Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Nikolaosz a 20/ alatti kikötőben található, a 2 sziget között alul.
    A kapitányokkal csak a szintednek megfelelő vagy az alatti napi próbákat tudod megcsináltatni.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  2. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ de a kapitányok ligájában nem értem mi lehet a napi küldiknél a bibi mert van kb 40 kapitányom olyan szinten vannak akkora tapasztalattal és olyan képességekkel és nem tudok felvenni egyet sem mert homályos nem tudom kiválasztani már a küldetéseket se.Vagy esetleg nagyobb szinten kellene ennem mert jelenleg 17 -es vagyok.
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Igen, a kalózszinted alacsony ahhoz, hogy a kapitánnyal meg tudd csináltatni a napi próbákat. Vizsgáznod kell felfele, hogy lehessen azokat a próbákat csinálni.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Csak szeretném + kérdezni hogy esetleg hogy van ez??https://prnt.sc/DYeBMgK4HVvA végül is mitől van a full az életem?? Netán nukleáris csapás??:):) Köszönöm a választ.
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A tortuga fénye egy BUFF-ot aktivál, az utolsó szakasznál történik ez, ilyenkor szokta a rendszer ezt írni, amiről ITT olvashatsz bővebben.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!! Elkerülte a figyelmem!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  7. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    Hali az lenne a lérdésem hogy miért van 55 szint mikor csak 54 map van köszi
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Valószínűleg nem készült még el, kivárjuk.;)
     
    Pecike kedveli ezt.
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretném + kérdezni hogy miért nem lehet javítani 51/1 vagy 53-n ?? Tisztelettel várom az illtékesek válaszát!! ,nem csak nálam van ez!! Köszönöm a mielőbbi hiba javitást!!


    UI: csak ki-be lépéssel!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.8.23
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A "miért"-re nem tudok neked pontos választ adni, de bizonyára van a levegőben, vagy a tengeren valami, ami ezt okozhatja... Csak 1 tipp részemről, pl. 51/1-en van egy olyan npc is, melynek Szilánkfa Vadász a megnevezése. Ez az npc, ha kijelöl, elég messziről tud lőni is, és míg a "hatótávján" belül vagy, addig nem enged a rendszer javítani, de utána is kell egy pici idő, mire lehetségessé válik a javítás (kicsit nehézkes lett az utóbbi időben a változtatásával). Nyilván, csak találgatok aszerint, amit magam tapasztalok tengeren.
    A panaszodat továbbítottam.
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy nem-e lehetne azt megoldani a minijátéknál, hogy ki lehessen nagyítani ?? Eléggé kicsike a mérete, és így nem tudom rendesen át nézni a számokat ! Köszönöm szépen !
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mindenki ki tudja nagyítani magának, aki szeretné. Pl. a megnyitott böngészőben a képnél lenyomva tartod a Ctrl billentyűt, és az egered görgőjének a segítségével tudod nagyobbra (felfelé görgetsz), vagy kisebbre (lefelé görgetsz) venni.
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali 1 boss van amit kerülök az oceánok hercege-- ha minuszba megy a hp-m nem enged javitani, 2 perc után talán de piszokul idege
    sitő
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az Óceánok Hercege torpedókkal sebez, melyeknek különböző hatásait látjuk magunk felett. Próbáld meg ilyenkor használni a Feketetüzet, hátha segít. Kerestem gyorsan egy ilyen admirálist, nekem nem volt gond a javítással, amint kikerültem a lőtávjából, és a hatások eltűntek a hajóm fölül, azonnal tudtam javítani.
    Valamit ismételten hiányolok az írásodból, sajnos másokéból is, a szervert, ahol játszotok.
     
  16. csavi

    csavi Fórum-zöldfülű

    Aura, ez valami bug lehet a torpedókkal, nálam is előfordult már, hogy torpedókkal lőtt játékos a war alatt és utána (nem rögtön, 2-3 perc múlva sem, a játékos már rég nem volt ott) egyáltalán nem tudtam javítani, csak a (TELJES) ki-belépés segített, bármennyi idő telt el.Egyébként ultraszerver.
     
    Pecike kedveli ezt.
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nincs saját tapasztalatom ilyen téren. Csak jelezni tudom, a többi nem rajtunk múlik.


    Kolléga azt írja, mapp váltás is szokott segíteni.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.8.23
  18. csavi

    csavi Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, Aura:) Nem részleteztem, de sem mapváltás, sem az, hogy kilövettem magam stb. nem segített. Teljesen ki kellett lépnem a játékból, bezárnom a tengertérképet, mert a sima ki-bejelentkezés után sem változott semmi. Megköszönöm, ha jelented. :)
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Rendben, továbbítottam.
     
  20. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Eddig a Behemót térképen a leviatán NPC-ktől kaptam világpusztító ágyú recepteket, de most már nem ad. Ez eddig volt hiba hogy adott vagy most hiba hogy nem ad?