Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    • 3 új jelvény – az „Őrült teknősök” három legmagasabban rangsorolt klánjának
    a Klán vs klán térkép első 3 helyezet klánja kapja meg
     
  3. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Ba_Master azt nem zavarja senkint 3 madik személytöl származó Programal letek azokrangok is meg szerezve ?
     
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Megkapták büntetésüket.
     
  5. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Még mindig vannak olyanok akik használnak...
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen tudunk róla, folyamatos szürés van.
     
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Én már többször is azt tapasztaltam, hogy amikor felteszem a oroszlánbástyát , akkor az nem aktiválódik, és hiába veszem le, megint fel teszem, ezt többször is megismétlem , addigra sajnos kilőnek. :( Ezt nem lehetne megjavítana, hogy jó is legyen egyből, ha felteszem ?
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Elvileg jónak kéne lennie. teszteltem működik.
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ez nem bann hanem Heg debuff.
     
  11. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Miért nem lehet látni a közösségi őrt, és a kalózokat, felszereléseket? Miért tűntek el? Ezt direkt így lett megcsinálva? Vagy ez egy hiba? Nekem nem tetszik, hogyha belépek, akkor nem látom őket, hanem úgy kell le nyitogatni , hogy lássam. :(
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen megváltozott a menürendszer.
     
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy a hasadék térképen lett -e valami változás, mert ugye amikor belépek és csinálom, akkor egy idő után szoktam használni a oroszlán bástyát , és működött is. De a mai napon azt tapasztaltam, hogy nem működött. :( Ez hiba lehet? Köszönöm szépen!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Tudomásom és infóim szerint ott nem lett változtatás.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  15. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Nem lehetne újra bannolni a csalókat megint futnak a hajók? Jó lenne ha szánna rá időt a Big Point és amellett hogy végleg kirakja a csalókat közzéteszi a listát kiket bannoltak.(szégyen fal) Újra gondolja a rendelési rendszert lehet kisebb árak mellett többen vásárolnának és nem a botot vennék meg.
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! folyamatos szűrás alatt van a játék és mindegyik olyan játékos aki harmadik féltől való programot használ, az jutalomban részesül.
     
  17. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Az a baj, hogy jutalmat kapnak és nem büntetést!!
    Egyébként jócskán vannak jelölve és sokan szintén még ennek ellenére se maguk irányítják a hajót, de vannak jelölve játékosok, akik baromi gyorsak, nagyot sebeznek és nagy a védelmük, hát ez a jutalom nekik??
     
    sárkányos kedveli ezt.
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Azt számolni kell hogy most mindenki megvette a sigmát és ezért ilyenek, majd ha nem lesz akkor jobb lesz a másik félnek játszani.
     
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! A gondom az, hogy a bónusztérkép menüében ott van, hogy van egy cancel térképem. De a kapitányok ligájában meg nincs ott. Nem értem miért van ez ? Köszönöm szépen!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  20. NATUR100

    NATUR100 Fórum-zöldfülű

    Nem kezdted el a térképet és nem az első hullámban jársz esetleg? A kapitány csak teljes értékű térképet csinál meg.
     
    Naksi és §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.