Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom, akár megjelenítési hiba is lehet. Lépj ki-be, esetleg előkerül, ha nem akkor újra kell konfigurálnod.
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Üdv! Alfa szaporulat hol található? Egy atlantiszi próbához kell.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Még nem jártam ma Atlantiszon, de amit fórumon az egyik event ismertető ír gondolom megállja a helyét (vagy esetleg hibásan került be a feladat, igyekszek utánanézni):
     
  4. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok! kedves Admin , abban kérem a segítséget, hogy eljutottam a 34 .-es szintnek a visszatérő feladathoz : ((
    Földhözragadt
    (ismételhető)
    5.000.000 ÉP sebzés Lánctörő Martalóc NPC-nekYang Jin-4.250.000 TP
    100 Yulong érme
    1 Göröngy De a 34-es kikötőben a jang Jin karakternél nem tudom fel venni mert szürke marad! Mit tegyek ? Köszönöm!
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Feltételezem, maradtak még próbák, amiket meg kell csinálnod ahhoz, hogy aktívvá váljon. Sajnos nem tudom az írásodból megállapítani pontosan hol tartasz, mi az amit megcsináltál. Nézd meg a Kalózpróbák és vizsgák ismertetőjét, mi az ami esetleg kimaradt. Ha úgy látod, mégis mindent elvégeztél, javaslok egy teljes főoldalas ki-belépést.
     
  7. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Hali
    Anno én is így jártam a napi resi meg oldotta
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia SM_Aura ! minden próbát megcsináltam, semmi nem maradt ki!
    Kalóz próbák 34. szint
    .
    NévFeladatFelvétel helyeLeadás helyeJutalom
    Csavart éllel5 Erős Áramlat elsüllyesztése
    5 A régenstől jött levél gyűjtése
    Yang JinYang Jin4.250.000 TP
    Földhözragadt ellenség5.000.000 ÉP sebzés Földmozgás NPC-nekYang JinYang Jin4.250.000 TP
    FelnyergelveOkozz 1.000.000 sebzést Tűzparipa Npc-nekYang JinYang Jin4.250.000 TP
    Búvóhely5 koordináta
    1 Tűzparipa elsüllyesztése
    Yang JinYang Jin4.250.000 TP
    A teljesebb kép5 Rakomány tárgy
    5 Jáde váza gyűjtése
    Yang JinYang Jin4.250.000 TP
    Szomorú felfedezés5.000.000 ÉP sebzés Tomboló Tájfun NPC-nekYang JinYang Jin4.250.000 TP
    Háborús uszítás5 Földmozgás
    vagy Erős Áramlat
    vagy Tűzparipa
    vagy Tomboló Tájfun elsüllyesztése
    5 Paraszti ruhadarab gyűjtése
    Yang JinYang Jin4.250.000 TP
    Dühös lelkek5 Hatalmas qilin megölése Ez után csak az a visszatérő próba jön és a edények, tollak, tálak, göröngy gyűjtése Amit nem engedett elfogadni az zölden volt írva ,és az a ez a
    Földhözragadt
    (ismételhető)
    5.000.000 ÉP sebzés Lánctörő Martalóc NPC-nekYang Jin megcsinálom azt amit írtál, hátha sikerül fel vennem, ha mégsem, akkor itt jelezni fogom. Köszönöm.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Akkor lépj ki-és be, ha nem segít esetleg marad L4l10307 tippje. Jelzem a problémát.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Csinálnám a 37-es kalóz próbákat, de nem találom, hogy hol kell fel venni. Mert
    A Fenghuang2 régió próbái
    A régió összes próbájának küldetésosztója a 36-os térkép melletti kikötőben keresendő!
    Kalóz próbák 36. szint De a kikötőben nem találom mert ahol eddig felvettem az semmit se mutat, de itt a próbáknál ezt írja Kalóz próbák 37. szint
    NévFeladatFelvétel helyeLeadás helyeJutalom
    Odvas szívIntézz el 5 Tengeri csikó NPC-tHu Suyin-linHu Suyin-lin4.375.000 TP
    elmentem a 32/2 re, de ott nem ezeket adta ki! Kérem szépen aki tud az segítsen nekem, hogy hol vehetem fel! Köszönöm!
     
  11. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Szia. A 2-régió próbái vagy a bizti, vagy az adott mappon található. Próbáld meg !!!
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia ! Köszönöm szépen! kikötőben megtaláltam, csináltam sorba a próbákat, de amikor a visszatérő próbához értem, azt nem engedi fel venni, az írja ,hogy nincs felvehető próba. Akkor hogyan tudom folytatni? Hol vehetem fel? Ezeket kellene még megcsinálni, hogy 38-as kalóz legyek!
    Három az igazságOkozz 5.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nekHu Suyin-linHu Suyin-lin4.375.000 TP
    1 Gudai medál
    A szabadság fuvallata
    (Vizsga 38. szintre)
    Gyűjts össze 5 Császári parancsok tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Gyűjts össze 5 Gudai medál tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Okozz 25.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nek
    Hu Suyin-linHu Suyin-lin+1 Szint
    4.375.000 TP
    +1 Extra fegyverhely
    Köszönöm a segítséget!
     
  13. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Tisztelt Admin!Kérlek szépen, hogy adj segítséget nekem, hogy tudjam folytatni a 37 -es kalóz próbámat! Ugyanis nem tudom hol kell felvenni. Leírtam ma egyszer , de nem kaptam választ!Köszönöm.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az ismertetőben minden segítség ott van leírva, sorban van minden feladat, amit el kell végezned. Tudnod kell mi az, amit megcsináltál, mi következik, én ezeket nem látom, nem tudom. Látod azt is, kinél van a felvétel helye és a leadás helyét is. A 36/2 melletti biztonságos kikötőben megkeresed Hu Suyin-lin-t. Amennyiben megcsináltad ma az ismételhető feladatokat, várnod kell holnapig.
    Ha nem csináltad még meg, csak nem látod bent, ismét azt tudom írni, mint szerdán is írtam.
    Talán maradtak még próbák, amiket meg kell csinálnod. Ha úgy látod, mégis mindent elvégeztél, javaslok egy teljes főoldalas ki-belépést. (Esetleg várnod kell a reggeli resiig). Amennyiben nem oldódna meg a problémád, kérlek írj supportra, és megnézik neked!
     
  15. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Kedves Admin! Ott a kikötőben csináltam sorba a próbákat! Amikor az ismétlődőt kellett volna megcsinálnom, akkor nem volt ott semmi se teljesen üres volt, hiába léptem ki-be, töröltem előzményt mindent, de akkor sem jelent meg ott a feladat! Tiszta üres, semmit se lehet felvenni. Ezeket kellene megcsinálnom,
    Három az igazságOkozz 5.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nekHu Suyin-linHu Suyin-lin4.375.000 TP
    1 Gudai medál
    A szabadság fuvallata
    (Vizsga 38. szintre)
    Gyűjts össze 5 Császári parancsok tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Gyűjts össze 5 Gudai medál tárgyat (Naponta ismételhető próbából)
    Okozz 25.000.000 sebzést Énekesmadár NPC-nek
    Hu Suyin-linHu Suyin-lin+1 Szint
    4.375.000 TP
    +1 Extra fegyverhely
    de ha fel se tudom venni, akkor nem tudom,ez miatt kérném a segítséget. Ha továbbra se fog megjelenni ott a feladat írok majd a szupportra!Köszönöm szépen!
     
  16. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Nem tudok segíteni Neked, csak jelzem, a klántársam pont így járt. Most jelezte a problémát a supportnak; ha válaszolnak valami használhatót, értesítelek.
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Többen is jelezték, akik annál a feladatnál tartanak. Ellenőrizték, úgy néz ki, hibás a feladat, ami jelezve lett. Remélhetőleg gyorsan javítják, és folytathatja a feladatokat, aki itt most megrekedt.
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia! Köszönöm szépen! De a event feladatoknál, csak a csoport térkép ,és a Gólen működik a többinél semmit se lehet fel venni már vagy 4 napja, és ezt is több valaki jelezte, hogy nem ad semmit se, gondolom össze függés lehet a kettő közt! Most néztem, hogy már jó az ami adja a feladatokat, de még mindig nem lehet event próbát fel venni. Szia
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom van-e összefüggés, de elképzelhető, hogy azokat a próbákat csak akkor veheted fel, ha előtte a Gólemeset/csoportosat megcsináltad. Erre nem figyeltem, de általában az eventes feladatok is egymásra épülnek. Kérdés, ezeket te megcsináltad, utána próbáltál másikat felvenni?
     
  20. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia! Ez előtt se csináltam a csoportos feladatot se a Gólemest, mégis kaptam mindig feladatot a másik kettő feladat osztótól, szerintem nincs köze hozzá, csupán, hiba ez is, mint az is az volt,mikor nem lehetett a próbához fel venni a feladatot a 36-os kikötőben! Köszönöm.