Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Már többször is előfordult, hogy egyszerűen a hajóm beszorult :( Hiába akartam, hogy tovább menjen sehova se ment! Anno több évvel ezelőtt volt egy olyan opció, hogy hajó kiszabadítása. Akkor rá nyomtál, és már ment is a hajód. De az már nincs sajnos. Valamit tenni mégis ez ügyben nem lehetne? Vissza tenni azt a opciót? Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.23
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ilyen esetben csinálj videót róla, és vedd fel support-tal a kapcsolatot.
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Nem lehetne vélemény szobát nyitni a Mesék az elveszett flottáról ???? Köszönöm!!
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!!
    • Kiadtunk egy új tartalomkiegészítőt, a mesék az elveszett flottáról amellyel 55. szintig tudsz hajózni. hol is találom a tartalomkiegészítőt?? És jó lenne ha nem csak a szörnyek szerepelnének hogy mi hol van hanem az NPC-k is Köszönöm!
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Kedves Játékos! Folyamatossan csinálva van, de mi is emberek vagyunk, nem robotok.
     
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm A válaszod meg is értem amit le írtál és rendben is van !! De akkor csak annyit hogy késöbiekben is kapunk tájékoztatást a továbbiakban is !! Maradok tisztelettel!!
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen folyamatossan kaptni fogtok róla tájékoztatást. NPc-k már felvan töltve
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Ismét Szép napot!! Kezdeném azzal , hogy tudom hogy nem vagytok robotok!! De hát azért vagyunk mi játékosok hogy tájékozodjunk is .Mint írtad hogy a továbbiakban is kapunk tájékoztatást amit örömmel veszünk ! De ha majd lehetne hogy az új mapokon kb mennyi próbát kell csinálni és mikor is érünk 1 próba végére és mi lesz az eredménye ? pld szint lépés ill fegyver hely vagy valami hasonló!!? Köszönöm a válaszod !! És meg értem hogy nem lehet egyik pillanatról a másikra válaszolni!! Maradok Tisztelettel!!
     
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Ui: Bocsánat a tegnapi félben hagyott próbám mára el tüntek!!:(
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Mint mondtam folyamatoss feltöltés alatt vannak a dolgok.
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a választ!!
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Már kint vannak a próbák 51-ig
     
  14. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a választ !! Rendes vagy mint mindég!! De a Koponyák Hasítása az olyan mint a lottó 5-s játék:) képzeld el hogy vannak rajt a globál szerveren kb2-3százan 1 npc re jó lenne ha kicsit változtatnának !! Na de igérem ma nem irogatok!! Köszönöm a türelmed!!
     
  15. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
  16. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sajnos elég sok térkép nincs bent!
     
  17. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    • Kiadtunk egy új tartalomkiegészítőt, a mesék az elveszett flottáról amellyel 55. szintig tudsz hajózni.
    Nálam az 50+5 az 55 de a tengeren mégis 54 a legmagasabb térkép rosszul vannak számozva az új mapok?
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a továbbítást!!
     
    BA_Master kedveli ezt.
  19. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    mire gondolsz ?
     
  20. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Például a scorpio térképet sem tudja megcsinálni a kapitány de van több is amit nem lehet vele megcsináltatni hiába vettem meg a térképeket.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.