Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Eddig úgy volt, hogy 3 hónap szezon, 1 hónap szünet. Eszerint a rendszer szerint május 1-el kéne kezdődjön a 12. szezon, de majd úgyis írják.
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia. Nagyon köszönöm szépen :)
     
  3. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Május 1-től kezdődik majd!
    3 hónapig tart és 1 hónap szünet utána!
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia. Köszönöm!
     
  5. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok! 2 kérdésem is lenne. az első, hogy melyik bónusz térképeket tudják megcsinálni a kapitányok mert vásároltam és azokat például nem tudja. A másik pedig milyen idő közönként lehet kapitány ládát vásárolni. Előre is köszi.
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia . Szerintem amit vásároltál bónusz térképet ,azt nem tudja megcsinálni!Nekem is voltak, de egyiket sem tudta megcsinálni a kapitány! Másik dolog, pedig időnként van lehetőség vásárolni kapitány ládákat, nem is olyan régen még lehetett venni, pár hete azt hiszem! Jó játékot! Szia
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  7. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Nézd meg a kapitányos menüben milyen színű háttere van a BM-nek, olyan színű kapitány kell hozzá minimum. Kapitányos ládák vásárlásáról itt fórumon tudsz majd tájékozódni, ha lesz lehetőség venni.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Kérdezni szeretném, hogy a eventhez van-e kód, mert én sehol semmit se találtam :( köszönöm szépen!Jó játékot mindenkinek! :)
     
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Naksi kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia, szép estét! Most tudsz vásárolni kapitány ládát a piacon, most láttam, hogy van. :)
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Valaki megtudná mondani, hogy mi az a Nagyúr Hatalma?Azt írta, hogy megszerezve egy, de sehol semmit nem találok :) Köszönöm! Jó játékot mindenkinek!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! A Nagyúr hatalma az a Nagyúr ágyú mestertehetsége.
     
  14. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    hello a 39 mapon be ragadtunk nem mozdul a hajó az npc megy mink meg egyhelyben álunk teleport pörög de nem mozdulunk sehova!!
     
  15. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    ki be lépés se segit resi kell!!
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Jelezve van a probléma.
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Azt szeretném megérdeklődni, hogy nem tudom miért csak 270 bővítési hely van most, holott 340 volt. Ezt én nem értem hová tűnhetett?
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ki-be lépés segít.
     
    Naksi kedveli ezt.
  19. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Tegnap óta nem tudom használni a Teknőskódexet! Miért nem lehet? Azt írja, hogy : ezt a tárgyat most nem használhatod. Tegnap óta. :(
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ha Cassiopeia-nak nincs meg a napi adott sebzés, akkor nincs klántérkép se (Teknőskodex)