Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv ! Miért ad a event ilyen megidézi kárhozott magnussont , ha az egyáltalán nem is működik ? Azt írja, hogy most ezt nem lehet használni :( köszönöm.
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szerintem olvasd el miért nem engedi!!
     
  3. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Ezt én is szeretném tudni XD
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A Kezelési útmutató lapja tárgyról információt ITT találsz. Le van írva kinél kell felvenned a feladatot, hogy annak teljesítésével, leadásával naponta ismétlődő feladatból összegyűjthesd. Ezek a feladatok is minden nap délben indulnak újra.
     
  5. NybisT

    NybisT Fórum-zöldfülű

    Hali! Új vagyok, nem figyeltem és 16-os szintű lettem, de szomorúan tapasztaltam, hogy 15 felett már nincs fénymap. Itt tudtam volna ágyúkat farmolni, amit bontani tudok pl. a magokhoz, de így, hogy levizsgáztam nem tudok tovább. Az a kérdésem, hogy azon kívül, hogy felrobbanok van bármilyen lehetőségem, hogy szilánkokhoz, magokhoz és/vagy bontható ágyúkhoz jussak anélkül, hogy csillagászati összegeket költenék ágyúkra? Előre is köszönöm a válaszokat.
     
  6. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Már meg van,köszi
     
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nekem sikerült belépni, bár csak most ültem a gép elé. Remélem már neked is, nem tudom, miért volt ez a Lost connection, restartnál lehet ilyet látni, de most nem tudok ilyenről, ami nem zárja ki, hogy esetleg volt.
     
  9. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    még most se lehet
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Restart van, ezt most láttam.:oops:
     
  11. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv mindenkinek! Itt a fórumon nézegettem a bónusztérképeket, és olvastam a tök térképről, de nem egyezik meg azzal a tök térképpel amire bementem. 10 hullámból áll. Eljutottam a 10. hullámhoz, mikor szembesültem vele, hogy a Jack kalóznak van 30 millió élete, plusz ahogy lövöd még dob ki npc-ket, és rajtam volt a összes páncéllemez, meg hármas közösségi őrrel, akkorákat lőtt rám, hogy alig tudtam csak párat rá lőni, a másik npc az a Moriantur aminek szintén 20 millió a élete, és nagyon nagyot lő, 50 es kalóz vagyok, és sok éve játszom, a hajóm nem kicsi, de kb 1 óra alatt tudtam a Jack kalózt kilőni , és a másikat kezdtem lőni, de akkorákat sebzett rám, hogy el kellett menni javítani, és amit le lőttem róla,mire vissza értem, megint feltöltődött a élete Maxra, így semmi értelmét nem láttam arra, hogy ki tudjam lőni. :( Kérdem én, hogy erről miért nem lehet olvasni sehol sem, és meg se egyezik azzal a tök térképpel ami itt le van írva. Végül is nem tudtam befejezni, mert ki lőtt a hajó, és kárba veszett a sok páncél lemezem, a lőszer, a idő, és semmit se kaptam! Akinek a hajója kisebb, mint a enyém, már pedig sok olyan van, az azok, hogyan tudják ezt megcsinálni ? Szerintem visszább kellene venni sürgősen a sebzéséből, mert képtelennek tartom ezt így teljesíteni. :( Nagyon csalódott vagyok most ez miatt.
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Először azzal kezdeném, lehet olvasni róla, hogy változott a Tökök térképe, frissítették, amit ITT bárki olvashatott, olvashat. Ennyi információt kaptunk róla. Majd frissítve lesz a bónusztérképeknél is, türelmeteket kérném, addig míg ez várat magára!
    Amit ott láthatsz jelenleg, látszik az is, 2014-ben került fel oda (most pár sort írok oda, ne fusson bele senki ugyanebbe, bár remélem a hivatalos információt azért a többség olvasta).
    A fórum legtöbb ismertetőjénél olvasható: "Megjegyzés: Az itt és az ismertetőkben leírt adatok és információk tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Seafight játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is."

    A bónusztérképeknél ugyan nincs ez a szöveg odaírva, de ettől még ezekre is igaz, mint az összes többi ismertetőre.

    2 napja változott, de be is jelentették. Olvasni senki helyett nem tudunk. Érdemes a hivatalos információkat mindig megnézni, de ez rajtad, rajtatok múlik.
    A másik dolog, ha olvastad volna, akkor is egyelőre annyit tudtál volna meg a megjelent információk alapján, hogy ez a hely igen csak erőt próbáló hely lett, stb. de olvasd és értelmezd... Nyilván a jutalmaknak megfelelően, mivel az is változott, valószínűleg igyekeztek olyanná alakítani, ahol azért a jutalomért "valamit le is kell tennünk az asztalra". A gyengébb hajóknak erősödniük kell, fel kell nőni a feladathoz. Mostanság elég sok NPC kerül játékba úgy, hogy nagy kihívást jelent számunkra. De ne felejtse senki, a könnyű dolgok hamar unalmassá válnak.
    Mikor bekerült pl. a Hasadék, eleinte mindannyiunk számára nagy kihívás volt a teljesítése. Mára már sokunk lazán megcsinálja, ugyanakkor már nem olyan "szórakoztató". Kell ez időnként, hogy odafigyeléssel, elszántsággal tudjunk bizonyos dolgokkal megbirkózni, különben ellaposodik az egész játék.
    A gyengébb hajóknak először nem árt felnőni bizonyos feladatokhoz, amihez idő, és türelem kell. Tudom nem egyszerű, leírni könnyebb. De sose felejtsétek, mindenki kicsi hajóval, gyengével kezdte. A szint az egy dolog, nem attól lesz erős egy hajó. Ráadásul bizonyos dolgokat nem árt használni egyes NPC-knél, azon kívül, amivel fel van szerelve a hajó (pl. megerősített 6. szintű bordázat- ami nem feltétlenül a legjobb megoldás minden esetben; aventurin különleges ékkő, sebzés elkerüléses-, kitérési esélyes ékkövek, ami a védelemhez elengedhetetlen). Ne csak abba gondolkodjunk, amit fel lehet szerelni a hajóra, hanem amit még mellé használhatunk tárgyakat, azok is jussanak eszünkbe, azért vannak. Gondolok itt oroszlánbástyára, szuperpáncéllemezekre (mindig érdemes megnézni mindent 1-1 erősebb NPC-vel szemben), akik ezt megtehetik, esetenként mikor ez szükséges. Az erősebb hajóknak nincs feltétlenül szükségük ezekre, de akinek van, használja a tárgyait, és az eszét.
     
    Pecike és sárkányos kedveli ezt.
  13. Barbus08

    Barbus08 Fórum-zöldfülű

    Hello egy kerdes lenne ; nagyur agyuk jobbak mint a bastya agyu .
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Természetesen jobbak! Szép napot!
     
  15. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Nem értem, hogy miért van az, hogy elindítom a kapitányt, és egyszerűen mikor megnézem kb másfél óra múlva, akkor semmit sem csinált, és vissza kell hívni, és ilyenkor le vesz escudot. :( És nem egyszer fordult ez már elő, és másoktól is hallotta, hogy nekik is volt már ilyen. ezt nem lehetne kijavítani, hogy többet ne forduljon elő ? Köszönöm.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Igazából ezen nincs mit javítani, esetleg a megjelenítésén. Egyszer már leírtam, attól, hogy úgy tűnik nem dolgozik, teszi a dolgát, nem kell visszahívni, majd befejezi, azt látni fogod rendesen. Sosem szoktam visszahívni, megvárom, míg befejezi, szóval saját tapasztalatomra alapozva javaslom ezt. Megfigyelésem alapján, arra a következtetésre jutottam, akkor fordul ez elő, mikor az ismételhető feladatok újraindulnak. (EU szervereken 12 órakor, most az óraállítás után ugye téli időszámítás van, ilyenkor 11 órakor történik.) A kapitánynál ugyanez a helyzet, némelyik feladat itt is ismételhető próbákból áll, ahogy az rendesen, ha felvennéd, itt ugyanaz történik. Ez hatással van a kapitányok ligájára, egyes esetekben a megjelenítésére van hatással, ezek a feladatok nem ismételhető feladatok, tehát nem szakadnak meg.
    Alább pedig másolom, amit a próbáknál is lehet olvasni, ezt mindenképpen vegyétek figyelembe a kapitányok ligájánál is.
     
    Pecike kedveli ezt.
  17. Canada

    Canada Járnitanuló

    Helló. Az érdekelne,hogy ott a kedvenceknél mikor ki akarok cserélni egy követ, akkor mindig vissza ugrik arra a madárra amelyik épp fent van, de ez nekem nagyon zavaró! ez valami hiba lehet?
     
  18. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    Sziasztok! Látom, hogy a térképen vannak event ládák, de a piacon nem találom sehol, mert venni szeretnék. Hol tudok venni?
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Két lehetőséget írok, az egyik a főoldalon a gyöngyre kattintva beadja az ablakot, ahol az event ajánlatokat kikeresed, megtalálod a végén az event kulcsokat. Másik lehetőség: a tengeren a bolt ablakát leveszed, majd rögtön a Kiemeltnél a Marauder Days képre kattintasz, beadja az event ajánlatait, közöttük van a kulcs is. Mind a két lehetőséget pénzért kínálják, gyöngyért most ne keresd.

    Egyébként holnap kezdődik egy másik event, a Sötét és viharos hullámokon, amin bízom benne (jellemzően így szokott működni), gyöngyért is tudunk venni.
     
  20. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    https://prnt.sc/jIGGm1dBq2wa valaki mondja mán meg hogy 13 lv hajó hol tudja ez t a próbát le adni?? mert csak a 20 -s kikőtőbe látok ilyen nevű feladat ósztót???