Suhanó pengék tagság

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: ¤₦-βєNņø-₦¤, témanyitás ideje: 13.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    Ha a tengeren kinyitom a piacot akkor a kiemelt fülnél ott van a suhanó pengék tagság.Ha rákattintok akkor nagy fekete képernyő.Ezek után már semmi sem jelenik meg a piacon csak ha bezárom és újra megnyitom.Kérem jelezzétek a hibát.
     
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ha arra gondolsz, hogy a bal oldalon lévő futó kiemelésre kattintasz, akkor utána csak töröld ki fent középről a keresési szűrőt a Suhanó pengék tárgyra és máris látni fogod az összes tárgyat.
     
  3. A tagság nem lehetne hasonló a prémiumhoz, esetleg hosszabb előfizetéssel?
     
  4. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Nem valószínű, hogy az lenne a cél, hogy a prémiummal hosszabbodjon.
     
  5. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Nem hinném, hogy erre gondol. Az írásából én azt látom, azt szeretné, ha hosszabb időre is meg lehetne venni, mint pl. a prémiumot. 1/2 -esetleg 1 évre is.

    Vagy akár betehetnék gyakrabban is, esetleg amint lejár, ismét megvehető legyen. Ahogy hallom, vannak akik hiányolják, szívesen megvennék ismét. Jelenleg ugyanis nincs bent azok számára, akik már megvették, és lejárt. (Bár lehetségesnek tartom, időnként látni fogjuk még.)
     
  6. Igen, pont így gondoltam, mivel egy tagság, ami az az állapot, hogy valaki tag valamely csoportban, ami egyszer létrejött. Igény van rá a vele járó kedvezmények okán, hasonló képpen, a többi kedvezményhez, amit ha valaki gondol, belátása szerint használhat a vele járó játékélmény érdekében.
     
  7. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    Értjük , az a cél hogy Kp-ért megvásároljuk,de per pillanat ez sem valósul meg....miért?
     
  8. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Úgy látom, már azoknál sem látszik, akik nem vásárolták meg.
    Azt hiszem, nem csupán egyszeri alkalom volt, hogy berakták a Suhanó Pengék tagságot. Nem lehet véletlen, hogy az új boltban a tengeren is szerepeltetik. Biztosan dolgoznak még rajta, minden megrendelhető dolgot ott fogunk majd találni egyszer, ahogy látom. Bár csak tippelek, de nekem úgy tűnik, mindent, amit a főoldalon találunk, lassan "bevarázsolják" a tengertérképre.
    Talán nem várják hiába azok, akik ismét szeretnének ezen tagság előnyeivel élni, mint te is †•≈Sea≈Bear≈•†.;)
    Attól függetlenül, amit gondolok és leírtam, az igényt biztosan továbbítják az illetékesek.:p
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az igényt már az előtt továbbítottam, hogy lejárt volna a tagság akárkinek is, látva a sikerét a játékelemnek. :)
    Vélhetően hamarosan ismét elérhető lesz. :)
     
    Mary, ¤₦-βєNņø-₦¤ és Scann kedveli ezt.