Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Tartok tőle, csak a Szezonbérlettel lehet ezt a részt feloldani, bár még én sem tudom pontosan hogy működik. Nincs Szezonbérletem.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Még valamit szeretnék kérdezni a lelkekért kaptunk Lángolólöszert ez komoly?? vagy újítás lesz??
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Megnéztem a lőszereim között, valóban azt kaptunk. Nem tudom, hogy terveznek-e valamit vele, vagy..., kaptuk, mint az aranyat az ősi címereinkért.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a válaszod!! Ha lehetne utána érdeklődi a kapott löszer miatt mert ez így nem kóser!! Köszönöm-
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A kérdésedet továbbítottam, de nem biztos, hogy lesz válasz rá. A magam részéről azonban nem tartom olyan borzasztónak ezt, hiszen elég jól lehetett kamatoztatni az eventből, ráadásul a lelkeket váltani lehetett, volt hozzá kínálat. Ez most ilyen... Az hogy rendszeres lesz-e, majd meglátjuk. Mindenesetre igyekezni fogok a gyűjtött "lelkeket" (vagy más fizető eszközt) olyanra váltani, ami számomra hasznos.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    De nem csak az átkozott lelkekért kaptuk ezt a lángoló lőszert, hanem a szezonkódban is kaptunk
    2023-09-01 14:27:12 100000 x Lángoló lőszer jóváírva. Ok: Megvásárolható csomag
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia lehet hogy újítás csak mi még nem tudjuk!!;);):):)
     
  8. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali 100% nem véletlen hogy 54 map van, de 55 szint
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok, szép estét mindenkinek! Többször előfordult már, hogy elindítottam a kapitányt, és mivel több óra hossza lett volna, gyorsítottam is. Később rá néztem,mikor a többit már teljesítette a kapitány, de ezt nem , teljesen üres volt. :( Nem értem, hogy miért nem csinálja meg, ha a gyorsítást is elfogadja, és mutassa a zöld csíkot, de későbben meg az eltűnik, és vissza kell hívni a kapitányt! :( Admin tudsz segíteni ? Köszönöm szépen!
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A kapitánynál is úgy működnek egyes feladatok, mintha te azt rendesen próbaként vennéd fel. Tehát ha olyan ismételhető feladatra küldöd el a kapitányodat, amit fel tudnál venni 21/-40/ szintig, az a kapitánynál is ugyanúgy 6 óránként (megszakad), újraindul. Erre az időre érdemes odafigyelni, ha te azt szeretnéd vele megcsináltatni. Gondolok itt a koronát, yulongot adó feladatokra. Egyéb esetben, ha más feladattal bízod meg (bónusztérkép, stb.), mégis megszakadna, ott valami hiba lehet, érdemes akkor supportra írni.
    A csíkra azért annyit hozzáfűznék, előfordult nálam is, de nem hívtam vissza a kapitányom, kivártam, míg befejezi az adott feladatot, nekem nem volt sürgős.
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét kívánok! Köszönöm a választ! Mikor megnéztem a kapitányt addigra már eltűnt a zöld csík, és semmi se volt már ott, azért furcsálltam, mert mikor elindítottam , akkor elfogadta a gyorsítást, azért gyorsítottam csak, hogy ne történjen meg az, hogy vissza kelljen hívni, de megtörtént így is . Már nem emlékszem milyen feladatot adtam a kapitánynak.
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Míg ott a kapitány, azt látod, hogy visszahívható, de nincs a zöld csík, az attól még dolgozik, megjelenési hiba lehet. Várd meg míg befejezi, és akkor nem veszik el.
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét kívánok! Egyszerre 3 kapitány dolgozik, és már a többi rég vissza tért megcsinálta a feladatát. Akkor már eltelt több óra hossza, és ennek a kapitánynak még egy kicsike zöld csík sem jelent meg! Ezért hívtam vissza, de kifogom azt próbálni amit ajánlott nekem. Köszönöm szépen SM_Aura.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  14. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali event küldi nincs ? szürke
     
  15. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Szia igen nekem sem adta be.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mivel a kezdő időpontja megváltozott az eventnek, így a próbák is majd csak 18:00 órakor indulnak újra.
     
  17. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    köszönöm
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  18. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Üdv mindenkinek van egy olyan vizsga hogy okozz sebzést büntető npc.-nek megírná vki. hol találom vagy mit kell lőni hogy előjöjjön. Előre is köszi.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Flottarendszer, itt megtalálod a választ a kérdésedre.
     
  20. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Tiszteletem! Miért nem tudok védő aurát venni a piacon ? Elfogyott, és nem tudok játszani, mert kevés a időm, és azt fejlesztéssel szeretném tölteni, és nem folytonos süllyedéssel ! Miért nem adatik meg itt Ázsiai szerveren az, hogy aki szeretne venni védő aurát, az a piacon tudna venni ? Nagyon szomorú vagyok ez miatt :( Vagy igazán lehetne naponta legalább 2 darab 1 órás aurát adni, és a 3 órásból pedig nem hetente 1x mert az kevés !
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) és *Mam-zi* kedveli ezt.