Sebzés

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 11.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Na az 59k-s kritikus az nem túlzás már egy kicsit?! :eek: Alapból meg 43-46k-t sebez rajtam, pedig nincs rossz védelmem és még csak nem is vudu lőszerrel lőtt... o_O
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Amíg nem ismerjük az érintett 2 játékos pontos paramétereit, addig erre sok minden nem lehet mondani. Ez még bőven nem olyan hihetetlenül nagy sebzés.
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát szerintem meg hihetetlenül nagy sebzés, mivel átlagba csak 22-24k-t sebeznek rám...
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezen kár rágódni. Átlagban sem tudod milyen paraméterekkel sebezik rád azokat. Mindig is nehéz volt ilyeneket számolgatni, hiszen jobb esetben is csak az egyik hajó paramétereit ismerheted. Ha úgy gondolod, hogy valami csalással érte el, egy ID-val írj supportra.
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Úgy se csinálnak vele semmit...
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Amíg nincs pontos ID addig tuti nem :p. Ha van ID, akkor meglehet nézni a hajóját, nem-e olyan lőszerre is van ami nem lehetne, esetleg kicsit több működő ágyú van fent neki mint lehetne. Bár tény, hogy egy 59k-s sebzés még nem ok arra, hogy egy hajót bárki is átnézzen.
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem meg éppen elég ok.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szerinted elég ok, még sem küldöd el, mert szerinted úgy sem csinálnak semmit. Hát akkor nem tudom mit vársz :(

    Bár beszélgetési alapnak nem rossz :)
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Sokszor próbálkoztam már elküldeni az ilyenek ID-jét és mégse történt semmi. Én látom a fejlődést és a botosok szűrést, de sajnos az igazán nagy csalók mindig bent vannak. Egy jó kis szűrés után kedvet kapok a játékhoz, de össze futok egy ilyen hatalmas sebzésű játékossal és ismételten elmegy az egésztől a kedvem. Sorolhatnék én fel annyi nevet akik szinte biztos, hogy csalnak vagy bugokat kihasználva játszanak, de észrevételem szerint a jelentet játékosokkal nem csinálnak semmi.
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Persze mondod te, mert most is azt mondod hogy hűű ez az XY aki ekkorát lőtt rá az 100% hogy csalt. Pedig rajtad kívül kb senki nem tudja kiről van szó, sőt azt még te sem tudhatod, hogy mivel lő akkorát. Hiszen ekkorát lehet lőni, még nagyobbat is!

    Vagy nincs itt olyan aki tud lőni 59k-t kritikusba?

    Nem ismerjük a körülményeket, könnyű rámondani hogy csalt, hiszen ez a legegyszerűbb. Nagyot lősz? Csalsz! Nagyobbat mint én? Csalsz! Több az életed? Csalsz! Ez így szokott menni.
     
  11. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Utánpótlás-írogató

    na meg ugy hogy 50k-t lo ram (ami aki ismeri a hajomat tudja hogy kb lehetetlen) miutan kilovom csak 26-28 a sebzese ....na erre mondj valamit
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Én már mondtam, most rátok várnék, de ha nem én nem fogom erőltetni :(
     
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Na igen! Pedig Kopoltyu mi azért lövöldözzük egymást, de te se lősz rajtam 59k kritet, pedig hatalmas ladikod van.
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Parancsolj!
    Łοяᴅ•Ѵοᴌᴅԑᴍοяᴛ EU3/37727696
     
  15. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Utánpótlás-írogató

    jo par napja van valami de sullyedes utan visszaall a sebzesuk , reportoltam is az egyiket meg most is jatszik .
     
  16. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    nekem tehinél páncél 5/5 ig van kirakva + vudukötegelés bástyáknál 6/6-ra + a mostani boko dizimnek +13% sebzés elkerülés és mégis tudok olyanrol aki 59k-t sebez rám itt eu4en

    csak akkor van a gond a egyszerre 8-an 10 en jönnek rád . akkor bizonyitsd be hogy ki a csalo
     
  17. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Én is meglepődtem múltkor mikor egy videóban 60k-t lőttek kritikusban egy olyan fullosra akire jó esetben 23k-t ütnek normál sebzéssel.
     
  18. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    a csodálatos fejlesztéseknek köszönhetően nem látni, hogy egy-egy hajó milyen erős... 60 fontosakkal, 287 ágyúval, kristálykartáccsal én is lőttem 64-65k kritikusokat páncélra... akkor gondolj bele, ha 297 ágyúm lenne és mindegyik vuduágyú lenne (hármas szintű vudusámánnal persze)?
     
  19. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Flip__ Bg eu4 -esekk ismerik nem kis ladik kristály eső nékül vágtam rá 62k-át csalók ? nem :) rád szerintem menne a 65 k is :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.15
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Remekül összeraktad a mondanivalódat...