Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot szeretném + kérdezni másnál is le van fagyva a főoldal?? Köszönöm !! EU1
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Jelenleg nem tudok semmi biztosat, találgatni nem fogok, de jeleztem.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. *Mam-zi*

    *Mam-zi* Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenkinek! Szeretném csinálni a 12 .-es vizsgát Ázsiai szerveren, de ott van, hogy vegyél fel 5 rakomány tárgyat! De akármit csinálok, nem számolja :( Hiába veszem fel, aztán meg hiába szakítom meg, és újra felveszem a vizsgát, akkor se számolja :( Most akkor, hogyan lesz meg a vizsgám ? Mit lehet tenni ? Kérem segítsenek nekem ! :( Köszönöm!
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A 12-es vizsgában nincs ilyen feladat, így gondolom még a próbáknál tarthatsz az általad leírt feladat szerint. Elképzelhetőnek tartom, hogy nem jó helyen próbálod begyűjteni. A legmagasabb szinten szedegesd, ahová fel tudsz menni. Elég sokszor fordul elő fentebb is, hogy ha valaki szintjénél kisebb térképeken szedegeti, nem számolja.
     
  7. *Mam-zi*

    *Mam-zi* Fórum-zöldfülű

    Szép estét! 11- es térképen szedtem, de át mentem a 12-es térképre is, de nem számolta sajnos. De még egyszer megpróbálom azért! Köszönöm szépen! Igaz nem jól írtam le, mert csak a próbák ezek. :) Ide írom, ott vagyok a 12 es térképen, fel vettem több rakomány tárgyat is, de nem számolja itt sem :( Ázsiai szerver. Mit lehetne tenni? Miért nem számolja? Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.23
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Akkor sajnos csak azt tudom tanácsolni, vedd fel a kapcsolatot a supporttal. De azért megemlítem, ha esetleg nem lennél vele tisztában (bár gondolom jól tudod), a rakomány nem egyenlő a csillivel, nem azt kell szedegetni.
     
  9. *Mam-zi*

    *Mam-zi* Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, és teljesen tisztában vagyok azzal, hogy a rakomány az nem az a kicsi kerek csilli. Nem a csillit szedtem. :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  10. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Szia azt hiszem ha jól emlékszem nekem se esett le elsőre de lehet a hajó alakú csillire gondol azt kell szedni. Próbáld ki hátha jól emlékszek.
     
  11. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Szia
    Esetleg ki tudnád fejteni mi az a védő aura? Mert ez számomra ismeretlen. ( Kopasz vagyok a játékban)
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Két aura van, egyik az a tartós védelmi aura amit egy héten 1x lehet kapni, és ha magadra teszed akkor 3 óra hosszáig nem támadhatnak meg, ha csak te nem támadsz meg játékost mert akkor azonnal le is esik rólad, és van a illékony védelmi aura amit naponta 1x kapsz, és az egy óra hosszáig jó, ha felteszed magadra, lila színe van ,és ott van ahol a amulettek rá kell kattintani ,ha fel akarod venni. Remélem tudtam segíteni ! Szia
     
  13. *Mam-zi*

    *Mam-zi* Fórum-zöldfülű

    Szia! Én tudtam, hogy mit kell fel venni, de hiába vettem fel, akkor se számolta nekem Ázsiai szerveren :( Ma még egyszer megpróbálom, hogy hátha el kezdi számolni... ha nem akkor nem tudom. szia, köszi, hogy akartál segíteni nekem!
    - Most jöttem vissza, ismét megpróbáltam, de hiába vettem fel a rakomány tárgyat ( Nem csilit szedtem ) nem számolja :( Nem tudom miért! Nagyon bánt ez engem! szia
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.23
  14. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Elsősorban a Admint szeretném kérdezni, hogy van-e valami ismertető jele annak ha valaki kapott ilyen debuffot? sokszor a játékban látok ilyen fura valamit a hajókon, de azok olyan gyorsan mennek olyan az mintha kitűzném, hogy hány éve játszom azt a jelvényt de ez nem az ilyen lila ,és a PL -es hajón van az micsoda? Na sikerült ide be tennem egy képet!Köszönöm. Itt volt előbb a kép, amit be illesztettem, de eltűnt hm. :( újra próbálom be tenni.
     
  15. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Szia van olyan csilli ami hajó formájú azt próbáld meg ha úgy se sikerül akkor nem tudom sajna. Ja és előtte mielőtt kipróbálnád indítsd újra a küdit. Remélem műkszik majd csáó.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    debuff heg.png Ilyen (a szemkötő színe más-más a különböző szinteken, legjobb tudomásom szerint) ikonocskát láthatsz a büntetett játékos mellett.
     
  17. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Az azért elég durva hogy eu8-on kb a szerver 50%-án van ilyen jel de lehet keveset mondok. Persze főleg fullos hajókon.
     
    Radzeer(hu) kedveli ezt.
  18. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Ezzel a frissítéssel nem lehetett volna megvárni az event végét????
     
    Ducc[HIP], sárkányos és -novara- kedveli ezt.
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem tudom a pontos okát, miért is ilyenkor..., csak feltételezem, nem gondolnak rá. De továbbítottam a kérdésed. Egyébként javítás történt, de tudom, ez a lényegen nem változtat semmit, szerettétek volna, ha ezt kicsit később teszik.
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! + lehetne oldani hogy a sezonnál a láncokat kivenni mert engem zavar hogy nem látni semmit.https://prnt.sc/J-2dB5hQMdxP
     
    Pecike kedveli ezt.