Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

     
  2. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    kk az infot
     
  3. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,
    A védelmi aura nem aktiválható. Máson sem látom egy ideje, de nem találom a változtatásról az infót a Patchday infók között. Mégis hiba lenne?
     
  4. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Nem hiba, de ha több, mint 400 hordód van, akkor nem lehet aktiválni a védelmi aurát s ha aktiválva van, akkor elveszted. Az event leírásban szerepel, pirossal kiemelve.
     
  5. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, ez elkerülte a figyelmem.
     
    Mary kedveli ezt.
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Oké hogy fejlődni kell Atlantisz és az elveszett flotta trófeái de nem találom a vitaszobát lenne pár hozzá szólásom!! Köszönöm.
     
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Kis segítséget szeretnék kérni ! Ahogy le vagyon írva az Obszidián Száj dizájnt nem kaptam meg:( pedig minden lépésről lépésre csináltam a csomagot is meg vásároltam ! ( igaz erről van véleményem de mind 1) és no dizi másnál is ez van köszönöm a segítő választ!!
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Úgy hallom, másnál is előfordult. Jeleztem, de még nem tudok semmi információt a dologgal kapcsolatban. Valószínűnek tartom hiba csúszott be, amit majd korrigálnak.
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a válaszod!! Igaz így hétvégén kevésbé oldják + a problémát de majd + látjuk!;)
     
  10. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    ha inden csomagot megveszel akkor azonal megadja de ha csak egyet akkor az event vegen
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    BRAVÓ!!!
     
  12. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Én minden tehát 8 csomagot megvettem.De sem autómatikussan nem kaptam meg sem igényelni nem tudom szürke a gomb :D
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia ! Nos én írtam a supportnak remélem kapok kielégítő választ és azt is tudom hogy hétvége lesz ,és elég lenne ha végig futtatnának valamit hogy kik is vásároltak és ennyi! No de én nem olvastam hogy minden csomagot + kell venni az kicsit fura lenne nem de !! És hogy azt sem hogy az event végén kapom meg! További jó játékot!!
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jelezve van a probléma, és dolgoznak rajta.
     
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm Szépen!!
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!!
    • A jutalmak „kérem” gombja nem működött a bónuszok igényléséhez a Fekete péntek csomagok vásárlásakor, már korábban vásároltam és semmi a kérem gomb szürke maradt. További jó játékot szerintem ára ennyi elég.

    UI: további csomagot nem vagyok hajlandó vásárolni hogy próbálozzak!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.11.23
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Mennyi csomagot vásároltál meg hozzá? Nem várok rá választ, de az ismertetőben le van írva:
    Ahhoz pedig, hogy elérd az 5. szintet, több csomag megvásárlása szükséges. Ha te csak pl. 1 csomagot vásároltál meg, ki kell várnod a Fekete péntek akció végét.
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Miért van ez a sok újraindítás ? Aztán nem tudok vissza se lépni a aurám ideje telik lefele, de senki se írja jóvá,:( Mindig Törölni kell a előzményeket, nehezen enged vissza :( Köszönöm
     
    sárkányos kedveli ezt.
  19. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    ez nem tudod leadni mert az atlantisz hoz kel és 20 map kikötöbe tudnád leadni!!
     
  20. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Sziasztok

    Valaki összetudná foglalni, hogy a töltési időt mivel tudom csökkenteni? Jelenleg 2.44-en állok, de tátok 1.5-ös játékosokat is.
    köszi