Javaslat Segédhajó kicsit másként

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: DokkoLó✰HST, témanyitás ideje: 24.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kismet113

    Kismet113 Fórum-zöldfülű

    Üdv:-szerintem is hiányzik,de talán ha modernizálnánk és PL:torpedókat is lőne ki,vagy a nagy hajóba kellene létrehozni torpedóvetőket.
    de csak akkor lenne jó ez ha valóban megmaradna állandóra,és a játékos kapcsolhatná be -ki-amikor akarja,ja és a liciten lehessen megvenni---
    Kismet113//
     
  2. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Állandóra gondoltam én is, úgy, hogy lehetne két variáció a kisebb játékosok miatt, az egyik gyöngyért vehető, a másik meg aranyért. És természetesen nem lenne teljesen egyforma a két segítőhajó "tudása-fejlesztése".
     
  3. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Ezt kiemelném:
    "Lehetne rajta egy ugyanolyan kincskereső, mint a hajónkon, és ha arra állítom, akkor szedné velem együtt a csillit, lehetne rá ágyúkat venni, akkor lőné velem bármelyik npc-t."
    Ha már nem lehet botozni csináljon egy legálisat a bp . :D
     
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Én ezt nem nevezném botnak, mivel neked magadnak kell a csillit szedni ugyanúgy, mint ezelőtt, ergo nem non-stop menne nélküled.
    Csupán lenne egy "társad" mellé, amit gyöngyből vettél, fejlesztettél.