Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia ! Köszönöm szépen! kikötőben megtaláltam, csináltam sorba a próbákat, de amikor a visszatérő próbához értem, azt nem engedi fel venni, az írja ,hogy nincs felvehető próba. Akkor hogyan tudom folytatni? Hol vehetem fel? Ezeket kellene még megcsinálni, hogy 38-as kalóz legyek!
    Három az igazságOkozz 5.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nekHu Suyin-linHu Suyin-lin4.375.000 TP
    1 Gudai medál
    A szabadság fuvallata
    (Vizsga 38. szintre)
    Gyűjts össze 5 Császári parancsok tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Gyűjts össze 5 Gudai medál tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Okozz 25.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nek
    Hu Suyin-linHu Suyin-lin+1 Szint
    4.375.000 TP
    +1 Extra fegyverhely
    Köszönöm a segítséget!
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Tisztelt Admin!Kérlek szépen, hogy adj segítséget nekem, hogy tudjam folytatni a 37 -es kalóz próbámat! Ugyanis nem tudom hol kell felvenni. Leírtam ma egyszer , de nem kaptam választ!Köszönöm.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az ismertetőben minden segítség ott van leírva, sorban van minden feladat, amit el kell végezned. Tudnod kell mi az, amit megcsináltál, mi következik, én ezeket nem látom, nem tudom. Látod azt is, kinél van a felvétel helye és a leadás helyét is. A 36/2 melletti biztonságos kikötőben megkeresed Hu Suyin-lin-t. Amennyiben megcsináltad ma az ismételhető feladatokat, várnod kell holnapig.
    Ha nem csináltad még meg, csak nem látod bent, ismét azt tudom írni, mint szerdán is írtam.
    Talán maradtak még próbák, amiket meg kell csinálnod. Ha úgy látod, mégis mindent elvégeztél, javaslok egy teljes főoldalas ki-belépést. (Esetleg várnod kell a reggeli resiig). Amennyiben nem oldódna meg a problémád, kérlek írj supportra, és megnézik neked!
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Admin! Ott a kikötőben csináltam sorba a próbákat! Amikor az ismétlődőt kellett volna megcsinálnom, akkor nem volt ott semmi se teljesen üres volt, hiába léptem ki-be, töröltem előzményt mindent, de akkor sem jelent meg ott a feladat! Tiszta üres, semmit se lehet felvenni. Ezeket kellene megcsinálnom,
    Három az igazságOkozz 5.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nekHu Suyin-linHu Suyin-lin4.375.000 TP
    1 Gudai medál
    A szabadság fuvallata
    (Vizsga 38. szintre)
    Gyűjts össze 5 Császári parancsok tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Gyűjts össze 5 Gudai medál tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Okozz 25.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nek
    Hu Suyin-linHu Suyin-lin+1 Szint
    4.375.000 TP
    +1 Extra fegyverhely
    de ha fel se tudom venni, akkor nem tudom,ez miatt kérném a segítséget. Ha továbbra se fog megjelenni ott a feladat írok majd a szupportra!Köszönöm szépen!
     
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Nem tudok segíteni Neked, csak jelzem, a klántársam pont így járt. Most jelezte a problémát a supportnak; ha válaszolnak valami használhatót, értesítelek.
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Többen is jelezték, akik annál a feladatnál tartanak. Ellenőrizték, úgy néz ki, hibás a feladat, ami jelezve lett. Remélhetőleg gyorsan javítják, és folytathatja a feladatokat, aki itt most megrekedt.
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Köszönöm szépen! De a event feladatoknál, csak a csoport térkép ,és a Gólen működik a többinél semmit se lehet fel venni már vagy 4 napja, és ezt is több valaki jelezte, hogy nem ad semmit se, gondolom össze függés lehet a kettő közt! Most néztem, hogy már jó az ami adja a feladatokat, de még mindig nem lehet event próbát fel venni. Szia
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom van-e összefüggés, de elképzelhető, hogy azokat a próbákat csak akkor veheted fel, ha előtte a Gólemeset/csoportosat megcsináltad. Erre nem figyeltem, de általában az eventes feladatok is egymásra épülnek. Kérdés, ezeket te megcsináltad, utána próbáltál másikat felvenni?
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Ez előtt se csináltam a csoportos feladatot se a Gólemest, mégis kaptam mindig feladatot a másik kettő feladat osztótól, szerintem nincs köze hozzá, csupán, hiba ez is, mint az is az volt,mikor nem lehetett a próbához fel venni a feladatot a 36-os kikötőben! Köszönöm.
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Supportra írj kérlek, hogy meg tudják nézni nálad!
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm, de amikor nem tudtam a próbát fel venni, és írtam oda, akkor megemlítettem azt is többször is, hogy nem tudok fel venni event próbát több napja, de nem reagáltak rá semmit se.Megint írjak újból?
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem tudtam, hogy írtál mekik erről, ebben az esetben nem szükséges másik levelet írnod.
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Ezt a térképet, hol találom ? Út a gazdagsághoz végezz 5 Mérhetetlen gazdagsággal ( Maelstrom ) térkép, mestertehetségnél)
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Tehetségeknél kell beállítani a gazdaság lapon a Tintahalcsapda mestertehetséget, ha ez megvan szigonyozni kell szörnyeket, majd 100%-ot elérve, tudsz felugrani rá.
     
    Naksi kedveli ezt.
  15. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Azt szeretném kérdezni, hogy az hiba-e ,ha a kapitánynál nem mutatja minden térképet ami van? Köszönöm a válaszokat!
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez nem hiba, azokat a térképeket találod meg a kapitányok ligájában, melyekhez van megfelelő készségű kapitány. Nem minden bónusztérkép lett hozzáadva a különböző bónusztérképet megcsináló arra "szakosított" kapitányokhoz.
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Nemrég csinált meg egy hópehely térképet a kapitány. Amiből 2 db volt. De most a másik egy darabot ki sem adja. És van egy sagitárius térkép is, de azt se látom. Köszönöm szépen.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az elő szokott fordulni, hogy a bónusztérképeknél mutatja azt az 1 darabot, amit megcsinált a kapitány, ami egy ki-belépés után el is tűnik. 2 esetében még nem találkoztam ilyennel, bár előfordulhat ugyanez a helyzet, 1-et megcsinált a kapitány, de még látszódik a menüben, a másik pedig meg lett kezdve, esetleg ezért nem mutatja a kapitányok ligájánál. Nem mondom biztosra, még nem figyeltem meg ilyet, mivel minden bónusztérképemből jelenleg ennél több darab van jelenleg nem is tudom megnézni, de ezt te látod magadnál. Csinálj egy ki-belépést, és nézd meg úgy a bónusztérkép menüdet. Ha nem ez a helyzet, hanem a ki-belépés utáni játék újratöltésénél is ott lennének a bónusztérkép menüjében, de hiányoznak a kapitányok ligájánál, akkor ismételten megkérnélek, supportra írj, és megnézik mi lehet a probléma!
     
  20. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Üdv ! Nem tudok nevet változtatni, mert a tengeren, nem tudok semmiféle nevet beilleszteni, mert nem engedi! Ez hiba lehet, mert a Karesz azt se tudtam be illeszteni paranccsal Kérem szépen nézzenek utána. Köszönettel várom választ!