Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Napi ismételhető próbából, amit megtalálsz az 50-es térkép alatti kikőtőben.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  2. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Köszönöm szépen :)
     
    BA_Master kedveli ezt.
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Tisztelettel szeretném meg kérdezni hol tudom olvasni a Hóolvadás esmény reírását !! Köszönöm!!
    sát
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  4. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Szia! Kerestem, én is de nincs sehol sem hm. Lehetséges lenne, hogy ez egy hiba?
     
  5. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    Irja kihez menj-- 5 napon keresztül
     
  6. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Az event indultával lett elérhető a leírás.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    szia. Köszi szépen.
     
  8. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Sziasztok! Sima acélláncot hol lehet venni, vagy szerezni?
     
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Csomagban szokott lenni.
     
  10. Veszprém

    Veszprém Járnitanuló

    Köszönöm
     
  11. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Üdv! Milyen úton módon tudok szintet lépni 51-re, végig csináltam minden küldetést, olyannyira, hogy egyik küldetésosztó sem ad már új próbát, mi ilyenkor a teendő? Válaszokat előre is köszönöm, szép napot!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Amennyiben végig csináltad az összes küldetést, látnod kell, és fel is kell tudnod venni a vizsgát. A vizsga feladata: Süllyessz el 1 Szilánkkoponya Romboló admirálist, Süllyessz el 1 Szilánkkoponya Harcmester admirálist, Süllyessz el 1 Szilánkkoponya Megsemmisítő admirálist, valamint
    Gyűjts 21 db A győzelem jelképe tárgyat.
    Ezt a tárgyat naponta ismétlődő feladatban tudod összegyűjteni. Legközelebb délben lesz bent.
     
  13. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Sok próbát nem dob be a legutóbbi debuff óta.
     
  14. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Nem adja be nekem a vizsga küldetést, ha ez a tárgy naponta ismételhető küldetésben szerezhető, hogyan lehet valaki 52-es szintű, az 60+ győzelem jelkép? :)
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Köszönöm, jelzem!
    Esetleg mág annyit szeretnék tőletek kérni, egy szervert írjatok!
    Több ismételhető próbát lehet majd felvenni, nem csak 1 lesz, minden szinten lesz hozzá másik is.
     
    DonatMatthew kedveli ezt.
  16. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    Hali villámkövet csak MHH-kor lehet venni? mert a boltban nincs, kerestem a viharok köve cimszó alatt is úgyse találom. Nem lehetne hogy mindig lehessen venni? kapitányozni nehézkes nélküle és gyors elfogy- amit össze lehet szedegetni, az csepp a tengerben köszi
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jelenleg nincs bent, de ha látod hogy tudsz venni, akkor kellene többet, addig spórolj rá, egyelőre így tudod orvosolni, ha szükséged van rá. Természetesen kérésedet továbbítom.
     
    Pecike kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Egyszerűen nem tudom van-e köze a tortugás egyénnek ki elhaladt mellettem Ázsiai szerveren. Vagy valami történt? Mert befagyott minden?És az azóta sem enged vissza a vízre! Fő oldal se jelenik meg. Nektek minden rendben van? Köszönöm.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Beléptem az ázsiai szerverre megnézni mi lehet a probléma. Igazából sokat nem tudok írni, de restart lesz nagyjából 20 perc múlva. A miértet ne kérdezd, nincs róla információm.
    Azt nem hinném, hogy köze lenne a tortusnak hozzá.
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Vki meg tudná írni hogy hol találom a Nikolaosz csávót mert nem tudom leadni a küldit és neki kéne.
    Másik a kapitányok ligájában a napi próbákat nem tudom felvenni nem tudom miért homályos az összes vmit meg kell csinálni hogy azokat is fel tudjam venni?
    Előre is köszönöm a válaszotokat