Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Nem találom, hogy ezt a eventet milyen lőszerrel kell lőni ? melyik az ami nagyobb sebzést ad a Npc.-nek? Köszönöm!Jó játékot mindenkinek!
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! A Jegestűz lőszer minden eventhajónak nagyobb sebzést okoz
     
    Naksi és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  4. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok! Érdeklődnék Keleti fűszert honnan lehet szerezni? A fórumon azt olvastam erős kogge hajó fosztásából de csak gyöngyöt ad. Így nem igazán tudok szintet lépni.Előre is köszönöm a válaszokat.
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv!
    Egy csipetnyi fűszerOkozz 80.000 ÉP sebzést Erős kogge Npc-nek
    3 Keleti fűszerek tárgy
    Emily DavisEmily Davis10.000 TP
    2500 Gyöngy
     
  6. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Szia! Mint láthattad írtam hogy tudom de nem lehet belőle szerezni! Ez a probléma nem az hogy nem tudom mit kell csinálni! a 2-ö nem ugyan az!
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Elhiszem,de a leírás alapján így kell belőle megszerezni.
     
  8. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Szia meglett újra indítottam a küldit és sikerült megcsinálni.
     
    BA_Master kedveli ezt.
  9. Canada

    Canada Járnitanuló

    Jó reggelt! Az a gondom, hogy a kapitány ligájánál nem jelenik meg a cancel térkép pedig van, és nem tudom megcsináltatni vele. :( Ázsiai szerveren. Miért ?
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! kérlek ellenőrizd még 1 x hogy ténylegessen megvan a teljes térkép, mert aruba üstjéből csak térképrészletet kaphatsz.
     
  11. jó estét kivánok,hogyan juthatok fel ay örökévalóság térképére ?
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

  13. de én sehol sem láttom az örökévalóság kulcsát és az időenergiát a piacon.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.23
  14. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Szia!
    Az örökkévalóság térképe nem érhető el, bár ígérték 4 évvel ezelőtt, hogy javítás után visszakerül a játékba: aktuális jelentések, problémák, de erre nem került sor azóta sem.
     
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  16. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Sziasztok. 1 napot nem játszottam, mára negyedére esett vissza a sebzésem. 450 ágyúval mindössze 55000 et sebzek. miért?
     
  17. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Szia! Nézd meg, hogy a bérenced nem esett-e le, mert akkor szokott ilyet tenni. Valószínüleg ez a problémád!​
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Vedd le az összes ágyúdat és tedd vissza őket, ez megszokta oldani a problémát.
     
  19. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Tegnap megpróbáltam mindezt. De most hogy beléptem már jó. Köszönöm
     
    BA_Master kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Azt szeretném tudni, hogy ez a szezon, hogy van? Mikor lesz a következő? Köszönöm!Jó játékot mindenkinek!