Visszajelzés Szavazás: Európai Uniós design - hajótest!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

A képen látható 5 hajótest összeállításból melyik tetszik a legjobban?

Szavazás lezárva: 28.5.15.
  1. Option 01

    17 szavazat
    26.2%
  2. Option 02

    3 szavazat
    4.6%
  3. Option 03

    19 szavazat
    29.2%
  4. Option 04

    4 szavazat
    6.2%
  5. Option 05

    22 szavazat
    33.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket és szavazataitokat az Európai Uniós hajódesign hajótestével kapcsolatban.

    Íme az 5 vázlat, melyekre szavazhattok:

    image001.jpg

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    Erre mi szükség ? Az unió több száz éve kalózkodik?? Volt uniós kalózcsapat?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Magyar kalózról sem hallottam még, akkor nem kellett volna a magyar hajó sem?
     
    ***Jani*** kedveli ezt.
  4. Olivér

    Olivér Utánpótlás-írogató

    De legalább létezett Magyarország és még tengerpartja is volt :p az uniónak meg semmi köze a hajózáshoz, még csak nem is katonai szervezet
     
  5. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    :D :D Igaz :)
     
  6. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    A kalózkodáshoz attól függetlenül még semmi köze nem volt :)
     
  7. Olivér

    Olivér Utánpótlás-írogató

    vagy csak nem tudunk róla, a lehetőség meg volt rá :)
     
  8. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    A magyar hajózásnak van múltja, ( nyilván az uniós tagállamoknak is -ez nem is kérdés ) de fából készült
    régi dizikre uniós zászlókat aggatni...( Osztrák, Német kalózokról hallottál? )
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek a designok nem arról szólnak, hogy kinek milyen a múltja és csinálnak egy olyan designt is. A különböző designok színesebbé teszik a játékot, a tengert. Minél több van, annál nagyobb a választék és annál többféle design van a tengeren. Kapunk új designokat havonta a Bokohoz, az eventekhez és a nemzeti hajókhoz. Miért baj ez?

    Miért Svájcnak mikor volt tengere? Vagy hogyan köthető a kalózkodáshoz? Szerintem sehogy, vagy talán a kalózok svájci bankokba őrizték a kincseiket? :eek:Ez alapján ne legyen Cseh és Szlovák design se ugye? Az unió öregebb mint az említett 2 ország, még tengerük sincs és nem is volt. Hát ennek örülnének a Cseh és Szlovák játékosok... lesz külön design
     
  10. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Maga az ország létezik, ráadásul pont a mienk, ezért kellett a hajó hozzá. Unió, mint ország, szerver nincs.
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem országokról szól, hanem itteni játékosokról. Vannak magyar játékosok is, talán nem meglepő :D. Vannak angolok, franciák, olaszok, stb... Ők, illetve mi együtt alkotjuk az Uniót. Akkor megkérdezném megint, mi ezzel a gond? Ha nem tetszik az ötlet miért szavaztok? Csak itt 56 szavazatot látok.
    Ezek szerint az is gond lenne, ha véletlen csinálnának katalán, gall, vagy esetleg erdélyi designt is.
     
  12. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    Minden nemzet megérdemel egy dizit, de eu nem nemzet, csak társaság, bocs, csak beszélgettem...
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Beszélgessünk persze, de te azzal érveltél, hogy nincs semmi kalózkodáshoz köthető múltjuk. Ez még sok más országról is elmondható.
     
  14. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    Én nem szavaztam, 56 kevés is egy szerveren, de szívesebben látnék gall, katalán, erdélyi hajókat..

    Igazad van a kalóz múlttal kapcsolatban, de miért pont eu, hisz te is többet felsoroltál..
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    56 kevés? Csak nézőpont kérdése. A magyar hajóra sokkal többen szavaztak, de még a csapból is ezt folyt és az is szavazott aki életében nem járt a fórumon. Nézzünk másik szavazást, számunkra kevésbé fontos dologról, tengertextúra, 25 szavazat o_O.
     
  16. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    Szerintem sokkal többen vennének katalán, gall (francia már van) erdélyi hajót, .. meglátjuk mennyi igény lesz ( a magyar dizit nem veszik mert üres.. )

    Hogy jön ide a textura? Valószínű másodlagos a játékmenethez lépest, ezért lehet kisebb az érdeklődés..
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.5.15
  17. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ha UNIÓS Design, akkor legyen minden rajta,hisz vannak az unióban sokan:D:D
     
  18. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Na pont ezért létezik már angol, francia, olasz hajó.
     
  19. Dusty

    Dusty Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a hibáim javítását, Dokkoló vagy 14 szerverük is van.....
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Úgy jött ide, hogy említetted itt még kevesen szavaztak. Erre írtam, hogy ez elég szubjektív. Kevesen szavaztak a magyar designhoz képest, de a magyar design külön kategória, hiszen sokan várták és az is jött szavazni, aki egyébként nem szokott fórumot olvasni, de eljutott hozzá a hír, a szavazás linkje. Ha már összehasonlítanám egy másik szavazással, akkor a tengertextúrával tenném, hiszen kb az érdekli annyira az itteni játékosokat mint ez a design. Az eredményen látni, hogy kb semennyire.

    Európai szerver meg még több. ;) (csak európai is 5)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.