Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Koszonom ak is kb 60 euro:D
     
  2. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Így van köszönöm, én hibáztam.
     
  3. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Sziasztok! Ha megvan a Vovoi térképem és be is lépek, miért nincs semmi küldetés?
     
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

  5. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Köszönöm!
     
  6. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Azért megjegyzem a Kraken sebzéses küldetést gyakorlatilag lehetetlen megcsinálni. Nem lehet feljutni a polip térképre. vagy 3 hete nincs annyi jelentkező.
     
  7. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Szia. Igen énse tudom megcsinálni !
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Hát hívjatok össze több embert és feltudsz menni
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Eddig tudtam venni orichalkum érméért 4.-s, közösségi őrt ! Mikor ismét kerestem, akkor már nem volt a boltban, csak egyes, és kettes, a négyest pedig 10 Bigpontért láttam kint, de azért se lehet megvenni ,mert át van húzva! Kérdésem lenne, hogy mi történt, hogy már nem lehet vásárolni a boltban ? Köszönöm szépen a választ!
     
  10. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Vegyél Suhanó penge tagságot utána már engedi meg vedd Bigpont ért közöségi őrt és bérenc 4 est
     
  11. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    1790 FT Suhanó penge tagsági 30 napig jó
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Köszi szépen, de hol lehet ezt a tagságot megvenni, mert én nem tudom. és akkor, ha megvettem még kell fizetni külön a 4 s őrért? Bocsi, de ezt nem tudom, hogyan van! Anno régen mindig vásároltam ezt meg azt , de mióta a tengerre tették semmit se találok :) Jó éjt, szia
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Suhanó tagságot a piactéren megtalálod vagy írd be a keresőbe és kidobja egyből és megtudod vásárolni
     
  14. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Hello segítség kéne a diadal miből jelenik meg? Harcos vagy boszubol
     
  15. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

  16. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Sziasztok! A kapitányi ládák hová tűntek a piacról?
     
  17. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Szevasztok! Tudja valaki, hogy 1.szintű ágyúfejlesztési receptet (világpusztító, vudu) hogy lehet szerezni? Bolt,szezon (legalábbis amíg eljutottam) nem ad.
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ágyú alapanyag vásárnál elérhető.
     
  19. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Köszönöm! (Habár rémlik, hogy utóbb ott sem találtam, de ebben már nem vagyok biztos.)
     
  20. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv! FM Master! ha elfogadok egy Próbát vagy vizsgát, de valami miatt aznap nem sikerül megcsinálni azt, akkor ha 3 nap múlva szeretném megcsinálni, akkor még az aktív marad? Vagy, hogy is van ez? meddig marad aktív?