Visszajelzés Szavazás egy új PvE szerverről

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 29.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mit gondolsz a PvE szerver ötletéről?

  1. Tetszik az ötlet.

  2. Olyan szervert szeretnék, ahol csak PvE van.

  3. Egyáltalán nem tetszik az ötlet.

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ahoj Kalózok!

    Csapatunk elgondolkodott azon, hogy egy új szervert nyissunk. Mielőtt azonban bármibe is belekezdenénk, szeretnénk megkérdezni benneteket erről az ötletről.

    Az új szerver egy PvE szerver lenne, ahol lehetőségetek lenne kiválasztani egy "zászlót", hogy PvE vagy PvP módban játszanátok szívesebben. Ez azt jelentené, hogy csak azokkal lehetne PvP csatákat vívni, akik kiválasztották maguknak ezt a játékmódot.

    Ha nem szereti valaki a nagy csatákat, hanem inkább küldetéseket csinálna vagy gyűjtögetne, az nyugodtan maradhat PvE módban.

    Kíváncsian várjuk a véleményeteket!

    Kérjük, mindenféleképpen szavazzatok is, a kommentekben található véleményeket nem számoljuk fel szavazatként!

    A Seafight csapata
     
    Utoljára szerkesztett: 30.6.18
  2. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Három kérdés merül fel bennem:

    1) A zászlót egyszer lehet kiválasztani és úgy marad végleg, vagy lehet váltogatni? Mert ha váltogatni lehet, akkor valami idő korlát kell legyen benne, különben gyakorlatilag lőhetetlenné tenne egyeseket míg feljavítanak aztán fullon ráugranának másokra....ez még rosszabb lenne, mint a mostani helyzet.

    2) Át is lehet erre a szerverre kerülni, vagy csak regisztrálni lehetne oda új hajóval? Mert utóbbi esetben eleve halott ötlet sokaknak...

    3) Csaló és bot mentes szervert nem lehetne létrehozni? Az szerintem többeket érdekelne, mint ez....
     
    ]EZEL[ és Szukenga kedveli ezt.
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Mint írtuk, ez csak ötletelés. Tényleg semmi konkrétum nincs. Csak arra vagyunk kíváncsiak, mit szóltok egy ilyen ötlethez. Így semmi részlettel nem tudunk szolgálni.
    A kidolgozás csak későbbre várható.
    Más BPs játékban is van ilyen funkció, ott tetszés szerint lehet váltogatni.
     
  4. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Én is az ötletelés miatt írtam, főleg a 3. kérdést....engem például roppantul érdekelne egy csaló mentes szerver, és akik itthagyták a játékot, azok nagy része is a csalók, botosok miatt ment el...ezen kéne elgondolkodni, és nem támogatni őket azzal, hogy nincs szűrés...
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez egy másik téma, ami nem tartozik szorosan a fenti kérdéshez.
    Minden egyéb, a témával kapcsolatos ötletet szívesen fogadunk, de csak azokat.
    Az általad említett problémának nyiss nyugodtan egy topicot.
     
  6. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Ismét kitérő választ kaptunk...vajon miért égő nektek a botos kérdés mindig? Vaj van valaki fején?
    Teljesen mindegy hová írom, mindig mindenhol törlés és ban jár érte...csak tudnám miért, hisz szólás és vélemény nyilvánítási szabadság van....
     
    Dópi65(HUN) és Szukenga kedveli ezt.
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen, az van, ha jó helyre írod.
    De ez nem az a hely, mint írtam. Nyiss neki egy topicot. Többet nem tudok neked tanácsolni.
     
  8. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Szeretném nyomatékosan kérni, hogy a fejlesztők ne ilyen dolgon gondolkozzanak amíg olyan súlyos problémák vannak a játékkal amik élvezhetetlenné teszik az egészet. Minden erővel azon kéne dolgozni, hogy ne laggoljon a játék és semmi mással.
    Ez az ötlet semmilyen előrelépést nem hozna abszolút időszerűtlen és haszontalan.
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Éppen ezért van lehetőséged azt mondani, hogy nem tetszik az ötlet. Még nem dolgozik rajta senki. Ha nincs rá igény, nem lesz ilyen. :)
    Remélem, a hozzászólásod mellett a megfelelő szavazatot is leadtad, mivel azt nézzük. :)
     
  10. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Igen leadtam ;)
     
    Apolló kedveli ezt.
  11. Chef

    Chef Utánpótlás-írogató

    Ha későbbiekben lehet a 2 MOD között választani akkor jónak látszik.
     
  12. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    nem kell új szerver hanem a bétát csinálják meg pve szerverre
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  13. .SH4DOW.

    .SH4DOW. Utánpótlás-írogató

    ne legyen bot ne nevettess már a játékosok 90%-ka botozik ezt nem lehet le tagadni aki meg nem botozik annak meg is lehet nézni a hajóját egy NPC hajó semmi más amúgy én teljes mértékbe támogatom az ötletet ,hogy legyen új szerver és ez a zászlós dolog is jó ötlet de akkor legyen idő tartama ahogyan mások is írták szerintem az úgy teljesen meg jó lenne.
     
  14. Viharvert

    Viharvert Fórum-zöldfülű

    Támogatom az ötletet! (persze csak akkor, ha az bot mentes lenne!!)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.18
  15. -GyV-

    -GyV- Fórum-zöldfülű

    Jó az ötlet csak a csalók nélkül!!
     
  16. dteminem

    dteminem Fórum-zöldfülű

    Támogatom a javaslatot a nemkívánatos játékosok nélkül!!!!
     
  17. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Sziasztok
    Egyik ilyen játékát valamelyest ismerem a BP-nak, bár lehet, csak ez az egy van, de ez mellékes. Abban a játékban azért teljesen másképp mennek a dolgok, ahogy láttam (tévedés lehetőségét fenntartom, ott nem sűrűn választottam ki a PVP lehetőségét, nem túlzottan erős az a karakter::D). Még akkor is, ha van némi csatára lehetőség egymás között. Abban a játékában külön harctér van kidolgozva ezen csatákra. A különböző térképeken csak az úgyn. NPC-kel kell igazából csatázni, többségében egyedül, ha akarom, esetleg meghatározott számú csapattal.
    A Seafight főképpen a csatákra épült, legalábbis ez volt a lényeg valamikor. Mindamellett, hogy tengeren igyekszünk megszerezni a játékhoz szükséges dolgokat, amit csak tudunk, akár harcok árán. Nyilván ahogy párszor már tapasztalhattuk, külön térképeket tudnak számunkra biztosítani, de a lényege a játéknak valahol elveszne. Leginkább a csaták varázslatát kellene valahogy visszahozni, legalábbis szerintem. Nem kicsit segítené ezt pl. amit fentebb olvashatunk (részlet a hozzászólásból):
    Nyilván vannak dolgok, amik a játékon belül történnek, nem a BP-on múlnak, mint pl. szövetségi helyzet, de mint korábban egy másik játékos írta (ez is csupán részlet a hozzászólásból):
    (Új játékosok új szövetségi helyzetet teremthetnének esetleg.)
    Nos ezzel a lépéssel valóban teljesen átalakulna a játék, úgy vélem jelenleg, nem előnyére.
    Végül a játék főoldaláról idéznék:
    "A Seafight egy valós idejű, fantasy-kalandjáték. Ha Te is végtelen szabadságra, izgalmas tengeri kalandokra, dicsőségre és hatalmas vagyonra vágysz, akkor itt jó helyen jársz!
    Élj át kalandokat és akciókat valóságos ellenfelek ezrei ellen! Vasmacskát felvonni, vitorlát bonts! Légy a leghírhedtebb kalóz a tengeren!"
    Felmerül bennem pár kérdés a játékot illetően, de még igazából bele sem gondoltam ebbe, mi lenne ha... Hová fog tűnni a kalózkodás? Vagy aki PVP-t játszik tűrje el a lopásokat, amiket a PVE játékosok tennének? Az NPC-k, szörnyek kilövése egyébként sem igazán izgalmas, csak szükséges velejárója a dolgoknak, legalábbis számomra.
     
    anyamanó72™, bnor, Csontika és 2 más kedveli ezt.
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ez nem igaz. Én pl. soha nem fanyarodnék segítő programra, mégsem NPC hajóm van. Nyilván ágyúkat muszáj venni,de megy az bot nélkül is..
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Mondjuk egy 7 napos korlát PvE / PvP váltás között és élhető ötlet lenne, csak a szörnyeket felejtsék el mert az végtelenül unalmas a Lobo és Roho NPC-kkel együtt.
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Nekem nem tetszik ez az ötlet, mert ezzel is csak a botos játékosokat segítenék. Nem elég, hogy havi szinten jutalmazzák őket (liga, event rangsor), most még inkább csinálnák, hisz betennék a hajót PVE módba s mehet a bot éjjel-nappal, főleg eventkor, hisz már ki sem lehetne lőni őket. Nem maradna játékos, aki harcolna, ez nem farmolós játék. Banhullám kellene ide komolyabb bűntetéssel, nem PVE szerver.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.