Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok

    Több problémám is lenne amikkel nem igazán tudok mit kezdeni.

    A sebzésem mindenre drasztikusan csökkent.

    PL.
    A gólemen tegnap még vétrűz lősszerrel 360k sebzésem volt, mára viszont csak 170k

    HRMS Örön 371db ágyúval 5k sebzésem lett mára világító lőszerrel.

    A bonuszokat és a közösségi őr extrái nem aktiválódnak.

    Oroszlán ládákat nem enged nyitni hiába van 60db kulcsom.

    Másoknál nem látok ilyen problémákat, tehát valami nálam lehet csak nem tudom mi okozza problémát.

    Böngészőben és kliensen is fenn ál a probléma.

    Előre is köszönöm a segítséget
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.24
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az ágyúsebzéshez több dolog tartozik, ezekről ITT olvashatsz. Talán változott a találati esélyed (lejárt a fényesített ágyúcső, vagy bérenc volt fent korábban, nem őr- ami ad + ágyúhelyeket, +találati esélyt NPC-hez). Magadnak kell rájönnöd mi okozta a változást, mivel csak te látsz bele a hajódba, te tudod megnézni, ellenőrizni a változásokat, esetleg még support nézhet bele a hajódba. Fórumon ilyesmi nem lehetséges. Nem hinném, hogy hiba lenne, mivel más nem panaszkodott, ezért a hozzászólásod áthelyeztem ide. Abban amit linkeltem, mindenről olvashatsz, ami kapcsolatos az ágyúsebzéssel, találati eséllyel, egyebek mellet. Hasznos ismertető. (Esetleg leveszed- visszateszed az ágyúidat, talán ez is megoldhatja.) Amennyiben a téma olvasása, értelmezése után is hibára gyanakodnál, kérlek írj supportra, ők bele tudnak nézni a hajódba, én itt nem tudok.
     
  3. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget, sajnos bármilyen lőszert használok egy HRMS Őr kilővéséhez nem sebzek 5k-nál többet. Kifényesített ágyúcsövet aktiváltam újra. Marad a support, hátha találnak valamit
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ehhez az NPC-hez nagyon magas találati esély szükséges, ezt neked kell megemelni, support ezen nem fog tudni segíteni.
     
  5. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    A talállati esély 110% jelenleg, de egy Üreges Úron eddig sebeztem 70k-t /Tudom nem sok/ de most csak 29k és minden aktív ami 2 napja is aktív volt. :(
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nézd meg a bérencedet, esetleg lejárt az ideje, és pótolnod kell. Vedd le- tedd vissza, ha mégis él még. Az őrhöz tehetsz fel repeszesőt (de akár más NPC-khez is, ha segít maradhat, ha nincs változás, vedd le, mert fogy), valamennyit az is segíthet.
     
  7. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    2es szintü őr aktív 4 napig még. Lehet én vagy a pancser de nem találom a mi okozza az 50%-os sebzési veszteséget :/
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Cseréld le az őrt bérencre, nézd meg úgy a sebzésed, az őr a védelmet erősíti. Mivel nem tudom milyen változás történt nálad, így ezt nem fogom tudni megmondani, csak találgatni tudnék. Neked kell rájönnöd, mi az amid lejárt, lecseréltél esetleg...
     
  9. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Köszönök mindent
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Az lenne a gondom, hogy csinálom a 42-es kalóz vizsga próbáit! És megcsináltam a visszatérő feladatot, és kaptam is 1 becses irományokat! A baj az azzal van,hogy amikor szerettem volna megcsinálni a egy kis ékkövet akkor a Loorena Barret karakter már tegnap késő este se adott semmi feladatot, és most is nem ad semmit :( Nem értem miért? Hogyan fogom akkor azt a 5 kis ékkövet megszerezni, ha fel sem tudom venni. Köszönöm szépen! Vagy esetleg az van, hogy kaptam 1 becses irományt, és akkor ezt a kis ékkövet csak ma engedi felvenni késő este, de nem hinném, mert még 1 et se kaptam. Olvastam, hogy 24 óránként lehet fel venni. De most le vagyok maradva a kis ékkövek miatt. :(
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem írtál szervert, és nem vagyok biztos benne, hogy az ázsiai szerverről van szó. Úgy emlékszek, te ott játszol (vagy ott is). Ott valószínűleg később kerül be az ismételhető feladat, mivel szerveridő szerint működik. Az európai szervereken ez délben van, az ottanit neked kell tudnod. Egyébként egyedi problémák esetén support tud segíteni, ha nem ez lenne a helyzet, kérlek fordulj hozzájuk!
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Elnézást, elfelejtettem a szervert írni ami Ázsiai jól emlékszel! Itt játszom! A ismétlődő feladat meg volt, az adta a becses irományokat! De nem csak ezt kell gyűjteni még.
    Kincsvadászat (24 óránként ismételhető)Okozz 5.000.000 sebzést Homoki Sakál NPC-nekNelson MurphyNelson Murphy4.375.000 TP
    1 Becses irományok
    100 x Safanad érme. Kell még 5 kis ékkövek, aztán oda mentem a karakterhet Loorena Barret-hez, ott a mai napig nincs feladat, semmit se ad! Volt már ilyen sajnos :( Köszönöm. Megint írjak Szupportra?
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Korábban volt már erről szó más próbák esetében:
    Tehát este 9 órakor kell bent lennie annak a feladatnak, ha jól gondolom. Addig várj, nézd meg ismét, és ha nem találod akkor sem bent, abban az esetben nyugodtan írhatsz supportra.
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Én tegnap éjjel 1-órakor kaptam azt a 1 becses irományokat, akkor már elmúlt jóval este 9 óra, de azután meg engedi kellett volna fel venni az a kis ékkövet. de nem engedte, mert üres volt a feladat osztó. :( Köszönöm szépen, de szerintem ismét írnom kell a szupportra! Már volt ilyen hiba ami miatt napokat csúszott,hogy tudjam csinálni, és nekem rengeteg bosszúságot okozott. (( Most vettem észre teljesen véletlenül, hogy azt a feladatot nem Loreena Barrett.-nál lehet fel venni, ha nem Hasszán Halil.-nál :(
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.24
  15. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Érdeklődnék hogy event alatt mért nem lehet az adott eventhez való lőszert venni? Mert azt tapasztaltam hogy event előtt korlátlanul lehetett gyöngyért venni event alatt lekorlátozzák. Ez egy kissé fura. És ez már nem az első amikor így történik.

    Sziasztok! Még egy kérdésem lenne villámcsapás ágyút vagy nagyúr ágyút lesz lehetőség csomagba vásárolni. Mint például a bástya ágyút.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.1.24
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ahogy ezt írod, már tapasztaltad, valóban előfordul időnként, hogy 1-1 event alkalmával nem, vagy korlátozva teszik elérhetővé (esetleg nem kizárólag gyöngyért) az eventhez való lőszert. Érdemes olyankor többet venni, mikor van rá lehetőség, így ez nem ér annyira kellemetlenül, mikor szükséged van rá. Kisebb hajóknak kicsit nehezebb előre megvenni ilyesmit, de egy idő után nem lesz vele problémád, ha erre is figyelsz. A miért kérdésre hivatalos válasz nincs, ez rá van bízva mindenkinek a saját fantáziájára, mit gondol róla.
    Előre mi sem tudjuk milyen csomagokat tesznek be, de előfordulhat ez is, ha nem is mostanság.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  17. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Rendben probállok figyelni az eventekre köszönöm a vàlaszt.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  18. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. 26-os kalóz vizsgát szeretném megcsinálni. 22/1-en felvettem a feladatot. Át eveztem 24/1-re ahol bérelni szerettem volna flottát. Sikerült is meg nem is. elsőre levont 207000 koronát. bejelöltem rajt amit kért de nem történt semmi? megpróbáltam még egyszer 201000 korona bánta semmi nem történt. Akkor ezt most hogy is kellene megcsinálnom? Vissza kapom a koronáimat ha írok a supportnek bár előre tudom hogy ők nem tehetnek semmiről de egy próbát megér. Valakinek ötlet vagy magyarázat?
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Sikeresen elküldted a flottát, ha levonta a koronát, de nem ott helyben jelennek meg. Ki kell választani, melyik térképre küldöd őket. Ha te nem választottad ki, alapból 4/-re van beállítva, ha még jól emlékszek és odamennek. Neked el kell menned arra a térképre, ahol a sziget körül fogod megtalálni a flottát. Kiválaszthatod, hogy arra a térképre menjenek, ahol vagy, tehát 24/-re, de akkor is a szigetnél kell őket keresned. Ilyenért hiába írsz supportra, nem hinném, hogy visszaadnák a koronát.
     
  20. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Nos kiválasztottam a térképet odamentem a szigethez és semmi nem volt ott. Bár azt sem tudom mit kell keressek. Ha nézted az írásom ott leírtam hogy kijelöltem mindent rajt így a térképet is. Ezért furcsállottam hogy nem történik semmi.