Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudok róla, hogy változtattak volna az npc-k sebzésén, és nem is látok különbséget, csak akkor, ha a beállításokat változtatom. Ha NPC-s beállítással lövöm, 0-át sebeznek rám a kicsi npc-k, őrt sosem használok. A harcos beállításomra sebeznek 10000 környékén, de ezt ki tudom küszöbölni oroszlánbástyákkal, aminek használatával nagyjából 1700 körüli a sebzésük rám. Ezeket mindenkinek magának kell kitapasztalni, és tudni mihez mit használjon, ebben sajnos nem tudunk segíteni, segítségképpen az ismertetőt tudom ajánlani tanulmányozásra.
    Az az npc, amibe belesebeztek, de már rég otthagyták, nem fog téged sebezni, de amit épp akkor hagy ott valaki, aki lőtte, az eddig is sebezni kezdett valakit. Előfordul az is, hogy az az npc, amit akkor lőtt meg éppen valaki, először téged fog lőni. Ez már régóta így működik. Lett jelezve korábban, de nem változtattak rajta.
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot! Köszönöm szépen!Most kiderítettem, hogy nem érzékelte a 4-es közösségi őrt az volt a hiba! Már minden rendben, már a event npc mindössze 475 sebez rám. Szép napot!
     
  3. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Felvettem egy próbát, hogy intézz el 5 hajóroncs szörnyet! Amikor a elsőt felvettem azt jóvá is írta, de aztán elmentem más térképre is, és ott fel vettem, de nem írta jóvá! Nem volt oda írva, hogy kizárólag a 48/3- mas térképen lehet fel venni a roncsot! Ez hiba vagy nem tudom most mi a helyzet, a 3 koordináta mellett haladj el, az készen van.
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Oda van írva, intézz el, sőt az is, hogy szörnyet. Tehát nem gyűjtened kell a hajóroncs csilliket, hanem szörnyeket kell keresni (aminek ez a neve), amit szigonnyal tudsz kilőni.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Admin lenne egy kérdésem, hasadékot csináltam, és nem a kikötőbe tett vissza, hanem kidobott a 21 es térképre, mikor vissza akartam lépni, akkor vettem észre, de pont jött egy játékos és ki is lőtt, védekezni se tudtam, hisz le voltam lőve!Kérdésem az lenne, hogy ez egy hiba?? Vagy mi történt? Mert erről sehol se olvastam, hogy nem a kikötőbe tesz vissza. Köszönöm!
     
  6. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Szia! Igazad van, én néztem el. Most megint felvettem, és ki lőttem azt a szörnyet jó sok élete volt, de nem számolta, és a eventnél se számol mikor felvettem azt a 3 darab szörnyet, ki lőttem és azt se számolta! Helyre kellene állítani mielőbb ezt a hibát!
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Számolja, csak az ablakban nem frissül, de ha bezárod, és újra megnyitod, látni fogod. Jelezve van egyébként.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok mindenkinek! szeretném kérdezni, hogy hol találom ezeket ?
    1 db Megjelölt ládák tárgy -> Monroe Robinson
    1 db Megjelölt ládák tárgy -> Oswald Murray köszönöm. (Kár, hogy nincs oda írva információ,mert nem tudom mi is az a megjelölt ládák tárgy? Köszönöm. Senki nem tud segíteni, hogy tudjam folytatni?? :(
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.23
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia Admin! Tudnál nekem se4gíteni, hogy tudjak haladni is? Fentebb kértem segítséget!Köszönöm.
     
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Hányas vizsi vagy próba??
     
  11. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    https://prnt.sc/8gr04n9cT7gS valaki segítsen már mert ez a feladatot nem lehet teljesíteni meg az 500.000000 mikor lehet lesz lesebezni???mer nem lehet nincsen olyan npc lent se fent tengeren!!???
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Ez a 26 kalóz próba de ha befejezem ami nem sok akkor megadja a 27-est. De nem tudom ez miatt folytatni. :( Köszi. ((
    Veszélyes szállítmány5 db Rakomány
    1 db Megjelölt ládák tárgy -> Monroe Robinson
    1 db Megjelölt ládák tárgy -> Oswald Murray
    Gwyneth Belina FairfaxGwyneth Belina Fairfax3.760.000 TP
    35.000 arany
     
  13. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia!
    Szinte minden próbatárgyat, a próbában szereplő NPC, szörny, jelen esetben 5db rakomány adhatja. Szedegesd a rakományt és megadja majd ezeket a tárgyakat.
     
    Naksi, sárkányos és SM_Aura kedveli ezt.
  14. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Felveszed a rakományokat, azok adják a megjelölt ládákat s elmész azokhoz a feladatosztókhoz Monroe Robinson majd Oswald Murray leadni, a végén pedig Gwyneth Belina Fairfax s vége.
     
    Naksi és SM_Aura kedveli ezt.
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az eseménynek több szakasza van, még bőven van idő mindegyiket megcsinálni. Azt hiszem, ez a feladat kicsit korábban került be a játékba, mint kellett volna, de kis türelem és meg fogjuk tudni csinálni. Az NPC sebzést szintén, csak ki kell várni.
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Lásd len írtakat!!
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Köszönöm!Az volt a baj, hogy rossz helyen vettem fel a rakományokat, nem a 22/1 en kellett volna, hanem a 26/.-en, aztán rá jöttem! Még egyszer köszönöm!

    Szia!Köszönöm! Nem jó térképen szedtem fel a rakományt az volt a baj! Már minden rendben van :) Szia
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.12.23
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek!
    Tegnap óta ,ha a piactéren szeretnék licitálni akkor nem jelenik meg. Azt írja,hogy hiba,és nem lehet megjeleníteni.
    Ez gondolom hiba!
    Másnál müködik? Csak nálam nem?
    Mi lehet a gond?
    Admin kérlek válaszolj! Köszönöm.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ahogy nézem, és mint sárkányos jelezte, mi fehér képernyőt látunk. Nem tudom, mi a gond, nem vagyok fejlesztő. Továbbítottam, mást nem tudunk tenni, mint várunk, hogy majd javítják.
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Elakadtam a 29.-es próbákat csinálom!
    Egy sötét alakKeresd fel Doktor Árnyjátékos karaktert!
    Menj a Biztonságos kikötő térképre!
    Monroe RobinsonDoktor Árnyjátékos
    aztán már többször is elmentem a kikötőbe Doktor Árnyjátékos karakterhez, de ott semmi nincs nem ad feladatot semmit! Vissza mentem 24-re de ott is ez a feladat van csak. Gondolom ez egy hiba lehet! :( ez a hiba miatt nem tudom csinálni, nem tudok haladni! Nagyon szépen kérem a Admint, hogy segítsen, hogyan tudom megcsinálni a feladatot ?? Köszönöm szépen!