Visszajelzés Szavazás: hajó kinézet a tengertérképen.

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

A 2-3 verzió közül melyik tetszik a legjobban?

Szavazás lezárva: 25.2.15.
  1. 2. Az újabb fajta, melyet láthattatok Open-Béta szerveren

    31 szavazat
    29.0%
  2. 3. Egy új lehetőség, ahol semmi nem jelenik meg a hajók alatt.

    76 szavazat
    71.0%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    jelenlegi megfelelö nem kell mindenáron változtatgatni :)
     
    tsillagh kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szerintem feketén fehéren leírtam, amit már tudunk pár hete, hogy változás lesz. Jelenlegi verziótól köszönjön el mindenki. Ettől független lehet hozzá ragaszkodni, de a lényegen nem változtat, miszerint nem marad sokáig.
     
  3. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    okok látom már eldölt akkor minek a szavazás :)
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A 2. és 3. verzióra lehet szavazni és lehet véleményt írni róluk. Nem lehet azt mondani, hogy már eldőlt.:)
     
  5. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    akkor egy tartozkodást lövök rá mert mint említetem eldölt hogy lessz változtatás és én nem adom ahoz a két (hogy is fogalmazzam szépen) "csunya" lehetöséghez a szavazatom
    Emlékeztet ez egy Brokerfogásra "soha ne kérdezd az ügyfelet mikor ér rá azt kérdezd 6-kor vagy 7-kor alkalmas az idöpont" :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.15
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem a változtatás lehetőségéről kell szavazni, hanem hogy mire változtassák. 5. mérföldkő, mindenféle fedélzet király királynő helyett ágyúhelyek lesznek, onnantól pedig még is mi alapján osztanák ezeket a kis ikonokat? Ez nem volt kérdés, ez lassan 1 éves terv, ami mostanra lett aktuális és 1-2 héten belül talán megérkezik :)
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Oké értem én kicsit mögé is látok a dolgoknak elhiheted van mód hogy maradhasson a régi de ha már változtatunk legyen látványos is :)
    legyen 3. akkor

    Egyébként meg anno az árbocon ülö kis muki nem a fedeket sasolta hanem a hajót és hogy hány ágyus ama hajó :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.2.15
  8. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ha emlékeim nem csalnak akkor a játék kezdetekor sem voltak még fedélzetek és a legmagasabb szint a 10-es volt :) Izgalmas volt, mert csak csata közben derült ki, hogy kinek mennyi és milyen ágyúja is van valójában, mert akkor még ugye külön lőttek az ágyútípusok a töltési időnek megfelelően. Ergo vizuálisan érzékelted a lövések nagyságából, hogy milyen felszereltségű a másik hajó. Szerintem még az életerőt sem kéne a tengerre tenni, csupán a név legyen a hajó alatt. (jelvényeket, rangokat akinek igénye van rá tegye ki, ha akarja :)
     
  9. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Érdekes, hogy nincsen már 1-es verzió. :) Ha már úgy is eldöntöttétek, hogy megváltoztatjátok akkor minek van szavazás. Volt 1-2-3, már csak 2 és 3 van. Na mindegy. Én az egyesre szavaztam, de mivel láthatóan a BP ezt nem szeretné legyen a 3-as. :D De lassan olyan irányba halad a játék, hegy nem is lesz hajó a térképen csak egy szám vagy egy név. Vannak már egy jó idelye léghajók, kíváncsi leszek mikor jönnek a tengeralattjárók. :)
     
    Gallardo kedveli ezt.
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1. verzió, hogy lássa mindenki, hogy most ilyen. Kisebbek, lehet nem sűrűn találkoznak a felső 5 ikonnal.

    Eldőlt, ezt tudjátok hetek óta, hisz olvassátok a közleményeket. (NEM LESZNEK FEDÉLZETEK)

    Fedélzetek helyett sima ágyúhelyek lesznek. Már csak az a kérdés, és ezzel kapcsolatba várnánk a véleményeket, hogy az ágyúhelyek száma megjelenjen-e a hajók alatt (2. verzió), vagy az se (3. verzió).
     
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Ne jelenjen meg, úgy sokkal érdekesebb lenne a játék, csak akkor derülne ki mekkora is a hajó, ha az ellenfél rámlő, és fordítva.
     
    tsillagh kedveli ezt.
  12. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    Kár, hogy minden áron kell változtatni :( Akkor inkább az utolsó verzió - ne látszódjon semmi. A fedek jól mutattak, nem tudom, miért a változás :(
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ha nem tudod, csak azt jelenti, hogy nem szoktál közleményeket olvasni :(
     
  14. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

    Szerintem is maradjunk a réginél vagy a 2 számú még az is el megy de a 3 az nagyon nem :)
     
  15. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Komolyodjunk egy kicsit már! :) A régi verzió nem lesz! Ezt annyira nehéz megérteni? :D
     
  16. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    De szoktam, nem is keveset, csak nem tetszik az új számos változat - ennyi az egész...:s
     
  17. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    1. maradjon, a másik kettő elég vicces szerintem
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Te írtad, hogy nem tudod miért kell változtatni... Most pedig, hogy olvasod a közleményeket? Ez kicsit ellentmondásos... hisz aki olvassa tudja miért változtatnak rajta.

    Részemről feladom :D

    Hajrá, talán rád hallgatnak :D
     
  19. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    A szavazás állása 52-21 a 3. javára. Ez már eldőlt, a 3. változat lesz ezután a játékban! (többi forumon is eldőlt)
    Nem értem azokat az embereket akik szerint ez rossz vagy vicces kinézet. De inkább ne próbáljátok elmagyarázni.
     
  20. st.wolf.

    st.wolf. Járnitanuló

    3. az igazi legalább lesz értelme a kém titkának:):p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.