Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.23
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudok erre most mit mondani, nálam nincs ilyesmi.
    Az utóbbival még nem találkoztam, de úgy tűnik, máshol jársz, nem a játékban.
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Estét! Pedig a játékban voltam és ki dobott a játék csak fehér oldal jött be és ezt követően dobta be az ablakokat ! De mind ezt nem álmodtam:):) na mind 1 azért köszönöm a válaszod!! De ha valaki járt így köszönném ha + írná maradok tisztelettel további jó játékot szép estét!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot mindenkinek! SM Aura! Kérdezni szeretném, hogy mikor lehet venni védelmi aurát ? Már több ideje a piacon van, látom, de nem lehet megvenni. Nekem, és gondolom másoknak is nagy szüksége lenne rá! Köszönöm válaszodat ! Miért kell azt elzárni, hogy ne lehessen venni ?
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Azoknak a játékosoknak, akik valamelyik csomagot megvásárolták mely feloldja a kalózjutalmat, ez is azonnal feloldódik vele együtt, és meg tudják vásárolni. Az extrák megvásárlásának a lehetőségét így tartja fent a BigPoint.
    Akik nem élnek ezzel a lehetőséggel, számukra marad annyi, amennyit ingyenesen biztosít a BigPoint, tehát naponta 1 illékony-, és ~hetente 1 tartós védelmi aura.
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot kívánok! Köszönöm szépen a választ! Már a 13 év alatt nagyon sok pénzt költöttem a játékra nem tíz húsz ezreket ,annál sokkal, de sokkal többet, és minden hónapban meg tettem ezt, amikor megtehettem! De ugye minden változik, és nagyon sajnálom , de mára odáig jutottam, hogy örülök, ha a rezsit kifizetem, és szűkösen ,de megtudok élni! Sajnos a mai világban én nem engedhetem meg magamnak, hogy vegyek csomagokat. Pedig szívem szerint vennék én többet is , ha tehetném ! :)
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem te vagy az egyetlen, elég sokan vannak, akik nem engedhetik meg maguknak, vagy nem is akarnak vásárolni. De az a rideg valóság, mindenki fizet valamivel. Míg mások pénzzel, vannak akik azzal, hogy kicsit többet úszkálnak (én így látom a dolgot).
    Amit tanácsolni tudok, próbálj bekerülni egy nagyobb klánba, esetleg olyanba, amelyiknek szigeteik vannak. Kicsit biztonságosabb lehet számodra. Nem mondom, hogy nem fogsz úszni, de talán kevesebbet, ha vannak barátok, akik segítenek.
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen :) :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  9. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Szép napot! Honnan szerezhető meg az elváló páncéllemez?
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A közleményben olvashatod:
    Jelenleg ez az egyetlen módja, ami ingyenes, amiről tudunk.

    De akár, már meg is vásárolható, ha a tengeren megnyitod a boltot, megtalálod ott is (Ablative Armour Plate néven, még nem fordították le).
     
  11. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Ahoj!
    Nekem a haláljáró nem ad csak tp-t ez másnak is így van vagy vmit rosszul csinálok?
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Menj be a kikötőbe, vedd fel az első küldetést Loreena Barrett-nél, teljesítsd. Miután azt leadtad, rendes jutalmakat is fogsz kapni, nem csupán TP-t.
     
    foszab1 kedveli ezt.
  13. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Hol tudok venni Lélekfaló lőszert a eventhez ?
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  15. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Megint mért nem lehet belépni?
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Nem tudok be lépni los....
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Jelenleg senki sem tud belépni, ennél többet sajnos nem tudok. Várunk...
     
  18. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Rendben köszi.
     
  19. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    nagyon jó ez a játék ahányszor event van mindig ez van nem lehet belépni a játék ba !grt
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Be lehet lépni.
    Már jó ideje be lehet lépni, nagyjából 1 órája. Ha neked nem sikerül, ott más gond lehet, nem a szerverrel van baj, az nem tartott sokáig, gyorsan megoldották.