Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az imént ellenőriztem, nekem sikerült nevet változtatnom tengeren, sima jegyzettömbből másoltam át a nevet. Feltételezem olyan karakter szerepelhet abban, amit te szerettél volna bemásolni, ami miatt ezt a rendszer nem engedi.
     
  2. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Üdv. De én is megpróbáltam egy sima Karesz nevet be illeszteni, de azt se engedte, abban semmi olyan karakter nincs ami különleges lenne. Köszönöm. Ázsiai szerveren.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Javaslom, ha tényleg szeretnéd megváltoztatni a nevedet, ez nem lehet akadály. (Feltételezem, azt tudod, hogy csak 30 naponta van rá lehetőség.) Csak írd be simán a billentyűzeteden ezt a nevet, ne másolással tedd. Bár ha már foglalt a név, akkor sem fogja engedni a rendszer erre módosítani, de ezt jelzi is ebben az esetben számodra.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Resi óta a világ térképet ki nyitom nem jelenik meg a küldetés osztók a kikötőben sem és a tengeren !! Köszönöm!! EU1
     
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Opciók/kijelző/elem résznél az eszköztippeknél legyen pipa.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Rendben van Cimbora!! köszönöm! De tudod a Bubi mindent visz!!;););):p
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Ázsiai szerveren , egyik pillanatról a másikra, bezárult a térkép, és hiába léptem ki többször is, előzményt is töröltem többször is, de mégse tudok belépni. :(
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Jeleztem, jelenleg a kliensbe tudtam még én is csak belépni. Bár nem rég volt restart.
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen. :)
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Szívesen :) Viszont talán nem olyan jó hír számodra, de azt válaszolták, ma már abban a böngészőben nem fogsz tudni játszani, amiben restart után próbáltál belépni (a holnap reggeli restartig nem fog sikerülni). Kliensből, vagy másik böngészőből menni fog.
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves SM_Aura ! De be tudtam lépni, és játszani is tudok. :) Máskor is fordult már ilyen elő, de mindig előbb utóbb be tudtam lépni, és játszani is mindig tudtam . :)
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ennek örülök, aki ezt tapasztalta, nem rossz szándékkal írta.;) Jó játékot! :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Tudom, hogy nem rossz szándékkal írta. :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Kedves Admin! Ismét az a problémám, hogy a 41-es térkép melletti kikötőben nem tudom fel venni a próbát, Tegnap este még feltudtam venni, de aztán mikor hajnalban ismét szerettem volna fel venni ,már nem tudtam. Bizakodtam abban, hogy majd ma reggelre megoldódik, és fel tudom venni, de ismét semmit se ad. :( Nem értem ezt. ez a próba az
    Csiszolatlan ékkőIntézz el 10 Smaragd Sólyom NPC-tHassan HalilHassan Halil4.375.000 TP
    1 Kis ékkövek
    100 x Safanad érme. Köszönöm.
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt a feladatot naponta 1x lehet megcsinálni, ha te tegnap este megcsináltad, akkor várnod kell. Nem írom, hogy meddig, de alább olvashatod, vonatkoztasd a saját szervered idejére, amikor ott újraindulnak a napi próbák.
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen a tájékoztatást! De miért nem lehet ezt ott jelezni, ki írni, hogy tudja az aki épp ezt csinálja? Akkor nem lenne az, hogy azt gondolom hiba. Ott a próbáknál ki lehetne írni.
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ott van kiírva, csak nem minden részhez, hanem legfelül. Egyébként a zöld betűvel jelzett próbák mindegyike ismételhető, többségük 24 óránként. Bizonyos próbákat tettek elérhetővé 6 óránként (ez is le van írva).
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Én nem látom ott leírva a próbáknál. Mikor sokszor szoktam fórumon nézelődni. De kaphatok linket ahol le van írva melyik próba az amit 6 óránként lehet ismételni, és melyik az amit csak naponta 1x lehet megcsinálni? Köszönöm szépen!
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ismertető: Kalóz próbák és vizsgák, rögtön az elején a pirossal kiemelt rész, ahonnan idéztem, melyik szinteken lehet az ismételhető feladatokat 6 óránként felvenni. A többi értelemszerűen naponta ismételhető (többségük mellé annyit írtak, ismételhető, de az látszik, mindegyik ilyen feladatot zöld színnel tüntettek fel), azok nem változtak, így kerültek be a játékba (a naponta ismétlődő próbák minden nap déli 12 órakor (helyi szerveridő szerint) újraindulnak, így újból meg lehet őket csinálni, ezt is olvashatod).
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nagyon szépen Köszönöm. :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.