Visszajelzés Szavazás: hajó kinézet a tengertérképen.

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

A 2-3 verzió közül melyik tetszik a legjobban?

Szavazás lezárva: 25.2.15.
  1. 2. Az újabb fajta, melyet láthattatok Open-Béta szerveren

    31 szavazat
    29.0%
  2. 3. Egy új lehetőség, ahol semmi nem jelenik meg a hajók alatt.

    76 szavazat
    71.0%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket és szavazataitokat a hajó kinézettel kapcsolatban.

    Íme a 3 verzió, melyekre szavazhattok:

    decks_survey.jpg
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Nekem a mostani nagyon tetszik :D Az open beta-n levő pedig nagyon nem. Mert igy látnák az ágyúim számát ami nem jó, főleg ha csillizek és látja hogy le vagyok pakolva :) Az uccsó meg túl egyszerű :) De ez csak az én véleményem, ;) További szép napot! :)
     
  3. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    A régi változat szép- természetesen arra szavazok. Javaslatom az, hogy a két felső változat közül bármelyik is nyer, lehessen állítani, hogy a hajó alatt egyáltalán megjelenjen valami vagy sem :) Az első kettőből a nyertes + az üres választhatósága a hajó menüben - mint a jelvényeknél :)
     
  4. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Én a 3.ra szavaztam!
    Az évek alatt szépen lassan gyűlnek csak gyűlnek az ágyúhelyeket növelő cuccok. Ezzel nincs is bajom, csak lassan tele lesz majd kis ikonokkal az egész hajó. Régen csak 1 csont volt, már 5 egyéb ikon :oops::oops::oops::oops::oops::oops:. Ne legyen ott semmi! Ránézel a tengeren egy hajóra látod hány ágyúja van? Nem... Itt miért akarjuk látni? Még az életerő és vudu csíkokat is levenném! Így legalább több értelme lenne a kém titka motyónak is.
     
  5. Hidenish

    Hidenish Járnitanuló

    Jó ötlet :) Had laggoljon még jobban a játék xDD
     
  6. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Hello .

    En a 3-ra szavaztam :)
     
  7. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.

    Szerintem is maradjon az eredeti, mert így még legalább valami köze van az eredeti kalózos játékhoz.
     
    Canada kedveli ezt.
  8. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    :) A hármasra szavazok, de még a jelenlegi is jobb, mint a második! =) Sorrendben tehát: 3 -as, 1-es, 2-es! :D
     
  9. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    A 3. verzió jobban tetszik, nem hiszem hogy értelme lenne az ágyú mennyiség megjelenítésének, de ha már az sincs akkor érdekesebb a játék ha az életerő és a vudu élet sem látszik. ;) Ergo én egy 4. változatra szavaznék :D, amin nincs semmi csak a név :)
     
    69°KIRÁLYNŐ°69 kedveli ezt.
  10. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    3. változatra szavaztam. Tudom, hogy fontos dolog a harc előtti erődemonstráció és erre eszköz ha 15 fedélzet van a neved alatt. De erre a célra megfelel a csatapont rang is, abból is rájön az ellenség hogy mekkora nagy rettegett kalóz vagy. Ráadásul a fedélzetek mérete már akkora helyet elfoglal mint maga a hajó.
     
  11. Jaja én is a 3-dik verzióra szavaztam de részemről még a rang is eltünhet a nevem elől annyira nem izgat :D
     
  12. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Amúgy ha körbe néztek a többi fórumon láthatjátok, hogy ott az 1-es verzióra nem is lehet szavazni. Persze hozzászólásban sokan akarják az eredeti kinézetet. De ezek szerint a mostani nem is opció, mindenféleképpen változni fog és nagyon valószínű, hogy a 3. lesz a nyerő.
     
    [DD] kedveli ezt.
  13. $HłŁĐ

    $HłŁĐ Fórum-zöldfülű

    ELSŐ az a tuti bár e kristály eső lehetne az a régi kör mozgás a hajón az nagyon pacek volt :$ és a mostani bétás pakkoláson nem értek eggyet látszódik az ágyuim száma. és eligazodni se lehet rajta.. ha most ezzel az ujitással be jön egy kezdő.. annyit mond oké én itt be fejeztem a játékot.. magyarul nem lehet rajta eligazodni én 1 óráig kerestem a fedélzet vásárlást..
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Félreértések elkerülése végett, a béta szerveren, illetve a 2. verzióban az a szám nem az ágyúid számát mutatja, hanem az ágyúhelyek számát. Eddig ha ránéztél egy hajóra tudtad, hogy alapból 105 fér a hajóra, számoltad még mi van alatta, és +- 12 eltéréssel megmondhattad pontosan hogy hány ágyúval lőhet. Csak a bástyákból kapott ágyúhelyeket nem láttuk eddig. Ezzel már azt is, de ez csak ennyi változás. Itt a lényeg az a vizuális változás, hogy el fog tűnni az a sok kis ikon a hajód alól.

    Egyébként az jogos volt, hogy mindenképpen lesz változás, tehát az 1. verzióra ne szavazzatok, illetve már nem is lehet :p
     
  15. demonledi

    demonledi Aktív író

  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nincs 1es, csak 2 vagy 3!
     
  17. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Nem provokálásként, de én a 4. verzióra szavazok :)
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Még mindig esélyesebb, hogy kitalálnak 4. variációt is, mint ne csinálják meg az 5. mérföldkövet :p, tehát hogy marad az 1. verzió.
     
  19. **bard**₩ΛŁ

    **bard**₩ΛŁ Utánpótlás-írogató

    1 ugyjok a fedélzetek ahogy most van
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1. verzió továbbra sincs, az fog változni. 2. vagy 3. van, azokról kéretik véleményt mondani. A fedélzetek mint olyan hamarosan kikerülnek a játékból.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.