Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok az npc-k rablása mikortól lesz jó? Tegnap sem lehetett frissítés után fosztani.
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az ágyúk töltési ideje azon múlik, milyen ágyúk vannak felszerelve a hajódra (pl. nem mindegy, hogy gyötrelem ágyú (3. szint), vagy Nagyúr ágyú (6. szint), tehát függ az ágyú típusától, és a szintjétől is). Amivel a felszerelt ágyúk töltési idejét csökkenteni lehet:
    Görgős rámpa az Orrbástyán, Tehetség- Szupersortűz, Rabszolga, Acélozott sebesség lánca (5.szint, vagy 6. szint), Amfer mag.
    Ezek mind befolyással vannak az ágyúk töltési idejére.
    Most viszont még ráadásként mindazok, akik megvásároltak 3 Sigma csomagot, –10% újratöltési időt is kapnak bónuszként a többi mellett. Mindezekről találsz információt a fórumon, ha kicsit utánanézel.

    Meg kellene nézned, meg van e a szükséges fosztogatási bónuszod, amit a Legénység menüt levéve tudsz ellenőrizni, az értékeknél. Lehet, hogy meghaltak a Kalózaid, vagy a felszerelésük fogyott el.
     
  3. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Nem lehet az aktuális cél kifosztása ikonra sem kattintani mert nem engedi kalózok felszerelés a hején
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ebben az esetben valószínűleg nincs Fosztogató tiszted, először azt kell felrakni. 1. szintű, vagy 2. szintű parancsnokra szükség van. Nyilván a 2. szintűt javaslom.

    Mégis lenne, és így sem tudsz vele mit kezdeni, vegyél le mindent, és rakd fel újra sorban őket.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Ahoj Kalózok!

    Ma egy nagyon fontos üggyel kell foglalkoznunk a Fekete péntek „Kérem” gomb hibájával kapcsolatos közelmúltbeli visszaélésekkel kapcsolatban.

    Tudomásunkra jutott, hogy néhány játékos kihasználta ezt a hibát, hogy tisztességtelen előnyt szerezzen, aláásva a játék integritását és a tisztességes verseny szellemét.

    Ennek fényében szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy azok, akiket bűnösnek találtak a "Kérem" gomb hibájával való visszaélésben, tetteiknek következményei lesznek. Mától kezdve az érintett játékosok debuffolása egy hétig tart. Ez a debuff korlátozza részvételüket A tél elemei esemény közelgő 1. fázisában.

    Nagyra értékeljük tisztelt kapitányaink túlnyomó többségének megértését és együttműködését.

    Legyenek a szelek mindig a te hasznodra, miközben folytatod kalandjaidat a nyílt és mély tengeren!

    A Seafight csapata Nos 1-t értek de nagy tisztelettel szeretnék érdeklődni hogy akkor mikor is le aktiválni a Kérem gombot?? Köszönöm a válasz mert nem akarok az utolsó pillanatig a játékban várakozni!! Még 1x köszönöm!!
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az ismertetőben írták, "a Fekete péntek event véget érte után". Elméletileg 2 nap 7 óra van hátra, amit tengeren ír az esemény infónál.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Most már szeretnék tisztán látni kb mikor lessz meg oldva a be váltás https://prnt.sc/BlX28yh5qZGE ?? Itt is kaptam korábban infót , no meg irtam a suportra is hát onnét nem kommentálom a választ azóta is várom a választ:) még ennyi idő van hátra https://prnt.sc/MmPFn33Ousc9 köszönöm a választ!!
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Csak magamat tudom ismételni, és az ismertetőben szereplő információt:
    A jelenlegi állás szerint még 14 óra 6 perc van hátra, utána lesz vége. Ez után fogjuk tudni mi beváltani.
     
  10. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    Sziasztok! Volna egy-két problémám,el tünt az összes Canser térképem,kb 300db,ezen felűl nem tudok belépni a csoportos térképre, pedig 10db mágikus címerem ,és az az ágyú ami a vízen van dupla sebzést ad sajni nem tudom a nevét ilyen zöld kört ad a hajó alá ,az is el tünt,ebben kérem segítségeteket.Másoknál nincs ilyen gond? Előre is köszi a válaszokat!
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Csak úgy nem tűnik el bónusztérképe senkinek. Megkérnélek, írj supportra, ők rá tudnak nézni a hajódra!
    A mini térképre csak akkor nem tudsz belépni, ha nincs kellő mennyiségű mágikus címered, a belépő ára mindig növekszik. Bár nem tudhatom, voltál-e ma már bent, így ha nem ez lenne a helyzet, ezt is írd le support felé.
    Csak tippelek arra az "ágyúra", amiről írsz, hogy eltűnt, gondolom az őrszem lehet. Az el szokott tűnni, ha lejár az idő, de amint feltöltöd 100%-ra, ismét elő tudod hívni. Az Őrszemről ITT olvashatsz.
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Régebben amikor volt a Jolly Roger nap akkor lehetett a piacon venni királykegyelmét. De észre vettem, hogy már jó ideje nincs. Kérdezni szeretném, hogy miért nincs, és mikor lesz? Köszönöm szépen!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nekem nem rémlik ilyen, de továbbítottam kérdéseidet.
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nem tudtam hova írjak,hátha itt jó helyen van.
    Valaki el tudná mondani hogy mi az hogy egy területhatás elsüllyesztette a hajódat???
    Nem történik semmi,lövöm az npc-t és már többször megtörtén ez,ez mi lehet? Egyik pillanatról a másikra életerő 0 és ki vagyok lőve,de sehol senki....
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez a tortuga fénye buff 4. szakaszának területhatása. ITT olvashatsz róla bővebben.
     
  16. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    miért nem lehet event probát fel venni resi ota???
     
  17. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Áhhááá,köszi,így már értem! :)
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!! Szeretnék érdeklődni valaki már kapott ??
    2023-12-05 19:56:29
    Megszerezve: 1 x Katalitikus csillag. mert olvasom a event leírást és nem találom a tárgyat ha tudna valaki segíteni!! Köszönöm!!
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Bár rég lőttem a Gólemeket, és a vulkáni sziklákat, de abból kaptam. Azt a Tárgyfejlesztés- Katalizátor kamránál kérte egyebek mellett az átalakításhoz, amikor aktív volt.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy a event npc- át lettek állítva, hogy nagyobbakat sebezzenek a másikra? És eddig ha mellettem elhaladt egy event npc amibe bele lett lőve, az nem lőtt engem, most pedig lő! Van 4-es közösségi őr, van plusz van bordázat és holló is, majd 10 ezret sebez rám, kicsit soknak tartom, most akkor mi történt? Köszönöm.
     
    sárkányos kedveli ezt.