Visszajelzés Szavazás az admirálisok megjelenési értesítéséről

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 21.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szeretnéd-e, hogy szöveges értesítés jelenjen meg egy admirális megjelenéséről a tengertérképen?

  1. Igen, de csak az 1 térkép hatósugárban tartózkodó játékosok számára.

    32.9%
  2. Igen, az adott régió összes térképén tartózkodó játékosok számára.

    53.7%
  3. Nem, nem szeretném, hogy megjelenjen értesítés.

    13.4%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ahoj Kalózok!

    Mint megfigyelhettétek, amikor egy admirális megjelenik a tengertérképen, akkor a bizonyos hatósugárban található játékosok szöveges értesítést kapnak, hogy a közelükben megjelent egy admirális NPC.

    Több visszajelzést kaptunk, melyek két táborba sorolhatók: egyesek szerint jó az, hogyha látják, mikor jelent meg egy admirális és hol, mások szerint ez nem jó, mert az ellenséges játékosok is látják ezt az üzenetet, és támadásukkal semmibe veszhet az a munka, amit a játékosok az admirális előhozásába fektettek.

    Számunkra kifejezetten fontos a játékosok véleménye, ezért szavazást indítunk az admirálisok megjelenési értesítéséről. Kérjük, jelöljétek be azt az opciót, amit véleményetek szerint a legjobbnak gondoltok. Ennél a szavazásnál csak egy választ jelölhettek majd meg.

    A szavazatokat továbbítjuk, összesítjük a többi nyelvi csapat játékosainak véleményével, majd ez alapján visszajelzünk nektek az esetleges változtatásokról.

    A szavazás április 29-én 12:00-ig tart.

    Köszönjük a visszajelzéseket!

    A Seafight csapata
     
    juhtúro kedveli ezt.
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Személy szerint azt az opciót is eltudnám képzelni, hogy az értesítés megmaradjon valahol amíg ki nem ikszelem. Mert ha gürizek érte fél délutánt, kifutok mosdóba vagy enniért addig kiírja, majd visszajövök addigra eltűnik és én nem tudok semmit róla.
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igazából ez egy másik technikai kérdés, amit hozzácsatolhatok a jelzéshez. De a válaszlehetőségek ezek. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  4. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Az ugye megvan, hogy már jó ideje nem oda dobja az admit feltétlenül ahol lövik a kishajókat amiből kijön? Mert ez esetben ha semmi üzenet nem lesz, akkor az sem fog admit lőni aki kihozta...hiszen lehet másik térképre megy, ő sem látja, és lövi tovább a kishajókat. De persze ez szerintem a fent említett példát felhozóknak eszébe sem jutott...

    Illetve kérdés: Az 1 térkép hatósugár hogyan értelmezendő:
    - Csak jobbra és balra szomszédosok
    - fel, le, jobbra, balra szomszédosok
    - fel, le, jobbra, balra és átlósan is
    - Vagy számszerűen(pl. 22/1 szomszédai 21/2 és 22/2 amik nem mind pozíció szomszédok) mellette levő térképek, és nem pozícióban feltétlenül mellette levők?
     
    Utoljára szerkesztett: 22.4.18
    Naksi kedveli ezt.
  5. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Hát eddig is voltak potyalesők , de ha az adott régióban kifogja írni akkor mindenki az lesz . én nem támogatom hogy kiírja.:cool:
     
  6. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Alapvetően úgy lenne a fair, hogy nem kap senki se üzenetet róla:
    Egy Bosszú még hagyján, mert ahhoz csak 50 kell, de ha valaki órákig lő olyan npc-ket aminek admirálisát 300-ból vagy 500-ból kell kihozni, akkor kellemetlen ha az enemy megjelenik.
    Viszont, ha egyszerre két játékos akar ugyanolyan szintű vizsgát rakni, akkor meg az is igazságtalan lenne, hogy akinek bejön, kap róla üzenetet, akinek meg nem az meg gyanútlanul lőheti az újabb 500-at. Ezért szerintem az lenne a tökéletes, hogy:
    Az előhozónak kiírja, hogy megjelent a térképen (nem minden admirális az előhozó mellé tevődik), míg a többieknek akik az adott körzetben vannak - Pl: Bosszú esetében 21-25 - csak azt írja ki, hogy megjelent valahol.

    És még valami, szintén a megjelenéssel kapcsolatosan:
    Ha ajándékvadász, vagy hasonló event lesz a jövőben, és a felvevő nevét kiírja, akkor jó volna mellé ID-t is kirakni, mert sokaknak olyan krix-krax nevük van, hogy kémbe nem bírod beírni.
     
  7. ταχύτητα

    ταχύτητα Utánpótlás-írogató

    Az összes opciónak van előnye és hátránya is, ha nem írja ki és te hozod elő akkor jó mert nem mennek oda sokan (30/ fölött oda dobja melléd ha te hozod elő) viszont elég idegesítő is ha egész nap lövitek őket és nem látod hogy a másik mappon meg jelenik. Ha kiírja az egész régióban akkor ahogy már írták sok a potya leső és csak admiralhoz teleportálnak, de viszont te is látod és oda tudsz teleportálni. Szerintem ahogy most van úgy a legjobb az 1 térkép hatósugár.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok!
    Én azt nem értem, hogy aki elő hozza a admirálist, akkor miért nem ott jelenik meg ahol a kis hajót kilőtték? Miért kell másik térképen megjelelnie? Ezt nem tartom jó ötletnek! Jelenjen meg ott ,ahol a kis hajót kilőtték, és ott azon a térképen írja ki!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.