a második résznél 2/50-et látok.
    Valami nálad úgy tűnik ténylegesen nincs itt rendben, ha azt nézzük, most vettél 30-at. Abból az első részhez leszámolta a 10-et, a másodiknál akkor 20/50-et kellene mutatnia. 4-et említesz még, hogy volt a 30 előtt, az 24/50 lenne. Esetleg 2-őt kaptál valakitől, vagy rosszul emlékszel. Úgy stimmelne 26/50, a 34 ebben a formában semmiképpen, de itt neked még egy illetékes sem tudná megmondani, mi lehet a hiba, ha van... Nem lenne igazam, rosszul értelmezném, amit írsz, szerintem supportnak írj, ők rá is tudnak nézni, mi is a tényleges helyzet.
     
  5. Denghezik

    Denghezik Fórum-zöldfülű

    Köszi!