Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen, azokat nem lehet.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  2. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok. Kapitány ládát majdnem minden hónapban lehetett vásárolna a 06 hónap kimaradt. Ebben a hónapban vajon lesz?(07) Lehet rá számítani?

    A napi küldetésekből mért csak 2 érhető el?
     
  3. krikii

    krikii Fórum-zöldfülű

    Szia kapitány ládát lehet szerezni küldetésből?
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!! Nagy tisztelettel kérdezem hogy is van az Elveszett flotta történettel??https://prnt.sc/C4DSOVhKeJWP van ugye a próba 1 Npc-re kb 200 játékos vagy több, próbál meg szerezni a jutalmat ami talán 1-nek sikerül miért nem lehet ugyanabból több npc admirális ha azt az eddigi 1-t a globál szerver lövi? Remélem a fejlesztő is ki próbálta!! Már korábban írtam és kértem hogy legyen 1 szoba ahol a játékosok ki fejthetik erről a Flotta kérdéssel kapcsolatban tudom hogy jelezve van de semmi reakció!! Köszönöm!! További szép estét.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Látom, olvasom, hogy 51-55 szintű játékosok... Ezt nem értem,hogyan is van, mert nincs 55 szint, legalábbis Ázsiai szerveren nincs. Akkor hol van a 55 szint? Köszönöm a válaszokat!
     
  6. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szép estét !
    Szeretném kérdezni hogy valami hiba van vagy vége a Mesék az elveszett flottáról esemény - nek ? Mivel a megvehető csomagok eltűntek .
    Előre is köszi a választ !
     
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Mai nap nincs mini játék ? Vagy csak én nem találom ? Köszönöm! Jó játékot mindenkinek!
     
  8. avalon_msz

    avalon_msz Járnitanuló

    Szép napot! Van 66 db 50 fontosom még, plusz 203 db 5-ös szintű 60 fontosom amit nem használok és szeretném szétbontani őket. 50 fontos rajta sincs a listán, a 60 fontosból a 4-es szintűig tudok görgetni, alatta már az admirális ágyút látom. Nálam van gond, vagy ezek nem is szedhetők már szét? Köszi előre is!
     
  9. avalon_msz

    avalon_msz Járnitanuló

    Az előző kérdésre sajnos nem kaptam választ, hátha a következővel nagyobb szerencsém lesz. Amint Odon közelébe kerülök, tegnap óta lefagy minden, a főoldal, tengertérkép, minden. Másnál is fenn áll ez a probléma? Több gépről is próbáltam, de mindegyiken lefagyok. A beállításaimmal lehet gond, mik lehet a megoldás? ( eddig mindkét gépemen hibátlanul futott a játék. Proci 20%-on fut max, ram is 80% alatt.
     
  10. Gyagyás_Tódi

    Gyagyás_Tódi Fórum-zöldfülű

    És ezt az ismétlő próbát kitől lehet felvenni naponta? Keresem de nem találom azt aki adná? Tegnap csináltam meg először és utána sehol nem találom, hogy honnan tudnám felvenni, vagy el kell teljen 24 óra?
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez a feladat naponta ismételhető, ITT megtalálod a választ a kérdéseidre.
     
  12. Gyagyás_Tódi

    Gyagyás_Tódi Fórum-zöldfülű

    "Értem én hogy árammal megy, de mi hajtja?" :)
    Nos, igazából azért kérdeztem, mert hiába megyek vissza a feladat adóhoz, nem tudom felvenni, mert nincs...
    Frissítettem, kiléptem, beléptem akkor sincs. A kérdésem az volt, hogy az első feladat végrehajtását követően el kell telnie 24 órának, hogy újra felvehető legyen?
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A kérdéseidet így kezdted:
    Ez pedig ott van az ismertetőben, amit linkeltem. Nem volt egyértelmű, hogy téged csak az az egy kérdés érdekel, hogy mikor indul újra.:)


    Az ismételhető próbák többsége délben indul újra (tudtommal ezek is közéjük tartoznak), de előfordult már, hogy 24 óránként voltak megismételhetőek bizonyos próbák. Ha te azt láttad, hogy dél elmúltával visszamentél, és nincs bent, majd nézd újra akkor, ha eltelt 24 óra. A lényeg, hogy ez a feladat is megismételhető 24 óránként. Tapasztalatodat szívesen fogjuk olvasni.;)
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem tudom a kapitányomat előléptetni ? Mikor megvan minden hozzá a gömb, a escudo, és 10 .-es szinten van! Akkor mi lehet a gond ? Azt írja, hogy a rangnak megfelelően teljesen felszerelve, de miért írja, hogy érd el a 10 es szintet? Mikor ott írja, hogy a szint az 10.-es. Köszönöm a segítséget!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Látatlanban arra tudok gondolni, amit most 2 képpel fogok neked szemléltetni, mi lehet a gond. Így könnyebb lesz a megértése.
    Az első képen, amint az látható, ugyan a 10-es szintet már elérte a kapitány, de még nincs meg a kellő tapasztalatpontja ahhoz, hogy előléptethető legyen. A felső képen a kapitány képe alatt látod, hogy 10-es szintű, de még szürke a csík, ami alatta van. Minden, ami az előléptetéshez szükséges, amit te is leírtál, ugye ott van felsorolva alatta. Ami zöld színnel látható, az már rendben van, ami piros, azzal van teendőd.
    kapitány.png

    A második képen látható, ez a kapitány már teljesen felkészült arra, hogy előléptessük. Megvan a 10-es szint, hozzá a kellő mennyiségű tapasztalat (végig ér a zöld csík), a rangnak megfelelően teljesen fel van szerelve, hozzáadtam a megfelelő gömböt (itt még hozzátenném, ha épp nincs olyan gömböd, ami megfelelő, de van magasabb szintű, azzal is lehet fejleszteni, alacsonyabb szintűt nem fogad el), az escudo is megvan hozzá, így már semmi akadálya annak, hogy előléptessük. Mindezt zöld színnel jelöli nekünk.
    kapitány2.png

    Remélem tudtam segíteni, és neked is sikerülni fog a kapitányod előléptetése!
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Köszönöm szépen, megnéztem a kapitányomat amelyiket elő akarom léptetni, annak a kapitány alatti csík mindvégig zöld, és 999 a élete, azt is írja, hogy a rangnak megfelelően teljesen felszerelve. Mégsem tudom előléptetni. :( megpróbálok ide be illeszteni képet, nem tudom sikerül.-e .. ((Sajnos nem sikerült be illesztenem :( Biztosan nem jól csináltam! szerettem volna be tenni a kapitányom előléptetését..


    ui: Közben megtaláltam a hibát, ami miatt nem tudtam előléptetni! Már működik, mert ugye nem adtam hozzá a felszereléseket. ))Köszönöm szépen még egyszer!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.10.23
  17. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Kerestem a kódot, a utalványok-2023 ,de nem volt, megnéztem a emailt ,de ott sem volt!Akkor ehhez a eventhez nincs semmi kód?
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nincs minden eventhez kód. Ehhez eddig nem kaptunk, ha esetleg kapnánk (nem valószínű, de ki tudja...), meg fogod találni az utalványkódok között, felesleges kérdezni.
     
  19. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    Mini eventekhez nincs kód- ezek leginkább a szezonhoz jók az esemény miatt
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  20. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv.Köszönöm.