Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tudok visszaváltani normál hajóra.....mi lehet a gond?? :(
     
  2. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Válassz olyan beállítást amit, hajóhoz használsz, és váltani fog. (pl. fosztós, pvp, npc stb. Ilyen neveket szoktak adni neki.)
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! A hajó beállításoknál tudsz váltani beállítást és ott találod
     
  4. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    Köszi...megtaláltam! ;)
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot mindenkinek! FM_ Master szeretném megkérdezni, hogy a tartós aurát mennyi időközönként lehet kapni ? Már több, mint 1 hét eltelt, és még mindig nem ad tartós aurát! Én azzal játszom mert nem szeretnék folyton süllyedni , meg lefosztanak amit keservesen össze gyűjtöttem. Itt a event, és nem tudok játszani mert az a 1 órányi védettség semmire sem elég. :'( Más szervereken ilyenkor mindenki megkapja a teljes védettséget event alatt. Itt miért nem lehet ilyet csinálni ? El vagyok keseredve! További jó játékot mindenkinek! És köszönöm a választ!
     
  6. тωιℓιgнт1

    тωιℓιgнт1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudok belépni a tengerre, init installnál nem megy tovább?!
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Pontossan nem tudom de ha minden igaz akkor napiba kéne adnia
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Próbáld meg hogy letörlöd a klienst és újratelepíted.
     
  9. тωιℓιgнт1

    тωιℓιgнт1 Fórum-zöldfülű

    Az a helyzet, hogy a kliens az megy, de viszont bőngészőről nem tudok játszani!
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Töröld a gyorsító tárat és elméletileg jó lesz
     
  11. тωιℓιgнт1

    тωιℓιgнт1 Fórum-zöldfülű

    A mozilla ezt irja ki: An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
    RuntimeError: index out of bounds
    A tőbbi bőngésző pedig nem is ír semmit csak az init install-nál megáll.
    Tőltőttem le Adobe flash playert, és néztem java script is be van kapcsolva.
    Úgy hogy nem értem, mi lehet
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Írj légyszíves supportra ezzel a hibával.
     
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    FM_Maester. Szép estét mindenkinek! Ezt most nem tudom, hogyan kell értelmezni, elnézést kérek, de azt, hogy napiba kéne adni esetleg azt jelentheti, hogy minden nap kellene adjon egy tartós védelmi aurát, és egy illékonyt? Remélem jól írtam le. Mert már nagyon régen adott tartós aurát. :( Köszönöm. Valamit nem lehetne tenni ez ellen? Jó volna.
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Nem úgy értettem, hanem vagy tartóst ad vagy illékonyt, kettőt egyszerre nem ad.
     
  15. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    De pedig mindig is úgy adott, hogy amikor adott tartós aurát, akkor mellette adta azt a illékonyt is, ez mindig így volt mióta ez a rendszer elindult. :) Csak már eltelt több, mint egy hét, és nem adott tartóst, és szerintem jó lenne ha legalább 1 héten 2x adna tartóst is. Köszönöm szépen.
     
  16. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia

    Tartóst havonta 4x adhat persze ha kihagysz napot akkor lehet csak 2x vagy 3x .

    Az alábbi képen jelölve piros vonallal ...tehát ha a sor végére érsz akkor ad abban az esetben ha nincs meg a kettőd és illékonyat is ad ha nincs meg a 8.

    https://prnt.sc/3XpnLqk68Rwg

    Remélem tudtam segíteni .;)

    További jó szelet !
     
    Naksi kedveli ezt.
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Nagyon köszönöm. :) További kellemes játékot kívánok ! :)
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek ! Szép estét! Miért van az, hogy fel veszek egy próbát a eventnél , és vissza megyek, leadom. Aztán meg már nem enged felvenni próbát. De később engedi mégis. ? Köszönöm a választ! További jó játékot!
     
  19. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Mielőtt felvennéd a próbát a próba ablakba van egy frissítés gomb arra nyomj rá és fog menni, vagy ha mégse akkor nézd meg mennyi hírnévpontod van mert az is kell hozzá.
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen a választ. :)